Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин28 березня 2024, 11:31 27 березня 2024, 17:26 Авторизуватися через соціальні мережі: |
СуспільствоУ Смілі урочисто відзначили кращих «Героїв спортивного року» - 2019
Днями у міському будинку культури провели урочисту церемонію нагородження «Герої спортивного року», яка є визнанням кращих із кращих спортсменів, тренерів, вчителів, колективів фізкультури, функціонерів спортивної галузі, які творять та примножують славу смілянського спорту. У першій номінації - «Кращий спортсмен року» (з неолімпійських видів спорту) - переможцями стали два спортсмени: А також ЛАВРЕНКО НАЗАР, вихованець спортивного клубу «Прайд», який здобув два І місця у кубку світу з хортингу, три І місця в чемпіонаті Європи та України з хортингу (тренер Анатолій Левченко). Друге місце посів – ПАНАСЕНКО КОСТЯНТИН, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх», який виборов три І, ІІ та ІІІ місця у Кубку та Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате (тренер Сергій Пітенко). У номінації – «Краща спортсменка року (з неолімпійських видів спорту)» - І місце здобула СИДОРЕНКО ДАР’Я, вихованка спортивного клубу «Прайд», яка посіла два І місця у кубку світу з хортингу, І місце у чемпіонаті України з хортингу (тренер Анатолій Левченко). А також ТРОМАН АНАСТАСІЯ, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх», яка здобула три ІІ місця у Кубку світу з годзю-рю карате (тренер Сергій Пітенко). Третє місце у цій номінації посіли дві спортсменки - Наступна номінація «Кращий спортсмен року» (з олімпійських видів спорту). Друге місце у цій номінації посіли два спортсмени - На третьому місці два спортсмени: А також ГРЯЗНОВ БОГДАН, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», який посів ІІІ місце у чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное (тренер-викладач Тетяна Пристайлова). Наступна номінація – «Краща спортсменка року (з олімпійських видів спорту)». Нагороду за друге місце у цій номінації отримала РУЗІЄВА ЗАРІНА, вихованка спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості, яка здобула І місце у Всеукраїнських змаганнях з боротьби вільної (тренер Марина Панчоха). На третьому місці - ОВЧАРЕНКО ТЕТЯНА, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», багаторазова чемпіонка Черкаської області, яка виборола 9 місце у чемпіонаті України з легкої атлетики; (тренер Катерина Чернявська). У номінації «Краща команда року» перемогла КОМАНДА З ФУТЗАЛУ «ЯВІР-ОЛІМП», вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», які стали чемпіонами Черкаської області з футзалу (тренер Віталій Прудніков). Друге місце у цій номінації посіла КОМАНДА ЮНАКІВ З БАСКЕТБОЛУ, вихованці гуртка з баскетболу Будинку дитячої та юнацької творчості, які стали срібними призерами 25 Спартакіади області серед школярів (тренер Іван Петренко). Отримав нагороду капітан команди Арсеєнко Євгеній. Третє місце у цій номінації присуджено – МІСЬКІЙ ЗБІРНІЙ КОМАНДІ УЧНІВ, ТРЕНЕРІВ ТА ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, які стали срібними призери 25-ї Спартакіади області серед школярів (керівник – Анатолій Тучинський). На другому місці СПОРТИВНИЙ КЛУБ «ВОЛЬНІК» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівники Панчоха Марина і Маркарян Едуард). Третє місце посіли два міські СПОРТИВНІ КЛУБИ: А також СПОРТИВНИЙ КЛУБ «МОНАРХ» (отримав нагороду президент спортклубу Сергій Пітенко). Переможцем у номінації «Краща спортивна організація» визнано СМІЛЯНСЬКУ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКУ СПОРТИВНУ ШКОЛУ «ОЛІМП». Отримала нагороду за друге місце у цій номінації ЦЬОМА СВІТЛАНА, керівник клубу настільного тенісу «Енергія» Будинку дитячої та юнацької творчості, яка у 2019 році організувала і провела відкриті міські змагання з настільного тенісу серед дітей, молоді та ветеранів. Наступна номінація – «Кращий учитель фізичної культури». У цій номінації Кубок переможця присуджено учителям фізичної культури навчально-виховного комплексу «Ліцей - загальноосвітня школа І-IІІ ступенів «Лідер» ШИНКАРЕНКО ЛЮБОВІ та КОРОТИЧ ІРИНІ. Друге місце у цій номінації посіли ГОНЧАРЕНКО НАТАЛІЯ, вчитель фізичної культури Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11. Та ЛЕВЧЕНКО АНАТОЛІЙ, вчитель фізичної культури Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. За третє місце у цій номінації нагородили ПАВЛЕНКО МИКОЛУ, вчителя фізичної культури КЗ «Смілянська мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради». На церемонії нагородження також відзначили переможців номінації «Кращий спортсмен-ветеран». Було нагороджено: ЦЬОМУ СВІТЛАНУ, керівника клубу настільного тенісу «Енергія» Будинку дитячої та юнацької творчості, кандидата у майстри спорту з настільного тенісу. ЛАГУНОВА МИХАЙЛА, неодноразового призера Кубків та Чемпіонатів України 2019 року з легкої атлетики серед ветеранів (штовхання ядра, метання списа). КОВАЛЬОВУ ЛЮДМИЛУ, студентку університету третього віку, бронзову призерку третього міжнародного фестивалю літньої Сеньйріади (штовхання ядра в категорії 60-70р.) МАТВІЄНКО ВАЛЕНТИНУ, студентку університету третього віку, триразову срібну призерку міжнародного фестивалю літньої Сеньйріади (біг на 60 м. в категорії 60-70 р.) СКИЦЬКА ВОЛОДИМИРА, який виборов І і ІІ місця в Чемпіонаті Світу 2019 року з драгонботу. Днями у міському будинку культури провели урочисту церемонію нагородження «Герої спортивного року», яка є визнанням кращих із кращих спортсменів, тренерів, вчителів, колективів фізкультури, функціонерів спортивної галузі, які творять та примножують славу смілянського спорту. Свято було проведене з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Приємно, що із року в рік Літопис спортивного життя нашого міста поповнюється все новими іменами. Спорт у Смілі має свою чудову, унікальну історію та цілу плеяду спортсменів і тренерів, які прославляли і прославляють наше місто на спортивних аренах різного рівня, зокрема, й міжнародному. Було відзначено найкращих героїв у 15 різних номінаціях за підсумками 2019 спортивного року.
У першій номінації - «Кращий спортсмен року» (з неолімпійських видів спорту) - переможцями стали два спортсмени: КОЛЄСНІКОВ НІКІТА, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», який здобув два І місця у Чемпіонаті світу та України з таеквон-до І.Т.Ф. (тренер Євген Грицай).
А також ЛАВРЕНКО НАЗАР, вихованець спортивного клубу «Прайд», який здобув два І місця у кубку світу з хортингу, три І місця в чемпіонаті Європи та України з хортингу (тренер Анатолій Левченко).
Друге місце посів – ПАНАСЕНКО КОСТЯНТИН, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх», який виборов три І, ІІ та ІІІ місця у Кубку та Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате (тренер Сергій Пітенко). На третьому місці МОЗУЛЬ ІГОР, вихованець спортивного клубу «Прайд», який посів І та ІІІ місця у чемпіонаті світу з хортингу та два І місця в чемпіонаті (тренер Анатолій Левченко).
У номінації – «Краща спортсменка року (з неолімпійських видів спорту)» - І місце здобула СИДОРЕНКО ДАР’Я, вихованка спортивного клубу «Прайд», яка посіла два І місця у кубку світу з хортингу, І місце у чемпіонаті України з хортингу (тренер Анатолій Левченко). Друге місце у цій номінації посіли дві спортсменки: КРАВЧУК ВАЛЕРІЯ, вихованка спортивного клубу «Прайд», яка виборола два І місця у кубку світу, І місце у чемпіонаті України з хортингу (тренер Анатолій Левченко).
А також ТРОМАН АНАСТАСІЯ, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх», яка здобула три ІІ місця у Кубку світу з годзю-рю карате (тренер Сергій Пітенко).
Третє місце у цій номінації посіли дві спортсменки - вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості, які здобули І, II та III місця у Чемпіонаті світу ICF та I місце у Відкритому Чемпіонаті України з драгонботу - веслування на човнах «Дракон»: КАРПЕНКО АНАСТАСІЯ та БЛОХІНА АНАСТАСІЯ (тренер Юрій Кириленко).
Наступна номінація «Кращий спортсмен року» (з олімпійських видів спорту). Переможцем у цій номінації став БОРУЦ РОСТИСЛАВ, вихованець спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості, який виборов ІІІ місце у Відкритому найбільшому турнірі в Європі з боротьби вільної та три ІІ місця у турнірах з боротьби вільної обласного рівня (тренер Марина Панчоха).
Друге місце у цій номінації посіли два спортсмени - вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, які здобули ІІ місце у Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юнаків: ШУЛЯЧЕНКО АНТОН та СИЛКА ВЛАДИСЛАВ (тренер Юрій Кириленко).
На третьому місці два спортсмени: ГУБАНОВ ДМИТРО, вихованець спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості, який виборов ІІІ місце у Чемпіонаті України з боротьби вільної (тренер Марина Панчоха).
А також ГРЯЗНОВ БОГДАН, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», який посів ІІІ місце у чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное (тренер-викладач Тетяна Пристайлова).
Наступна номінація – «Краща спортсменка року (з олімпійських видів спорту)». Переможцем у цій номінації стала вихованка спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості ДЗЮБАН АНАСТАСІЯ, яка посіла І місце у Всеукраїнських змаганнях з боротьби вільної (тренер Марина Панчоха).
Нагороду за друге місце у цій номінації отримала РУЗІЄВА ЗАРІНА, вихованка спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості, яка здобула І місце у Всеукраїнських змаганнях з боротьби вільної (тренер Марина Панчоха).
На третьому місці - ОВЧАРЕНКО ТЕТЯНА, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», багаторазова чемпіонка Черкаської області, яка виборола 9 місце у чемпіонаті України з легкої атлетики; (тренер Катерина Чернявська).
У номінації «Краща команда року» перемогла КОМАНДА З ФУТЗАЛУ «ЯВІР-ОЛІМП», вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», які стали чемпіонами Черкаської області з футзалу (тренер Віталій Прудніков). Нагороду вручили капітану команди Антону Пруднікову.
Друге місце у цій номінації посіла КОМАНДА ЮНАКІВ З БАСКЕТБОЛУ, вихованці гуртка з баскетболу Будинку дитячої та юнацької творчості, які стали срібними призерами 25 Спартакіади області серед школярів (тренер Іван Петренко). Отримав нагороду капітан команди Арсеєнко Євгеній.
Третє місце у цій номінації присуджено – МІСЬКІЙ ЗБІРНІЙ КОМАНДІ УЧНІВ, ТРЕНЕРІВ ТА ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, які стали срібними призери 25-ї Спартакіади області серед школярів (керівник – Анатолій Тучинський). У наступній номінації – «Кращий спортивний клуб» переможцем став міський СПОРТИВНИЙ КЛУБ «ПРАЙД».
На другому місці СПОРТИВНИЙ КЛУБ «ВОЛЬНІК» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівники Панчоха Марина і Маркарян Едуард).
Третє місце посіли два міські СПОРТИВНІ КЛУБИ: СПОРТИВНИЙ КЛУБ «СПАРТА» (отримав нагороду голова спортклубу Станіслав Ковбаса).
А також СПОРТИВНИЙ КЛУБ «МОНАРХ» (отримав нагороду президент спортклубу Сергій Пітенко).
Переможцем у номінації «Краща спортивна організація» визнано СМІЛЯНСЬКУ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКУ СПОРТИВНУ ШКОЛУ «ОЛІМП». Наступна номінація – «Кращий спортивний організатор». Кращим спортивним організатором визнано ПЕТРЕНКА ІВАНА керівника гуртка «Баскетбол» Будинку дитячої та юнацької творчості, який у 2019 році організував міські змагання з баскетболу та стрітболу.
Отримала нагороду за друге місце у цій номінації ЦЬОМА СВІТЛАНА, керівник клубу настільного тенісу «Енергія» Будинку дитячої та юнацької творчості, яка у 2019 році організувала і провела відкриті міські змагання з настільного тенісу серед дітей, молоді та ветеранів. Третє місце у цій номінації посів КАРЧЕВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ, керівник шахового клубу «Вертикаль» Будинку дитячої та юнацької творчості, який у 2019 році організував міські змагання із шахів та шашок серед дітей та молоді.
Наступна номінація – «Кращий учитель фізичної культури». У цій номінації Кубок переможця присуджено учителям фізичної культури навчально-виховного комплексу «Ліцей - загальноосвітня школа І-IІІ ступенів «Лідер» ШИНКАРЕНКО ЛЮБОВІ та КОРОТИЧ ІРИНІ.
Друге місце у цій номінації посіли ГОНЧАРЕНКО НАТАЛІЯ, вчитель фізичної культури Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11.
Та ЛЕВЧЕНКО АНАТОЛІЙ, вчитель фізичної культури Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.
За третє місце у цій номінації нагородили ПАВЛЕНКО МИКОЛУ, вчителя фізичної культури КЗ «Смілянська мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради».
На церемонії нагородження також відзначили переможців номінації «Кращий спортсмен-ветеран». Було нагороджено:
ЦЬОМУ СВІТЛАНУ, керівника клубу настільного тенісу «Енергія» Будинку дитячої та юнацької творчості, кандидата у майстри спорту з настільного тенісу.
ЛАГУНОВА МИХАЙЛА, неодноразового призера Кубків та Чемпіонатів України 2019 року з легкої атлетики серед ветеранів (штовхання ядра, метання списа).
КОВАЛЬОВУ ЛЮДМИЛУ, студентку університету третього віку, бронзову призерку третього міжнародного фестивалю літньої Сеньйріади (штовхання ядра в категорії 60-70р.)
МАТВІЄНКО ВАЛЕНТИНУ, студентку університету третього віку, триразову срібну призерку міжнародного фестивалю літньої Сеньйріади (біг на 60 м. в категорії 60-70 р.)
СКИЦЬКА ВОЛОДИМИРА, який виборов І і ІІ місця в Чемпіонаті Світу 2019 року з драгонботу. |
Дійові особи
Останні коментарі
|
|||||
|