Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

25 жовтня 2021, 08:32

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Дійові особи

Цього тижня опалення у Смілі не включать

 

Незабаром 15 жовтня – офіційний початок опалювального сезону.
Тепла у квартирах чекають і сміляни. Тим більше, що рахунки на оплату за опалення від КП «Смілакомунтеплоенерго» вже прийшли.
Ми запитали у представників влади, коли у Смілі буде тепло?
Отримали відповідь: цього тижня тепла ще не буде. Все робиться у межах законодавства. Опалювальний сезон починається тоді, коли середньодобова температура буде 8 градусів і нижче. Сезон триватиме 168 днів.
Зараз середньодобова температура 14 градусів. Тому вмикати опалення ще рано.
Першим тепло подадуть у лікарні. Зараз в лікарнях гріються локальними засобами – обігрівачами, УФО, іншими приладами.
До вирішення цього питання повернуться з понеділка.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+8 #2 Олександр К. 17.10.2021, 20:10
Додам до раніше написаного. З понеділка в деяких школах скорочують уроки. Бо холодно в класах. А владі - жарко. А по прогнозу, який приведений на цьому ж сайті сьогодні "температура повітря прогріється до 8°". Тобто не середя, а максимальна температура 8, а не середня 14
Цитата
Олександр К.
+15 #1 Олександр К. 14.10.2021, 18:20
!5 жовтня уже завтра! І де вони взяли середньодобову 14 градусів? Зранку мало не кожного дня заморозки, А вдень як і буває 14, то лише на сонці. Чи може скажуть, що діти в школах не мерзнуть? Якби хтось зміг проконтролювати, щоб опалення в міськвиконкомі ввімкнули не раніше, як в останній школі!!! І всі обігрівача туди передати. І кощти на електроенергію. А то не наекономлять меру на машину!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про те, чому у Смілі не розпочали вчасно опалювальний сезон

 

 

Людмила КОЗЛОВСЬКА

 

Обов’язково носіть маски і слідкуйте за сатурацією!

 

 

Олександр ТОПОЛЬСЬКИЙ

 

Зараз пацієнти ще складніше хворіють на covid

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Ціни на продукти: що подорожчало за рік майже на 90%

10 жовтня 2021, 11:21

2021 10 10 produktВ Україні ціни на продукти харчування значно зросли за рік, і подорожчання на певні групи товару злетіли на 70-88%.


Суспільство
Пішов у засвіти Олег Руденко, колишній голова Головʼятино

25 жовтня 2021, 09:26

2021 10 25 olegРаптово помер колишній голова Головʼятинської сільської ради, 46-річний Олег Руденко.


Цікаво
Депутати «обмінюються» родичами, влаштовуючи їх своїми помічниками на зарплату з бюджету – «Схеми»

24 жовтня 2021, 15:45

Майже 4,5 мільйона гривень витратили з бюджету за два роки роботи Верховної Ради 9-го скликання на 12 родичів депутатів, що працюють помічниками в інших парламентарів


Афіша
Смілян запрошують на відкритий мапатон

18 жовтня 2021, 11:25

2021 10 18 mapatonВідкритий мапатон: Digital Cherkasy оголошують в області з 25 жовтня до 20 листопада. Це – унікальний захід, що зробить Черкащину ще більш туристичною та доступною завдяки картографічним сервісам OpenStreetMap та Mapillary.