Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Суспільство

Крим та кримські питання не повинні забуватись і зникати з порядку денного українських ЗМІ

Як ми вже повідомляли, сайт Сміла.ua розпочав співпрацю з ГО «Український кризовий медіа-центр» у рамках спільного проєкту Українського кризового медіа центру та Естонського центру східного партнерства «Побудова демократичної стійкості в Україні шляхом зміцнення місцевих та регіональних ЗМІ, який фінансує Фонд Emerging Donors Challenge та Міністерство закордонних справ Естонії за рахунок коштів з розвитку співпраці.
Під час престуру черкаських журналістів у Київ, у прес-центрі Ukraine crisis Media Center відбулась зустріч із першою заступницею міністра закордонних справ України Еміне Джапаровою. Говорили про Кримське питання та Кримську платформу.

 

2021 05 15 Dzhaparova


Пані Еміне за освітою теж журналістка, вона активна українська кримськотатарська політична та державна діячка. Після анексії Криму мусила залишити свій дім, роботу, все своє майно та переїхалати зі своєю родиною у Київ. У столиці їй довелося все починати спочатку, знову вибудовувати свою кар’єру.
Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова активно лобіює питання повернення Криму, прагне, щоб українські державні діячі не забували про Крим, щоб кримські питання не зникали з порядку денного політиків та українських ЗМІ.
Вона вважає великою проблемою те, що у нашій державі досі відсутня комплексна продумана політика з де окупації Криму.
Щоб повернути півострів назад в Україну, розроблено національну Стратегію де окупації Криму (це вже ухвалено на нараді РНБО 11 березня) та триває створення Кримської платформи, як інструменту реалізації міжнародної складової національної Стратегії де окупації Криму.

 

2021 05 15 Krim


Наразі Еміне Джапарова та міністерство закордонних справ України готуються до проведення Саміту Кримської платформи. Саміт буде проведено у Києві 23 серпня 2021 року. На нього будуть запрошені глави держав та урядів, керівники міжнародних організацій, голови парламентських асамблей. На Саміті хочуть ухвалити Хартію, яка зафіксує основні принципи і пріоритети міжнародної політики де окупації Криму.
Першочергова мета роботи міністерства закордонних справ України у напрямку повернення Криму – просування цілей де окупації Криму через рішення парламентських асамблей (ПА РЄ, ПА ОБСЄ, ПА НАТО, МПС, ПАЧЕС та ін.), а також Європарламенту.
Українські діячі хочуть об’єднати більш як 80 українських та зарубіжних експертів щоб адвокатувати цілі Кримської платформи на міжнародному рівні.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій АНАНКО

 

Про вимушене підняття податку

  

Юрій НЕЧИПОРЕНКО

 

Про важку ситуацію у смілянському бізнесі

 

Наталія Д’ЯЧЕНКО

 

Про штрафи за полив городів

 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
З початку року область сплатила до бюджетів понад 6 млрд грн податків

09 червня 2021, 10:30

З початку року платники нашої області сплатили до бюджетів усіх рівнів
6,4 млрд гривень податків, зборів та платежів.


Суспільство
Новий завод обіцяють відкрити до кінця року

13 червня 2021, 14:18

2021 06 13 zavodПісля двох років перемовин та роботи з інвестором, компанія Aptiv готова взятися за запуск в нашому обласному центрі власного заводу. Його планують відкрити у Черкасах вже до кінця цього року.


Цікаво
У Чорнобильській зоні народилися лошата

13 червня 2021, 15:45

2021 06 12 loshataНа днях табун коней з 12 особин помітили на північній окраїні міста Чорнобиль


Афіша
Сусіди запрошують на культурологічний фестиваль “Kamianka Music Fest”

09 червня 2021, 15:25

2021 06 03 festЧетвертий щорічний культурологічний фестиваль просто неба “Kamianka Music Fest” проходитиме 19-20 червня як завжди в місті Кам’янка