Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

710 60 без адреси

 

 

Суспільство

«25 жовтня має стати відліком до змін», - Павло Голуб про створення Городищенської міської ОТГ

Реформа децентралізації, завдяки якій місцеві бюджети значно поповнилися коштами за рахунок податків, що залишаються на місцях, уже показала свої результати у містах та ОТГ. Проте остаточну крапку у побудові сильних локальних громад мають поставити місцеві вибори та закінчення реформи адміністративно-територіального устрою. У цьому переконаний депутат Городищенської районної ради Павло Голуб.

 

2020 09 23 golub


Наразі у Городищенському районі сформовано 3 ОТГ, ще одна – Городищенська міська об’єднана територіальна громада має сформуватися уже 25 жовтня. Вона ж стане найбільшою в районі, оскільки об’єднає відразу 9 рад.
- Система адміністративно-територіального устрою, яка функціонує в Україні не один десяток років, абсолютно себе вичерпала. За п’ять років активної роботи в районній раді я зміг особисто переконатися в цьому. Ми маємо абсолютно депресивні бюджети, села, в яких не залишається життя, та інфраструктуру, яка точно бажає кращого, - каже Голуб.
На противагу селам, які реформа ще не охопила, депутат називає приклади успішних ОТГ, які функціонують на території Черкащини.
- Не треба далеко ходити. Можна просто зайти у звичайну сільську школу чи дитячий садочок. Так, силами директорів та підприємств, які знаходяться у селах, у закладах доглянута територія та затишні класи. Але матеріально-технічна база шкіл не оновлювалася десятками років і установи ледве зводять кінці з кінцями, - каже Павло Олександрович.
Голуб розповідає, що він, як директор одного із соціально відповідальних підприємств в селі Орловець, опікується закладами освіти.
- За наш кошт робляться ремонти у школі та садочку, ми закуповуємо техніку, забезпечуємо заклади освіти пальним. Вважайте, що нашій школі пощастило. Проте такі великі підприємства є не у кожному селі, а якщо вони і є, то часто просто абстрагуються від проблем селян. Але ж діти скрізь однакові і тому не має бути забутих шкіл, - наголошує районний обранець.
Депутат переконаний, що об’єднання 9 сіл в одну велику спроможну громаду стане новим поштовхом для розвитку Городищини та Черкащини в цілому. Тож, за його словами, 25 жовтня має стати відліком до змін:
- 5 років я був депутатом від команди «Європейської Солідарності». Своїх політичних переконань не змінив, це не в моєму стилі. Ми сформували команду професіоналів, яка зможе гідно представити інтереси жителів району у раді. У Городищенській команді «Європейської Солідарності» АТОвець Іван Милокост, сільська голова Хлистунівки Наталя Синкевич, правоохоронець Сергій Випна, підприємець Олександр Клімов. Це люди, які мають роками напрацьований авторитет та довіру людей. Тож, переконаний, вони зможуть стати провідниками змін.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Анатолій СЕМИНОГА

 

Чим відрізняються ВО «ЧЕРКАЩАНИ» від інших партій 

Марина КЕЛЬВИЧ

 

Про себе і команду ВО "ЧЕРКАЩАНИ"

 

Олег КНИЖ

 

Майбутнє нашого міста ми створимо разом 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
30 жовтня у Смілі захворіли на COVID ще 57 осіб

30 жовтня 2020, 14:28

2020 10 30 statssm

Станом на ранок 30.10.2020 року, за даними Смілянського міського лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України», на території міста зареєстровано 57 нових випадків захворювання на коронавірус


Цікаво
10-річна дівчинка-каучук Богдана Ткаченко встановила національний рекорд

29 жовтня 2020, 18:26

2020 10 27 rekord

У Запоріжжі встановлено унікальний національний рекорд України. Тамтешня 10-річна акробатка Богдана Ткаченко дістала зубами 13 яблук за 60 секунд.


Афіша
25 жовтня о 19.00 відбудеться зустріч з поетесою Юлією БЕРЕЖКО-КАМІНСЬКОЮ

22 жовтня 2020, 17:27

2020 10 22 zystrich

Цієї неділі, 25 жовтня, після того, як всі проголосують, о 19.00 можна відпочити душею – поспілкуватися онлайн з успішною жінкою – поетесою, журналістом, редакторкою Юлією БЕРЕЖКО-КАМІНСЬКОЮ.