Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

circ

 

Стрічка новин

24 червня 2021, 08:31

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Політика

Крим та кримські питання не повинні забуватись і зникати з порядку денного українських ЗМІ

Як ми вже повідомляли, сайт Сміла.ua розпочав співпрацю з ГО «Український кризовий медіа-центр» у рамках спільного проєкту Українського кризового медіа центру та Естонського центру східного партнерства «Побудова демократичної стійкості в Україні шляхом зміцнення місцевих та регіональних ЗМІ, який фінансує Фонд Emerging Donors Challenge та Міністерство закордонних справ Естонії за рахунок коштів з розвитку співпраці.
Під час престуру черкаських журналістів у Київ, у прес-центрі Ukraine crisis Media Center відбулась зустріч із першою заступницею міністра закордонних справ України Еміне Джапаровою. Говорили про Кримське питання та Кримську платформу.

 

2021 05 15 Dzhaparova


Пані Еміне за освітою теж журналістка, вона активна українська кримськотатарська політична та державна діячка. Після анексії Криму мусила залишити свій дім, роботу, все своє майно та переїхалати зі своєю родиною у Київ. У столиці їй довелося все починати спочатку, знову вибудовувати свою кар’єру.
Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова активно лобіює питання повернення Криму, прагне, щоб українські державні діячі не забували про Крим, щоб кримські питання не зникали з порядку денного політиків та українських ЗМІ.
Вона вважає великою проблемою те, що у нашій державі досі відсутня комплексна продумана політика з де окупації Криму.
Щоб повернути півострів назад в Україну, розроблено національну Стратегію де окупації Криму (це вже ухвалено на нараді РНБО 11 березня) та триває створення Кримської платформи, як інструменту реалізації міжнародної складової національної Стратегії де окупації Криму.

 

2021 05 15 Krim


Наразі Еміне Джапарова та міністерство закордонних справ України готуються до проведення Саміту Кримської платформи. Саміт буде проведено у Києві 23 серпня 2021 року. На нього будуть запрошені глави держав та урядів, керівники міжнародних організацій, голови парламентських асамблей. На Саміті хочуть ухвалити Хартію, яка зафіксує основні принципи і пріоритети міжнародної політики де окупації Криму.
Першочергова мета роботи міністерства закордонних справ України у напрямку повернення Криму – просування цілей де окупації Криму через рішення парламентських асамблей (ПА РЄ, ПА ОБСЄ, ПА НАТО, МПС, ПАЧЕС та ін.), а також Європарламенту.
Українські діячі хочуть об’єднати більш як 80 українських та зарубіжних експертів щоб адвокатувати цілі Кримської платформи на міжнародному рівні.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про об’єднання двох поліклінік та приєднання їх до лікарні

  

Іван ДАЛІБОЖАК

 

Про гелікоптерний майданчик в аеропорту

Олександр СКІЧКО

Запрошуємо всіх охочих на вакцинацію від Covid-19

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії

15 червня 2021, 17:28

Пенсійний фонд перерахував пенсії працюючим пенсіонерам відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.


Суспільство
По центру Сміли бігав голий чоловік

24 червня 2021, 14:34

2021 06 24 goliiСьогодні, 24 червня, міські камери спостереження зафіксували, як рано вранці на Набережну із Центру Сміли прибіг абсолютно голий чоловік


Цікаво
У Чехії відзначили 30-річчя закінчення радянської окупації

23 червня 2021, 18:30

2021 06 23 chehУ Чехії пам'ятають про радянську окупацію і днями відзначили 30-річчя закінчення радянської окупації країни. Адже саме 21 червня 1991 року останні радянські вояки покинули Чехословаччину.


Афіша
ЦИРК «Вогні Києва» запрошує на яскраву циркову виставу з 25 до 27 червня!

21 червня 2021, 11:01

2021 06 21 circЧудовий настрій подарують наші неперевершені повітряні гімнасти, акробати, жонглери, еквілібристи, артисти оригінальних жанрів, а наш чарівний фокусник змусить повірити у неймовірне!