Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12

Суспільство

У Смілі визначили 20 дітей, які отримають по 500 грн стипендії міської ради

З метою стимулювання творчо обдарованих дітей та молоді виконавчий комітет міської ради 22 березня прийняв рішення щодо призначення стипендії творчо обдарованим дітям і молоді у розмірі 500,00 грн. кожному щомісячно на період з січня по червень 2018 року:

 

1) Бакай Єлизаветі, учениці навчально-виховного комплексу «Загально - освітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум», вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І місце на Чемпіонаті Світу з годзю – рю карате;

 

2) Біляковій Юлії, учениці навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора», вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ місця на Кубку України з годзю – рю карате;

 

3) Валявській Єлизаветі, учениці навчально-виховного комплексу «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» за ІІ місце у VIII Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у номінації «Інформаційно-комунікаційні системи та технології» та за ІІ місце у категорії «Комп’ютерні науки» на Всеукраїнському конкурсі Інтел-Техно Україна 2017-2018, національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів;

 

4) Воронюк Олесі, учениці навчально-виховного комплексу «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»за І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»;

 

5) Зайвій Юлії, учениці навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» за ІІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

 

6) Зайченку Олексію, учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, вихованцю дитячо – юнацької спортивної школи «Олімп» за І місце в Кубку України з футзалу, переможцю номінації «Кращий гравець» Кубку України з футзалу;

 

7) Куготу Дмитру, учню Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6,за І та ІІІ місця у особисто – командному Кубку України з мотокросу;

 

8) Маслюк Євгенії, учениці навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора», переможцю Міжнародного конкурсу шкільних медіа;

 

9) Нечай Богдані, учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№11, володарю І премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво»;

 

10) Опарі Софії, учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№12, володарю Гран-прі Міжнародного конкурсу мистецтв «Соняшник» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» та за ІІ місце у Міжнародному конкурсі мистецтв «Соняшник» у номінації «Естрадний вокал»;

 

11) Панасенку Костянтину, учню навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора», вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ, ІІІ місця на Кубку України з годзю – рю карате;

 

12) Протас Діані, учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, володарю І премії ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю виконавців гумору і сатири,музичного фольклору імені Андрія Сови; лауреату диплома І ступеня ХVІІ Всеукраїнського фестивалю аматорських театрів та цирку «Театральний форум 2017» у номінації «Читці - декламатори»;

 

13) Самборському Артему, учню навчально-виховного комплексу «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер», вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ, ІІІ місця на Кубку України з годзю – рю карате;

 

14) Селезню Євгенію, учню Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 за І місце у ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; лауреату ІІ премії ХХ Міжнародного конкурсу – фестивалю виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови; лауреату ІІІ премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво»;

 

15) Селезень Марії, учениці Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, володарю І премії ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю виконавців гумору і сатири,музичного фольклору імені Андрія Сови; володарю ІІІ премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво»;

 

16) Сірик Варварі, учениці навчально-виховного комплексу «Загально - освітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум», вихованці дитячої школи мистецтв, володарю Гран-прі І Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Аzовація: Я – зірка Азовського моря»;

 

17) Федорець Анастасії, учениці Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, володарю Гран-прі XIVМіжнародного дитячого фестивалю – конкурсу «Світ талантів» у номінації «Художники»; за І, ІІ і ІІІ місця у Міжнародному проекті eTwinning;

 

18) Цьомі Івану, учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№11, вихованцю будинку дитячої та юнацької творчості за ІІ місце у Міжнародному турнірі з настільного тенісу «Білі молнії» (Дніпро)»;

 

19) Чернявському Олександру, учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, вихованцю дитячо – юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Спарта» за два І-х місця в Кубку України з традиційного карате;

 

20) Шинкарюку Андрію, учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1, вихованцю дитячо – юнацької спортивної школи «Олімп» за І місце в Кубку України з футзалу, переможцю номінації «Кращий воротар» Кубку України з футзалу;

 

А також вирішено відзначити грамотою виконавчого комітету Смілянської міської ради тренерів, керівників, викладачів, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь м. Сміла на призначення стипендії:

 

Белгородського Юрія Сергійовича, методиста Черкаського обласного центру роботи з обдарованим дітьми, відділення Малої академії наук України;

 

Дудник Анну Яківну, вчителя української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15»;

 

Ковбасу Станіслава Миколайовича, тренера-викладача з карате Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Спарта»;

 

Козубенко Оксану Іванівну, викладача відділення сольного співу Смілянської дитячої школи мистецтв;

 

Коломійця В’ячеслава Анатолійовича, тренера-викладача з футболу Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»;

 

Кугота Віталія Михайловича, тренера з мотокросу;

 

Опару Світлану Євгеніївну, керівник гуртка «Мистецтво бісероплетіння» Будинку дитячої та юнацької творчості;

 

Остапову Світлану Володимирівну, керівника гуртка «Журналістика» навчально-виховного комплексу«Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора»;

 

Пітенка Сергія Анатолійовича, тренера-викладача з карате Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх»;

 

Симоненко Світлану Іванівну, керівника театрального гуртка «Міраж» Будинку дитячої та юнацької творчості;

 

Сосуліну Тетяну Дмитрівну, викладача Черкаської дитячої художньої школи ім.Данила Нарбута;

 

Цьому Людмилу Олександрівну, вчителя української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№6;

 

Цьому Світлану Георгіївну, керівника гуртка «Настільний теніс» Будинку дитячої та юнацької творчості;

 

Шастун Наталію Олександрівну, художнього керівника Зразкового художнього колективу «Театр естрадної пісні «Ерідан».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Яблучний Спас – пішло літо від нас

19 серпня 2019, 09:24

2019 08 19 spas

Сьогодні, 19 серпня, в Україні православні християни святкують Яблучний Спас, який символізує завершення літа та настання осені.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір