Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

15 травня 2021, 10:28

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Суспільство

У Тернівці діти почали активно займатися плогінгом

Плогінг – це поєднання екологічного та фітнес рухів, що полягає в бігу у неквапливому темпі зі збиранням сміття вздовж свого маршруту. Цей рух зародився у Швеції у 2016 році і швидко набув популярності серед прихильників здорового способу життя та піклування про чистоту довкілля.
Термін «plogging» виник як поєднання двох шведських слів "plocka" і "jogga", що означає "збирати" й "бігти". Простий алгоритм реалізації - під час бігу треба просто підбирти будь-яке сміття, яке бачите на своєму шляху. Завдяки соціальним мережам плогінг став швидко набирати ще більшої популярності та поширився світом. Тепер погінгом займаються у Тернівці на гуртках «ЗФП» за ініціативи керівника гуртка Романа Андрійовича Волошина. Але давайте все по порядку…

 


Вже рік Тернівський ліцей Тернівської громади співпрацює з Центром дитячої та юнацької творчості Березняківської сільської ради. Після навчання діти залюбки відвідують гуртки за вподобаннями і додатково вивчають журналістику, лінгвістику, початкове технічне моделювання й техносвіт, а також займаються у спортивних гуртках.

Молодий та ініціативний вчитель фізкультури Роман Андрійович Волошин веде гурток «Загальна фізична підготовка (ЗФП)». Завдяки харизмі педагога гурток залюбки відвідують і хлопці, і дівчата.
Під час занять, в основному, акцент робиться на вправах різного виду для розвитку фізичних якостей. Хлопці більше люблять тренування спритності, витримки, силові вправи з гирями, штангами, гантелями, на брусах. Дівчата – скакалки і координаційні драбинки. Діти дуже любляють спортивні ігри: футбол, волейбол, баскетбол.
- Оскільки наш ліцей – це школа національно-патріотичного спрямування і ми є активними учасниками Всеукраїнської гри «Сокіл «Джура», то на заняттях ми також готуємось до змагань, - розповідає Роман Андрійович. – Діти у мене збирають і розбирають автомат, вчаться долати смугу перешкод, займаються туризмом і спортивним орієнтуванням.
Молодий вчитель постійно впроваджує сучасні методики виховання і різні молодіжні «фішки», щоб гурток постійно приваблював молодь. Зараз Роман Волошин придумав впроваджувати плогінг. З настанням теплої погоди гуртківці беруть кожен по мішку, бігають і збирають сміття, поєднуючи приємне з корисним.

 

 


- Ми бігаємо там, де найчастіше люблять гуляти наші гуртківці - від школи до кладки, до скелі, а звідти аж до водопадів, - розповідає ініціативний вчитель. – Щоразу збираємо повні пакети сміття, одного разу вирішили зупинитись і визбирати все бите скло на місцині біля річки. Такий вид бігу має ще й навчальну мету. Якщо діти привчаться збирати сміття, то згодом не смітитимуть і наше село буде чистішим.

 

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олександр КОВАЛЕНКО

За життя у Смілі треба доплачувати, а не брати додаткові податки

 

Валерій КАПЛУН

Податок на нерухомість найбільше вдарить по смілянських пенсіонерах

Олена МОНОВА

 Про те, як навчити дитину поводитися, коли існує терористична загроза 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Середня зарплата в області – понад 10 тисяч гривень

11 травня 2021, 16:25

У січні-березні 2021 року розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю працівників понад 10 осіб і більше) становив 10848 грн.


Суспільство
Крим та кримські питання не повинні забуватись і зникати з порядку денного українських ЗМІ

15 травня 2021, 14:38

2021 05 15 Krim1Як ми вже повідомляли, сайт Сміла.ua розпочав співпрацю з ГО «Український кризовий медіа-центр»


Цікаво
Водіям розповіли про 6 ознак авто з пробігом, які не варто купувати

15 травня 2021, 15:50

2021 05 12 cars

Багато людей вважають за краще купувати вживані автомобілі. Найчастіше на вторинному авторинку можна знайти хорошу машину за привабливу ціну.


Афіша
У Смілі відбудеться фестиваль сучасного танцю «OPEN STORM BATTLE»

14 травня 2021, 11:24

2021 05 12 kon

15 травня у нашому місті планують провести традиційний щорічний Всеукраїнський фестиваль сучасних танців «OPEN STORM BATTLE».