Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Політика

Про результати роботи з детінізації доходів у Смілі

 

Розпорядженням міського голови утворено міжвідомчу робочу групу з детінізації доходів. Члени робочої групи займаються контролем рівня оплати праці, дотриманням норм законодавства, легалізацією виплати заробітної плати та зайнятості населення. До складу робочої групи входять представники виконавчих органів місцевого самоврядування, територіальних органів Пенсійного фонду України, Державної податкової служби України, Фонду соціального страхування України, поліції, фахівці служби зайнятості.
З початку 2021 року до 12 квітня робоча група обстежила 193 об’єкти господарювання у місті. Було виявлено 9 об’єктів господарювання, у яких офіційно не оформили працівників. Протягом тижня з дня попередження на виявлених об’єктах оформили 30 найманих працівників.
Підприємці були повідомлені про відповідальність за використання найманої праці без оформлення трудових відносин, що є грубим порушенням законодавства та карається чималими штрафами.
Було виявлено особу, що здійснювала свою діяльність без жодних документів. Після попередження, дана особа зареєструвалась в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, як фізична особа-підприємець.
Основними порушеннями, які були виявлені у ході обстежень, є неоформлені куточки споживачів, відсутність Погоджень режиму роботи об’єкта господарювання, невірно оформлені трудові договори з найманими працівниками (вказаний невірний розмір мінімальної заробітної плати). При здійсненні повторних відвідувань вказані помилки були виправлені.
За результатами проведеної роботи за січень-березень поточного року за оперативними даними Смілянського управління ГУ ДПС у Черкаській області з початку 2021 додатково зареєстровано 64 найманих працівника, легалізовано доходу в сумі 388,4 тис.грн., додатково надійшло ПДФО – 69,9 тис.грн., ЄСВ – 85,4 тис.грн. Збільшено фонд оплати праці на 43,00 тис.грн. та додатково надійшло ПДФО -7,7 тис. грн.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

nikilu znov agro

Дійові особи

Анатолій СЕМИНОГА

 

Про день пам'яті та примирення

 

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

 

Про відстороненість влади від почуття патріотизму

 

Людмила КРАВЧЕНКО

 

В області 78 осіб повторно захворіли на коронавірус

 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
У Смілі не виконали план надходжень до бюджету на 7 мільйонів гривень, зате перевиконали план у сплаті за землю

27 квітня 2021, 10:25

2021 04 26 zzem

На засіданні постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики та розвитку підприємництва розглядали питання про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2021 року.


Суспільство
У школах міста і району проводять військово-патріотичну гру "Сокіл" ("Джура")

09 травня 2021, 14:05

2021 05 07 dzyra

З 5 до7 травня у навчальних закладах Сміли триває міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). На жаль, через важку епідеміологічну обстановку, кілька видів змагань відбудуться у режимі онлайн.


Цікаво
НА ЧЕРКАЩИНІ ЗНАЙШЛИ БОЙОВУ СОКИРУ ЧАСІВ КИЇВСЬКОЇ РУСІ (ФОТО)

09 травня 2021, 15:33

2021 05 06 sokura

Бойову сокиру часів Київської Русі знайшли двоє жителів села Леськове на Черкащині. Знахідку віддали в Монастирищенський краєзнавчий музей.


Афіша
У Смілі проведуть заходи до днів Пам’яті та Примирення і Перемоги над фашизмом

06 травня 2021, 09:30

2021 05 05 zax

З нагоди 8 травня - Дня Пам’яті та Примирення і 9 травня – Дня Перемоги, у нашому місті проведуть кілька урочистих заходів.