Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Дійові особи

В Смілі запрацює освітній хаб

На Черкащині Благодійним Фондом «Фонд освітніх ініціатив» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за підтримки Європейського Союзу та Accord Group продовжується реалізація проєкту «Освітній хаб «Навички майбутнього», повідомляють в Управлінні освіти і науки Черкаської обласної військової адміністрації.
З результатами означеної роботи ознайомилися представники ООН - фахівець з питань освіти Дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ Світлана Стукало та координаторка з питань освіти Дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ Любов Шмиголь, які 31 січня відвідали заклади освіти області.

 


Перший освітній хаб у рамках проєкту створено на базі STEM-центру КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».
Освітній хаб – середовище STEM-освіти, яке має унікальні можливості для отримання комплексного результату, адже одночасно надає доступ до якісної освіти, готує фахівців професій ХХІ століття, співпрацює з батьківською аудиторією та позитивно впливає на гармонізацію внутрішньо переміщених осіб у нових громадах.
Ключова цільова аудиторія учасників освітнього хабу – учнівська молодь. У освітньому хабі передбачена організація «Діджитал студії для учнів», «STEM-академії для студентів» та «Освітнього клубу для дорослих». Також у хабі передбачена організація дистанційної освіти шляхом доступу до комп'ютерів для учнів ВПО, які не мають своїх домашніх ноутбуків чи інших гаджетів для навчання. Інфраструктура хабу дозволяє систематично проводити тренінги для батьків і здійснювати підготовку та перепідготовку ІТ та STEM-фахівців.
Вже зовсім скоро перші відвідувачі зможуть скористатися послугами аналогічного освітнього хабу в Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11.

 

 

Рішення про обрання саме цієї школи було прийняте спільно з Дитячим фондом ООН, ЮНІСЕФ, який допоміг в технічному забезпеченні наповнення освітнього середовища. Смілянська ЗОШ № 11 є однією з найбільших у місті у центрі великого мікрорайону. Водночас у закладі освіти навчається велика кількість учнів з числа внутрішньо-переміщених осіб, що є цільової аудиторією таких освітніх осередків.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Юрій БУТУСОВ

Про те, що московська церква відкрито вступила у конфлікт з українською державою

 

Юрій БУТУСОВ

Про те, що московська церква відкрито вступила у конфлікт з українською державою

 

Василь ЗИМА

Про те, що ця війна довела раз і назавжди: сильна рука нікого не врятувала, врятували руки

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
У квітні працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

30 березня 2023, 16:34

У квітні автоматично перерахують пенсії працюючим пенсіонерам. Їх у країні – 600 тисяч.


Суспільство
Гуманітарна допомога прибула в район з Італії

01 квітня 2023, 11:06

2023 04 01 gumУ нашому районі активно діє волонтерський рух.


Цікаво
Лавра. Що далі?

31 березня 2023, 18:25

2023 03 31 lavraОтже, до 29-го УПЦ МП мала виїхати з Нижньої Лаври. Вони це зробили?
Загалом – так. Виїхали головні інституції – митрополія, всі синодальні відділи (такі собі церковні «міністерства»), Духовна академія.


Афіша
Не пропустіть 17 березня концерт-феєрію ЗАЧАРУЙ

16 березня 2023, 12:23

2023 03 16 zacharУ Смілянському міському будинку культури відбудеться концерт-феєрія "Зачаруй".
У програмі: музичні перлини українських та зарубіжних композиторів 20-21 століть