Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

27 травня 2023, 09:05

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Що збудують на місці "Комсомольця"?

 

 

Хтось ще пам'ятає як сам регулярно ходив на сеанси у кінотеатр під тоді символічною назвою "Комсомолець", когось водили батьки чи бабусі, у когось залишились романтичні спогади... Але то було в іншому житті... В іншому житті і великої кількості смілян, і самої старовинної споруди.

Вона почала руйнуватись: від часу, від недолугого господарювання. Та зараз це вже не важливо. Будівлю продали. Тоді відомій у Смілі підприємиці Любові Савченко.

З різних причин кінотеатр не зносили, все просто валилось, лякаючи перехожих: а раптом на голову комусь впаде? Хоча за задумом нової власниці тут вже мав бути зведеним сучасний торгівельний центр.

Потім змінювали умови депутати. Мовляв, хай ще спортивні локації в ньому будуть - інакше дозвіл не дамо. Проекти будівлі змінювались, але ж до будівництва справа не дійшла. І не через рік, два... І, навіть, декілька скликань міської ради змінилось, а страшний паркан і руїни все так само "прикрашали" центр Сміли.
А ж тут раптом з початку 2023 року сміляни помітили будівельників і спецтехніку на цьому майданчику.

 

 

З'явився на огорожі і паспорт об'єкта будівництва. "Реконструкція нежитлової будівлі під будівлю торгівлі за адресою вул. Соборна, будинок 110" - значиться на банері. Замовник робіт: Олена Володимирівна Тимченко.

 


Як повідомили нашим колегам зі "Сміла-ТВ" в управлінні архітектури, ще навесні 2020 року розвалену споруду колишнього кінотеатру придбали брат і сестра, Дмитро та Олена Тимченки. З грудня того ж року вони оформили оренду землі під цією будівлею і сплачують кошти у бюджет міста. Цільове призначення цієї земельної ділянки: для будівництва і обслуговування будівель торгівлі. Тобто тут з'явиться об'єкт, в якому буде проводитись торгівельна діяльність та можуть знаходитись офісні приміщення.

Проект забудови пройшов містобудіну раду. Власники подали декларацію про будівництво та роботи мали розпочатись ще навесні 2022 року. Та, як і багато інших процесів, війна поставила все на паузу. А взимку 2023 на будівельному майданчику почалось спорудження фундаменту.
Судячи із відомостей, розміщених на сайті Смілянської міської ради: гранична поверховість будівлі - 2 поверхи, висота - до 10 м. Площа забудови -1075 кв. м. Відповідно до проекту передбачена стоянка на 28 машино/місць. Майбутній торгівельний комплекс буде обладнаний автономним електричним опаленням.

 


Як зазначено на паспорті об'єкта, будівництво планують завершити у третьому кварталі 2023 року.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Дмитро КУХАРЧУК

 

Про визвольний наступ

 

 

Ігор ТАБУРЕЦЬ

Про активізацію в області різного штибу політиків

 

 

Олена НАГОРНА

Про шахрайство стосовно родин полонених і зниклих безвісти військовослужбовців

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
На багатьох українців влітку чекають підвищені пенсії

19 травня 2023, 13:23

2023 05 19 pensВ Україні влітку підвищені пенсії отримають кілька категорій українців. Це працюючі пенсіонери, вчені, держслужбовці, працівники органів місцевого самоврядування.


Суспільство
У нашому районі силами ППО успішно ліквідовано 2 дрони противника

28 травня 2023, 11:48

2023 05 28 ppoУ Черкаському районі силами ППО успішно ліквідовано 2 дрони противника. Без потерпілих і руйнацій.


Цікаво
Село міститься на одній вулиці завдовжки 9 кілометрів

26 травня 2023, 17:42

2023 05 26 seloМальовничий наш світ: село Солозава у Польщі.


Афіша
На благодійному ярмарку збиратимуть кошти для "Черкаських стрільців"

28 квітня 2023, 15:27

2023 04 28 zbirВкотре під слоганом «Сміливим від смілян» відбудеться збір для військових.