Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Суспільство

Смілянські медіатори їздили обмінюватись досвідом у Золотоношу

2019 11 08 Zystrich 

 

Конфлікти є невід’ємною частиною суспільного розвитку. Існує потужний спосіб попередити і розв’язати конфліктні ситуації мирним шляхом – медіація. У школах зараз готують спеціальних учнів-медіаторів, які згодом на принципах добровільності, конфіденційності та дотримання нейтралітету зможуть допомогти одноліткам відновити баланс у міжособистісних відносинах, вирішити конфлікти. З цією метою школи України вже кілька років працюють над створенням шкільних служб медіації, багато педагогів пройшли базову підготовку як координатори та навчають цьому своїх учнів.
Смілянська школа №15 лише розпочинає цей вид діяльності для встановлення процедур мирного та партиципаторного вирішення конфліктів, протидії дискримінації та цькуванню (буллінгу, моббінгу). Для обміну досвідом команда школи №15 відвідала золотоніську школу №3 в рамках проекту «Мережування шкільних служб медіації шкіл – учасниць та випускниць Програми Демократична школа», підтриманого Центром ім. Вергеланда.
Метою проекту є створення мережі шкільних служб медіації шкіл-учасниць та випускниць Програми Демократична школа у Черкаській області, а згодом долучити до Мережі інші школи.
- Синергія спільної мети надихала на активне обговорення проблем (куди ж без них) під час запуску шкільних служб порозуміння та альтернативних шляхів їх подолання. Учні поглибили знання принципів медіаторства та поглиблювали навички ефективного невербального спілкування на майстер-класах. Представники учнівського самоврядування, адміністратори закладів освіти поглинали досвід Канівської гімназії щодо кроків успішного загальношкільного підходу до створення служби медіації. Корисне спілкування, нові знайомства та практичні лайфхаки від одного з фундаторів шкільної медіації в Україні Ольги Дацко стали нашим надбанням для подальшого поступу. Приємним бонусом для учасників стала пішохідна екскурсія по чарівному місту Золотоноша.
Сподіваюсь, спільними зусиллями учнів та педагогів закладів освіти м.Сміла ми об’єднаємося в єдину мережу шкільної медіації України, - інформує Мар’яна Криворучко, заступник директора з навчально-виковної роботи НВК №15.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

Thereschenko

 

Про незаконно розміщені тимчасові споруди в Смілі

 

Олег МІЩЕНКО

Mishchenko

 

Про недоліки у роботі поліцейських

 

 

Микола Прокоф'єв

Prokofev

 

Про процедуру отримання монетизації пільг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
У Ташлику відзначили хліборобів за сумлінну працю

18 листопада 2019, 17:29

2019 11 18 nagoroda

У Ташлику вітали тамтешніх трудівників з Днем працівників сільського господарства.


Цікаво
Спогад про Олену Антонів, першу дружину В’ячеслава Чорновола

18 листопада 2019, 18:28

 2019 11 18 batku

17 листопада, день народження моєї мами Олени Антонів. Якби в 1986 році її життя трагічно не обірвалося, зараз вона б могла відзначити свої 82-ті уродини


Афіша
У Смілі проведуть заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів, Дня Гідності і Свободи

18 листопада 2019, 12:27

2019 11 18 aficha

Міські культурні заходи цього тижня, в основному, присвячені трагічній даті - у суботу, 23 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів 1932-33 рр..