Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

У КП «Вод Гео» пояснили, чому у Смілі вода дорожча, ніж у Черкасах

На прес-конференції директор КП «Вод Гео» Олександр Коваленко розповів, чому у Черкасах найнижчий в області тариф на воду:


- Тариф на воду залежить від кількості населення у місті, від кількості абонентів. У Смілі всього 25 тисяч абонентів КП «Вод Гео». А в Черкасах – 192 тис. абонентів. Чим більше споживачів – тим менший тариф. Тому що витрати ті самі, а платників у рази більше. Плюс у Черкасах більше промислових підприємств і бюджетних організацій, вони складають значну частку платників за воду. А у нас лише 10% підприємств і бюджетників, всі інші споживачі – звичайні містяни.


Олександр Коваленко повідомив, що у нинішній тариф за воду закладено лише плата за електроенергію і зарплату працівникам. Не закладено ні прибуток для підприємства, ні інвестицію, ні амортизацію та інші витрати. Оскільки за останні кілька років значно зросла вартість енергозатрат і підвищився рівень мінімальної платні – тариф на воду теж доведеться підвищити. Або цю різницю можна компенсувати із міського бюджету. Але міській владі треба приділити більше уваги перспективам роботи КП «Вод Гео» і подумати про модернізацію міських комунікацій.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #6 Олександр К. 15.03.2018, 09:15
Приведіть дані по іншим районам області. Тоді буде зрозуміліше.
Цитата
Виборець
+2 #5 Виборець 14.03.2018, 19:05
Нехай Коваленко розкаже, яка в нього та його наближених зарплата та премія.
Цитата
Ольга
+3 #4 Ольга 14.03.2018, 10:43
Предлагаю Всем платить за воду на 20% меньше за счет того, что ВодГео не регистрирует налоговые накладные согласно действующего законодательства.А то как закон касается потребителя, то он ВСЕ ДОЛЖЕН, а если закон касается Предприятия, которое предоставляет услуги - ЗАКОН не существует. Всем плать по тарифу без ПДВ, счетчики проверять должно ВодГео, опломбирует и запломбирует должно быть бесплатно. ВодГео должно работать на граждан, а не граждане на ВодГео.
Цитата
Микола
+8 #3 Микола 12.03.2018, 19:08
А чи не занад то роздутий у вас штат, як для такого маленького міста?!
Аж 200 чоловік! Може достатньо було б і 100, а краще 50! Проста математика: зарплата в середньому 6000 *100= 600000 і це як мінімум кожен місяць плюсом! Так дивись з боргами за три місяці і розрахується, а далі тільки плюси, честь та хвала!
Цитата
Едуард
+7 #2 Едуард 12.03.2018, 18:04
Що це за бред?! На яких ідіотів це розраховано? А, да на смілянських...
Цитата
Ортодокс
+10 #1 Ортодокс 12.03.2018, 15:01
"""у нинішній тариф за воду закладено лише плата за електроенергію і зарплату працівникам"""
Вот я и не пойму: то ли у них в штате 20 тыс. работников, то ли они электроэнергию закупают в Антарктиде...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Kupala

 

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Зоя Казанжи

Казанжи

 

Про те, як на вокзалі людей грабують роми – бо ромам дозволяють 

Олександр Ротань

Rotan

 

 

Про враження від діалогу з владою

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про тарифи на воду у Смілі

 

 

    Останні коментарі
  • Вибір без вибору Вибір без вибору
    24.06.2019 13:43
    А що не подобається? Пишіть коментарі, зауваження, пропозиції. Подискутуємо.... Почуємо хто чим ...

    (Олександр Ротань)

     
  • Полиграф Полиграф
    24.06.2019 13:30
    Что ж такое, "героям" развлекаться мешают? )))

    (У Смілі вночі пролунав вибух)

     
  • Андрій Андрій
    24.06.2019 09:58
    реформа поліції на ділі.... до якого дибілізму вже доходить. встановлено особу, яка кинула ...

    (У Смілі вночі пролунав вибух)

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У Смілі нагнітається конфлікт між владою і громадою

24 червня 2019, 09:24

2019 06 22 Piket5У нашому місті є ще одна проблема – влада не хоче чути активістів і не вміє спілкуватись з людьми.


Економіка
Міська влада через бездіяльність втратила 1 млн гривень з обласного бюджету

24 червня 2019, 14:31

2019 06 24 grochinaviter

1 млн грн, які виділили на ремонт міської лікарні Сміли з обласного бюджету, через бездіяльність міської влади перенаправили на потреби районної лікарні. 


Суспільство
Вийшла у світ книга «Історія села Мале Старосілля»

24 червня 2019, 17:26

2019 06 24 knuga

Днями до Балаклеївської сільської бібліотеки завітав житель села Мале Старосілля Олександр Михненко – цікава і неординарна особистість.


Цікаво
Гороскоп на тиждень, до 30 ЧЕРВНЯ

24 червня 2019, 18:25

2019 06 24 goroskop

Овен (21.03—20.04).Нарештi ви зустрінете ту людину, заради якої без найменших вагань підете на край світу. Нова любов накриє вас iз небаченою силою.


Афіша
У Смілі згадуватимуть Федора Матушевського

19 червня 2019, 13:30

2019 06 20 fedir

Завтра в малій залі Смілянського міського будинку культури відбудеться урочисте вшанування Федора Матушевського