Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Стрічка новин

es

 

 

710 60 без адреси

 

Суспільство

В Управлінні житлово-комунального господарства виявили порушень на суму понад три мільйони

2020 09 15 ypravlina

 

Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності управління житлово-комунального господарства Смілянської міської ради за період з 1 січня 2016 по 31 грудня 2019 років ревідози виявили фінансових порушень на загальну суму понад 3 млн грн.
Про це інформують в управлінні Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.
Через завищення обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт за об’єктом «Капітальний ремонт переливної греблі Смілянського водосховища на річці Тясмин» зайво перераховано коштів на суму понад 2 млн грн. Оскільки тендерним комітетом не було відхилено пропозицію ТОВ «ЛИМОЖБУД», за наявності на те законних підстав (пропозиція не відповідає умовам документації), що призвело до безпідставного включення до договірної ціни про закупівлю товарів, робіт та послуг за кошти місцевого бюджету податку на додану вартість на загальну суму 482 тис. грн. Зазначене призвело до втрати управлінням ЖКГ фінансових активів на зазначену суму.

 

2020 09 15 zkx


Установою не відображено в обліку заборгованості з плати за пайову участь з утримання об’єктів благоустрою і за користування місцем розміщення зовнішньої реклами та не вжито заходів щодо своєчасного її стягнення, через що управлінням ЖКГ недоотримано коштів на суму 360 тис. грн.
Окрім того, управління ЖКГ сприяло КП «ВодГео» в уникненні від поточного контролю за використанням бюджетних коштів зі сторони органів державної казначейської служби. Так, згідно рішень Смілянської міської ради у 2019 році установою без включення КП «ВодГео» до мережі одержувачів бюджетних коштів перераховано на банківський рахунок даного комунального підприємства кошти в сумі 1,4 млн грн на поповнення його статутного капіталу. Перерахування коштів на банківський рахунок дало можливість уникнути контролю за їх цільовим використанням.
За результатами контрольного заходу в.о. заступника начальника та головного спеціаліста відділу енергозбереження та інвестицій управління ЖКГ притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною першою статті 164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, начальника відділу енергозбереження та інвестицій (голову тендерного комітету) – за частиною першою статті 164-14 КУпАП.
На адресу об’єкта контролю направлено вимоги щодо усунення виявлених під час ревізії порушень.
Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи, головне управління Державної казначейської служби України у Черкаській області, міського голову Сміли.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

 

 

Про картоплю, яку вирощують українці   

 

Ліна Тесленко

Tuslenko

 

Про розклад уроків у школах і притомність чиновників Міністерства освіти

 

Григорій КОНДРАТЕНКО

 

 

 

Про 40-річчя коледжу 

 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Нагородили смілян, які надавали спонсорську допомогу спортсменам

24 вересня 2020, 17:30

2020 09 22 mecunat

На церемонії «Герої спортивного року-2019» нагородили та подякували нашим смілянам, які у 2019 році надавали посильну благодійну підтримку спортсменам.


Цікаво
Чому бобові варто їсти кожного дня

24 вересня 2020, 18:31

 2020 09 19 bobu

 Бобові – це доступні та популярні у всьому світі поживні продукти. Вони відрізняються універсальністю і різноманіттям способів приготування.


Афіша
20 вересня сміляни можуть поспілкуватися з письменницею, яка отримала відзнаку «Коронація слова – 2020»

19 вересня 2020, 11:38

20 вересня о 17.30 відбудеться онлайн-зустріч із Анною Софіна