Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Neryxomist

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Політика

Води за графіком поки що не буде – на виконкомі не зібрали для цього голосів (відео)

2020 07 03 voda

 

У соцмережах напружено обговорювали і чекали рішення сьогоднішнього виконкому – на засіданні мали розглядати переведення міста на подачу води за графіком.
Через аномальну засуху, спеку і падіння води у резервуарах до критичної позначки, на даний час КП "ВодГео" не має технічної можливості безперебійно надавати послуги з постачання питної води споживачам.
В.о. директора водоканалу Валерій Долматов зазначив, що сьогодні із 27 свердловин працює лише 20. Для семи свердловин потрібно розробляти нові проєкти. Всі водозабори треба ремонтувати, чистити фільтри.
Щоб якось стабілізувати роботу підприємства та накопичити воду у резервуарах, водоканал звернувся до виконавчого комітету за дозволом на застосування перерв у наданні послуг з водопостачання для споживачів міста.
Воду хочуть подавати за графіком протягом двох місяців, до вересня, поки відремонтують і почистять свердловини.
Пропонується такий графік подачі води: з 10.00 до 12.00, з 14.00 до 17.00 та з 23.00 до 6.00 години.
Проте з’ясувалося, що у текст графіку вкралась помилка: членам виконкому запропонували голосувати не за два місяці водопостачання, а за тиждень – з 3 до 9 липня.
Тож міський голова запропонував проголосувати за тиждень водопостачання за графіком, щоб перевірити, які будуть результати, чи задовольнить це підприємство.
Проте після емоційної дискусії члени виконкому не підтримали звернення КП «ВодГео» та не надали дозвіл на застосування перерви у наданні послуг з водопостачання. Не пройшов графік ні на тиждень, ні на 2 місяці.
Працівники водоканалу залишились дуже незадоволеними, адже робота підприємства під загрозою і зволікання з ремонтом може призвести до ще гірших, просто катастрофічних наслідків.
Відео про дискусії на виконкомі можна подивитись на каналі Сміла.ua

 

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Фред
+2 #7 Фред 05.07.2020, 16:26
Подивися,послухаєш - НУ РЕАЛЬНО КУПА ДИБІЛІВ !
Цитата
Житель міста
+6 #6 Житель міста 05.07.2020, 00:21
Скільки можна терпіти їх знущання?!!!протягом двох тижнів відключають воду. Вимикають, коли їм вздумається, після включення вода тече жовта, хіба такою під час спеки і епідемії можна користуватися??? Кожного року влітку в них постійні проблеми з водою і як завжди страждає населення. Якщо "шановна" мерія і керівництво "ВодГео" не справляється, то можливо проблема в самому керівництві і їхньому збагаченні на цьому??? І потрібно гнати таке керівництво ломакою аж до Києва!!! Хай відзвітують, як вони обкрадають своє населення, яке чесно сплачує дані послуги!
Цитата
привiт
+3 #5 привiт 04.07.2020, 15:51
так, вимикають воду і надалі коли їм заманеться, а вмикають - тече жовта, або помаранчева вода, якою навіть город страшно поливати!
і це тільки ПОЧАТОК незворотніх змін в кліматі! а що буде робити наше і так не стабільне ВодГео через два-п'ять років?! напевно, будуть абонентам воду по талонах в пляшки наливати...
Цитата
привiт
+2 #4 привiт 04.07.2020, 15:40
Пропонується такий графік подачі води: з 10.00 до 12.00, з 14.00 до 17.00 та з 23.00 до 6.00 години. - - - такий графік, якраз, коли робочий народ на роботі, чи вночі спить! це знущання! зробіть з 5:00 до 8:00 і з 18:00 до 21:00 і досить! а то, щоб помитися, та напитися після жаркого дня - треба вночі прокидатися!
Цитата
Женя
+2 #3 Женя 04.07.2020, 14:46
У вас воду хоть відключають, а у мене її третій день вже нема, я вже всі свої запаси використав, щей жара на вулиці вимушує пити ще більше дидефіцитної води
Цитата
Полиграф
+4 #2 Полиграф 04.07.2020, 11:21
А воду сегодня всё равно выключили! Нужно этому долматову по шее дать!
Цитата
Сергій
+8 #1 Сергій 04.07.2020, 07:23
Не затвердили графік, то чому тоді воду відключають і не за графіком?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Людмила КОВАЛЕНКО

KovalenkoLyd

 

Про українців і білорусів

 

 

Любов Велічко

velichko

 

Про реабілітаційні центри ДЦП

 

 

Анатолій Терещенко

TereshchenkoNEW

 

Про Народних героїв України – Володимира Альохіна та Олену Куліш

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З 1 вересня в Україні збільшать мінімальну зарплату до 5 тисяч гривень

20 липня 2020, 09:33

2020 07 03 zp

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко оприлюднили попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату.


Суспільство
Смілянських дітей соціально-незахищених категорій вдалося відправити на відпочинок

14 серпня 2020, 14:25

2020 08 12 ekskyrsia

За інформацією начальника відділу молоді та спорту Наталії Маслюк з 10 серпня група дітей соціально незахищених категорій м.Сміла у кількості 35 осіб поїхали на оздоровлення


Цікаво
СХОДИ ДО НЕБА: ДО 130-РIЧЧЯ ВИДАТНОГО УКРАЇНЦЯ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

13 серпня 2020, 18:27

2020 08 12 sikorsku

У листопадi 1988 року газета «Молодь України» надрукувала на першiй шпальтi мою досить велику статтю пiд назвою «Бачу себе поруч з вами».


Афіша
У Ротмістрівці стартує районний футбольний турнір

07 серпня 2020, 17:22

2020 08 05 kybok

Всеукраїнське об'єднання "ЧЕРКАЩАНИ" традиційно організовує футбольний турнір за кубок "ЧЕРКАЩАН" серед команд Смілянщини.