Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Дійові особи

Міська влада планує віддавати в оренду та продавати комунальне майно

 

На двох крайніх бюджетних депутатських комісіях в основному обговорювали питання передачі в оренду комунального майна. Депутати аналізували ефективність використання об'єктів комунальної власності. Заступник начальника управління - начальник відділу комунального майна управління економічного розвитку Лариса Матвєєнко ознайомила пристуніх з розмірами щомісячної орендної плати по кожному об'єкту, які знаходяться на балансі закладів охорони здоров'я, освіти, культури. Міський голова Сергій Ананко сказав, що необхідно організувати здорову конкуренцію при здачі приміщень в оренду, що дасть можливість усім бажаючим взяти участь в оренді приміщень.
Члени комісії розглянули перелік об'єктів, які пропонується здати в оренду у 2021 році.
Секретар міської ради Юрій Студанс звернув увагу на те, що не можна віддавати в оренду приміщення об’єктів охорони здоров’я на 20 років або на дуже довгий термін. Потрібно так розпорядитись майном, щоб воно себе окупало та ще й заробляло для міського бюджету.
При розгляді питання про оренду приміщень закладів освіти, Лариса Матвєєнко зазначила, що при здачі в оренду плата розрахована була ще по старій методиці, яка буде діяти до закінчення терміну дії договору та на даний час не може бути змінена. По закладам освіти управління освіти, молоді та спорту запропонувало нові приміщення для здачі в оренду: харчоблоки ДНЗ №№ 1,17, 24,27, недіючі теплиці закладів загальної середньої освіти №№ 11, 12, приміщення колишньої школи № 16, по ДЮСШ "Олімп" - приміщення по провулку Павлова. На засіданні присутні також озвучили питання подальшої долі недобудовано басейну школи № 7.
При розгляді об'єктів культури були напрацьовані пропозиції щодо можливого продажу БК СЕМЗ при оформленні земельної ділянки. Як зазначила начальник віділу культури Ірина Бобошко, даний об'єкт у реєстрі Міністерства культури на даний час не зазначений як заклад культури, але в той же час є пам'яткою архітектури. На сьогодні найбільшим орендарем БК СЕМЗ є ТОВ "СмілаЕнергопромтранс" - 1824 кв. м. під офіс. Було дано доручення відділу культури щодо підготовки листа до Міністерства культури з проханням виключити з переліку Будинку культури у мікрорайоні Загребля з метою вичення питання можливості його подальшого продажу. На 2021 рік відділ культури пропонує здати в оренду приміщення площею 31 кв. м. клубу Мала Яблунівка (раніше було зайнято під відділення пошти) та декілька приміщень міського Будинку культури - 42 кв.м. підвального приміщення та 154 кв.м. балетної зали (почасово на два дні), - повідомляють на сайті міської ради.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Анна Федьорко

 

Про донорство

 

 

Олександр ЛИСЕНКО

 

Про проблеми міської влади і розвиток міста 

Олександр КОВАЛЕНКО

 

Про реформування та скарги на діяльність «Укрпошти»  

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олександр Скічко-новий голова ОДА

01 лютого 2021, 10:26

2021 02 01 Skoshko

Президент України Володимир Зеленський призначив новим головою обласної державної адміністрації Олександра Олександровича Скічка.


Економіка
Міська влада хоче повернути у Смілу платників податків, які перереєструвалися в інших містах

24 лютого 2021, 10:30

2021 02 23 platnuk

Велика проблема наповнення міського бюджету у нашому місті полягає ще й у тому, що багато установ і організацій, які працюють на території Сміли, юридично перереєструвалися в інші міста.


Суспільство
Міська влада налагоджує співпрацю з малим бізнесом

02 березня 2021, 17:31

2021 03 01 spivpracya

Представники міської влади пишаються, що вже провели нараду з представниками малого бізнесу Сміли та поступово вдається вибудовувати співпрацю з дрібними підприємцями.


Цікаво
Цих тварин застали зненацька: 10 кадрів, які розвеселять кожного

02 березня 2021, 18:33

2021 02 26 zvir

Опанувати мистецтво фотографії під силу далеко не всім. Зловити вдалий момент і зафільмувати диких звірів – справа не з легких. Деколи фотографи сидять у засідках годинами, щоб зробити один знімок.


Афіша
28 лютого відбудеться онлайн-презентація книги і зустріч із письменницею Вірою Нестерчук

26 лютого 2021, 14:26

2021 02 22 zystrich

Цієї неділі, 28 лютого, о 17.00 на фейсбук-сторінці ГО «Громадський простір Сміли» відбудеться онлайн-зустріч з автором Вірою Нестерчук та презентація її книги «Авантюрки на зеленій траві».