Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

В районі обстежують умови проживання переселенців

У нашому районі робочий тиждень розпочали з координаційної наради в районній військовій адміністрації, на якій мова йшла й про те, як облаштовані у нас переселці.

 

 


Про це повідомляє голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.
За її словами, в районі проводяться обстеження умов місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб. Наразі при спілкуванні з громадянами зауважень і скарг немає.
«Загальна кількість офіційно зареєстрованих переселенців - 60214 осіб. З них у Смілі проживає 7167, у Черкасах - 26939, у Каневі – 4313», – розповідає пані Валерія.
І додає, також у нашому районі розміщено три дитячі будинки сімейного типу та дві прийомні родини, які евакуювалися з постраждалих від війни регіонів.
«Наразі евакуйовані сім‘ї повністю забезпечені житлом. Відповідними службами району здійснюється відвідування родин з метою вивчення проблемних питань та надання їм необхідної допомоги», – зазначає Валерія Бандурко.
Вона наголошує, що питання забезпечення житлом прийомних сімей та дитячі будинки сімейногог типу, які переміщуються із зони проведення бойових дій у наш регіон, залишається актуальним.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Сергій РУДИК

Про депутатів від проросійських партій – опоблоки, шарії, комуністи

 

 

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
У Ротмістрівці слухали лекцію про щасливих людей

06 лютого 2023, 13:41

2023 02 06 lekcУ центрі надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради для студентів- першокурсників Університету ІІІ віку провели лекцію ,,Сім ознак щасливої жінки''.


Суспільство
14 лютого в нашій області вимірюватимуть рівень споживання електрики

08 лютого 2023, 11:28

2023 02 08 vimirВідсьогодні і до 20 лютого проводитимуться режимні виміри погодинного активного електричного навантаження по всій країні. Це значить, що по кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень.


Цікаво
УГКЦ в Україні переходить на новий календар

07 лютого 2023, 18:27

2023 02 07 ugkcЗ 1 вересня 2023 року Українська Греко-Католицька Церква в Україні переходить на новий стиль для нерухомих свят із збереженням чинної Пасхалії.


Афіша
Дитяча бібліотека запрошує відвідати виставку

10 січня 2023, 16:25

2023 01 10 vistНа початку січня Україна згадувала видатного українського поета Василя Стуса, якому б цьогоріч виповнилось 85 років