Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Стрічка новин

 

CENTR

 

Суспільство

Згадали, як створювалось і розвивалося Смілянське АТП-17128

2020 08 07 ATP1

 

Смілянське АТП-17128 було збудоване руками самих працівників у шістдесятих роках. Для нього була виділена територія колишнього шлакоблочного заводу, від якого залишились самі руїни. Щоб створити належну виробничу базу, майстерню з рядом цехів, механізовану мийку, автопрофілакторій, люди працювали після змін. А ще вони брали активну участь у зведенні житлових будинків, де й отримували безкоштовно квартири.
А вже в середині семидесятих років Смілянське АТП складалося з трьох колон, у тому числі й Кам’янської, мало чисельний рухомий склад, посідало лідируючі позиції в системі пасажирських перевезень України. За високі показники в роботі працівники відзначалися преміями, путівками тощо. А, приміром, наша молодіжна бригада, яка в 1988 році зайняла перше місце в республіканському змаганні, була премійована легковими автомобілями.
Велику роль в економічному розвитку підприємства відіграв Смілянський радіоприладний завод, на якому в середині 1970-их років працювало близько 15 тисяч осіб — жителів Сміли і навколишніх сіл. Саме завдяки щоденному перевезенню цих людей нарощувався пасажиропотік, а отже, збільшувалися прибутки нашого АТП. Окрім того, для стабільного перевезення такої кількості людей ми отримали централізованим постачанням, яке тоді практикувалося на державному рівні, й два великомісні автобуси, що дозволило збільшити кількість пасажирів і позитивно вплинуло на фінансовий стан автопарку. Відтак у нас з’явилися можливості для подальшого розвитку. За короткий час ми збудували новий адміністративний корпус з усіма комунікаціями, кабінети спецмедслужби, їдальню, яка працює й дотепер і є єдиним закладом громадського харчування серед АТП, які діють у райцентрах. А при їдальні було створено ще й невеликий магазин, в якому наші працівники могли придбати продукти харчування, не витрачаючи час на відвідування після роботи інших торговельних закладів. Було збудованого також додатковий бокс для великомісних автобусів для їх ремонту й технічного обслуговування.
А потім почалися складні дев’яності роки з їх економічною й соціальною кризою. Але Смілянське АТП-17128 вистояло й у цих випробуваннях. І коли в ті роки в Україні майже повністю зупинилася вся галузь пасажирських перевезень, ми почали накатувати нові маршрути.
Слід сказати, що завдяки злагодженим діям колективу, підприємство ніколи не зупинялося, а навпаки — нарощувало свої потужності, поповнювало свій рухомий склад. Приміром, кілька років тому вони придбали три ПАЗи великої місткості. До того ж — не в кредит, а завдяки зекономленим коштам.
На сьогодні Смілянське АТП обслуговує 5 маршрутів у місті та 9 маршрутів у районі. На місто виїжджають 23 автобуси, на район – 13 автобусів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Григорій КОНДРАТЕНКО

Kondranetko Georgi

 

 

Про 40-річчя коледжу

 

 

Наталка Позняк

Poznyak

 

Про те, що збирають родинні спогади про Голодомор для збірки "Пам'ять роду"

Валентина КОВАЛЕНКО

Kovalenko

 

ЧОМУ ВАРТО СПІЛКУВАТИСЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ? 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

2020 09 09 aykcion

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Протягом цього тижня у лікарні ім.С.Бобринської народилося 9 дітей і було мало госпіталізованих

19 вересня 2020, 14:03

2020 09 19 novo

За період з 11 по 18 вересня у КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської» народилося 9 дітей – 3 хлопчики та 6 дівчаток.


Цікаво
Вони залишилися у ліфті одні і камера зловила їх на гарячому

18 вересня 2020, 18:36

2020 09 12 lift

У звичайному поліцейському відділку працюють далеко не звичайні люди.


Афіша
20 вересня сміляни можуть поспілкуватися з письменницею, яка отримала відзнаку «Коронація слова – 2020»

19 вересня 2020, 11:38

2020 09 19 afiha

20 вересня о 17.30 відбудеться онлайн-зустріч із Анною Софіна – письменницею, яка отримала спецвідзнаку «Коронація слова – 2020» за роман «Лавка продажу дітей».