Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

26 листопада 2020, 18:25

 

 

710 60 без адреси

 

Суспільство

Новини про результати виборів у Смілі станом на ранок 28 жовтня

 

Сміляни постійно цікавляться: хто виграв вибори? Коли оголосять результати? Що там рахує Смілянська ТВК?
Смілянська міська територіальна виборча комісія вже прийняла виборчу документацію з усіх 36 дільниць міста. Але результати поки що не оголошують, бо триває уточнений перерахунок голосів. За інформацією голови ТВК Юрія Караваєва, наразі 12 ДВК відправили на перерахунок і 12 – на уточнення.
Загалом, прийом протоколів на ТВК проходить повільно. Досить часто протоколи доводиться уточнювати. Члени комісій і ТВК дуже втомлені, всі хочуть зробити якнайшвидше, щоб подати остаточні результати, але впливає людський фактор – десь неуважність, десь недосвідченість або втома.
За попередніми даними, очевидно, новим міським головою Сміли стане директор СКП «Комунальник», член партії «Слуга народу» Сергій Ананко. Він має суттєвий відрив від інших кандидатів, тож навряд, що після уточненого перерахунку щось зміниться.
Стосовно депутатів у міську раду Сміли – вже відомо, що нова міська рада складатиметься із обранців від 8 партій, які подолали 5%-ий бар’єр і проходять у раду.
Попередньо відомо, що від партії «Слуга народу» буде аж 9 депутатів, від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» - 4 депутати, також по 4 депутати від партій Сергія Рудика «Час змін», «Європейська Солідарність» та ОПЗЖ. По три депутати представлятимуть партії «Наш край», «За майбутнє» і «Народний Рух України».

scroll back to top

Коментарі  

Vasya Vasin
+1 #4 Vasya Vasin 30.10.2020, 12:25
Це Олександре,одна із кар египетських,саранчя.
Цитата
Олександр
+1 #3 Олександр 29.10.2020, 18:24
Боже, за що нам це зелене нашестя?..
Цитата
Олександр К.
+3 #2 Олександр К. 28.10.2020, 18:51
Цитую Vasya Vasin:
Невеличка справка:Ананко є головою смілянського осередку партіїї"Блок Петра Порошенка,Солідарність"Інформація є на ютьюбі за 28 вересня 2017,А тепер ві вже Зе?? Дідусь Ленін назвав би це політичною простітуціею.


Так влада ж помінялась! Пам'ятаєте діда з "Весілля в Малинівці"?
Цитата
Vasya Vasin
+2 #1 Vasya Vasin 28.10.2020, 15:42
Невеличка справка:Ананко є головою смілянського осередку партіїї"Блок Петра Порошенка,Солідарність"Інформація є на ютьюбі за 28 вересня 2017,А тепер ві вже Зе?? Дідусь Ленін назвав би це політичною простітуціею.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олег ЧЕРНЕНКО

 

Про нинішню ситуацію на водоканалі 

Наталія ГУБАР

Про психологічне здоров’я населення Сміли під час епідемії коронавірусу

Сергій ДОРОТИЧ

Про проблеми, які підготували депутати для підприємців з 01.01.2021 року

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У новообраній міській раді вже замінили двох депутатів. Оновлений список депутатів: хто є хто?

11 листопада 2020, 09:25

2020 11 11 smrada

Вчора новообрані депутати Смілянської міської ради зібрались на першу сесію і отримали тимчасові посвідчення депутатів.


Економіка
Ціна хліба в Україні подорожчає на 8-10%

17 листопада 2020, 17:24

2020 11 17 xlib

В Україні очікують подорожчання хліба. Подорожчання сировинної основи продукції спонукає постійне зростання цін. З початку року вони вже збільшились на 30-50%.


Суспільство
Цікаво
Як українці в Єгипті зимують

26 листопада 2020, 18:25

2020 11 25 dvir

Четвертий день, як ми живемо у форматі того самого дауншифтингу про який так багато говорять. І так триватиме кілька наступних місяців, аж поки в Україні не зацвітуть вишні.


Афіша
27-28 листопада у Смілі вшанують пам’ять жертв Голодоморів

26 листопада 2020, 09:33

2020 11 25 pamyat

27 та 28 листопада вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.