Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

circ

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Дійові особи

Журналісти сайту Сміла.ua беруть участь в українсько-естонському проєкті для ЗМІ

Нещодавно кореспонденти сайту Сміла.ua стали учасниками тренінгу та побували у прес-турі редакторів і журналістів до прес-центру «Українського кризового медіа-центру» у місті Київ.

 


Прес-тур відбувся у рамках спільного проєкту Українського кризового медіа центру та Естонського центру східного партнерства «Побудова демократичної стійкості в Україні шляхом зміцнення місцевих та регіональних ЗМІ, який фінансує Фонд Emerging Donors Challenge та Міністерство закордонних справ Естонії за рахунок коштів з розвитку співпраці.
Драфт прес-поїздки був насиченим, змістовним та цікавим. Спочатку журналісти відвідали Національний банк України. Нам провели екскурсію у «Музей грошей».

 

2021 05 15 media2

 

Потім відбулась зустріч з начальником Управління зв'язків з громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій НБУ Лесею Войтицькою, яка розповіла про сучасні комунікаційні та освітні проєкти НБУ.


Вже у самому прес-центрі Ukraine crisis Media Center відбулося панельне обговорення теми “Рік в онлайні: як впоралася система шкільної освіти з викликами пандемії? Досвід України та Естонії” за участі Міністерства освіти та науки України, українських та естонських експертів.
Корисними та актуальними були всі подальші теми: трансформація екстреної медичної допомоги, інтеграція України до Європейського Союзу, Кримське питання та Кримська платформа, цифрова трансформація держави і проєкт «Дія» та ін.

 


Цікаво було поновити свої знання із журналістики під час воркшопу «Як журналістські стандарти допомагають лишатися цікавим для своєї аудиторії», яку провів медіаексперт, керівник відділу моніторингу і аналітики ГО "Детектор медіа" Отар Довженко.
Треба додативідзначити високий рівень заходу та щедру гостинність організаторів, які подбали, щоб весь час перебування у Києві був комфортним для іногородніх журналістів. Хочеться подякувати представникам Ukraine crisis Media Center пані Юлії Тьоткіній та Дар’ї Радченко, які тісно співпрацювали із групою та зробили цю поїздку корисною і незабутньою. Отриманні знання допоможуть у написанні статей, інформуванні та роз’ясненню нашій аудиторії про те, які події зараз відбуваються у нашій державі.
Ми, як журналісти сайту з українським патріотичним спрямуванням, раді тому, що познайомилися та почали співпрацю із Громадською організацією «Український кризовий медіа-центр». Український кризовий медіа-центр створено задля зміцнення української державності та підтримки іміджу України закордоном. Їхня візія: вільний демократичний світ, у якому Україна – невід’ємна частина Заходу. Україна – аванпост свободи і демократичного розвитку Східної Європи, від якої залежить безпека і майбутнє світової демократії.
Громадська організація «Український кризовий медіа-центр» постала у часі і дусі Революції Гідності у березні 2014 року, як швидке реагування на російську окупацію Криму та з метою захистити суверенітет України, її національні інтереси у глобальному інформаційному просторі. Від часу свого заснування УКМЦ розвинувся у центр міжнародних стратегічних комунікацій з активним поширенням інформації на аудиторії як в Україні, так і закордоном.
Експертиза УКМЦ охоплює унікальний медіа-центр, виняткові проєкти у сфері реформування урядових комунікацій, медіа підтримку великим іноземним ініціативам з допомоги Україні, глибинну роботу з регіональними журналістами, комунікацію реформ, що тривають, події та заходи у сфері культури, поширення медійної грамотності молоді, комплексний аналіз дезінформаційної діяльності у медійному просторі.
Також УКМЦ відслідковує гібридні загрози;займається допомогою у перезавантаженні регіональних медіа; комунікацією реформ децентралізації.

 


За матеріалами сайту Українського кризового медіа-центру: https://uacrisis.org/uk/pro-nas


2021 05 15 media4

 

Співпраця сайту Сміла.ua і спільного проєкту Українського кризового медіа центру та Естонського центру східного партнерства продовжується. Вже у вівторок, 18 травня, відбудеться онлайн-презентація для журналістів дослідження ГО «Детектор медіа» та Групи з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіацентру “Дезінформаційний ландшафт у східній та південній Україні: спільні наративи та джерела”.
Під час заходу розкажуть, як наративи російської пропаганди експортуються в український медійний простір, і як українські ЗМІ повинні розпізнавати пропаганду і протистояти їй.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про об’єднання двох поліклінік та приєднання їх до лікарні

  

Іван ДАЛІБОЖАК

 

Про гелікоптерний майданчик в аеропорту

Олександр СКІЧКО

Запрошуємо всіх охочих на вакцинацію від Covid-19

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії

15 червня 2021, 17:28

Пенсійний фонд перерахував пенсії працюючим пенсіонерам відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.


Суспільство
Програму «Громадський бюджет» продовжили ще на три роки

23 червня 2021, 16:29

Депутати схвалили та винесли на розгляд сесії Програму «Громадський бюджет м. Сміли на 2022-2024 роки


Цікаво
Неймовірна подорож Тясминським каньйоном

22 червня 2021, 18:31

2021 06 22 kanionУ цьому відео – неймовірна подорож Тясминським каньйоном, який розташований в сусідній Кам’янці.


Афіша
ЦИРК «Вогні Києва» запрошує на яскраву циркову виставу з 25 до 27 червня!

21 червня 2021, 11:01

2021 06 21 circЧудовий настрій подарують наші неперевершені повітряні гімнасти, акробати, жонглери, еквілібристи, артисти оригінальних жанрів, а наш чарівний фокусник змусить повірити у неймовірне!