Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Дійові особи

Розумні та обдаровані діти Сміли отримають по 500 грн стипендії від міської ради

2020 03 27 stipendii

 

Члени виконкому ухвалили рішення про призначення стипендій творчо обдарованим дітям і молоді міста та грошової винагороди їх керівникам на період з січня по червень 2020 року. У зв’язку з цим 15 дітей отримають по 500 грн кожному щомісяця, а 7 вчителів - по 1000 грн кожному одноразово.
Талановитим дітям будуть вручені відповідний сертифікат та Грамоти виконавчого комітету міської ради, а саме:
1) Глухенко Дарина Юріївна, за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проєктів з енергоефективності «Енергія і середовище-2019», перемогу у ХІ Міжнародному дитячому медіафестивалі «Дитятко»;
2) Гончаренко Вікторія Миколаївна, за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої творчості «На святого Миколая творча іскорка палає», лауреату ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва «Художня палітра України», лауреату ІІІ ступеня міжнародного конкурсу«ThefestivalbridgesinParis»;
3) Зайва Юлія Вікторівна, за ІІ місця у ІІІ етапі олімпіад з історії та української мови, ІІ місце в обласному конкурсі «Подорож по алеї правових знань», ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
4) Зозуліна Дар’я Сергіївна, лауреату І ступенів Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва «Художня палітра України» та Міжнародного конкурсу «ThefestivalbridgesinParis», ІІ премію ХІІІ Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули в «Світі талантів», ІІІ премію Міжнародного конкурсу ІІІ «Pacsirta»;
5) Карпань Поліна Олександрівна, за І місце у ІІІ Міжнародному фольклорному фестивалі-параді талантів, ІІ місце у Міжнародному фестивалі мистецтв «Мости в Парижі», ІІ місце у міжнародному фестивалі-конкурсі «Ритми України», ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі художнього мистецтва «Художня палітра України», І премію у регіональному конкурсі «Світ талантів»;
6) Ковтун Маріі Євгенівні, за І місця у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Чубинський fest» та VІІ Міжнародному фестивалі «Мій світ-мистецтво», І і ІІІ місця у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Великий осінній «ArtPeopleFest»,Гран-прі у міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник»;
7) Коврик Марія Андріївна, за І місце у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Чубинський fest», І і ІІІ місця у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Великий осінній «ArtPeopleFest», І місце у VІІ Міжнародному фестивалі «Мій світ-мистецтво»,Гран-прі у міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник»;
8) Мироненко Едуард Павлович, за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового», лауреату ІІ премії XVI Міжнародного фестивалю-конкурсу виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови, лауреату ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво» та Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA»;
9) Селезень Євгеній Сергійович, за ІІ місце у 15 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості», лауреату ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво» та VIII Міжнародного фестивалю «Свято талантів», ІІ місця у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», Міжнародному дитячому конкурсі «Штурм», регіональному конкурсі «Світ талантів»;
10) Селезень Марія Сергіївна, за І премію у 15 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості», ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі театрального мистецтва «Театральні містерії», лауреату І ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво» та Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA», І премію у регіональному конкурсі «Світ талантів»,ІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ»,;
11) Судак Захар Андрійович, за ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги», ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», лауреату ІІ ступеня у VII Міжнародному фестивалі «Мій світ-мистецтво»;
12) Федун Валерія Віталіївна, за І місце на Всеукраїнському конкурсі художнього мистецтва «Художня палітра України», І премію у Міжнародному конкурсі театрального музичного та художнього мистецтва «Чарівна рапсодія-2019», лауреату ІІ ступеня Міжнародного конкурсу «ThefestivalbridgesinParis»;
13) Ховко Анастасія Олександрівна, за ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового»,лауреату І ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво», лауреату ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA»;
14) Ховко Михайло Олександрович, за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового», лауреату ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячої юнацької творчості «Козацький шлях.UA», лауреату ІІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво»;
15) Яблонська Дарина Юріївна, за ІІ місце у ІІ етапі конкурсі-захисті наукових робіт МАН з Всесвітньої історії, ІІІ місце у ІІ етапі олімпіад з російської мови;
Також відзначено одноразовою грошовою винагородою у розмірі 1 тис. грн. керівників, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь м. Сміла, буде вручено відповідний сертифікат та нагороджено Грамотою виконавчого комітету міської ради:
1) Волошину Марію Сергіївну, вчителя фізики НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені В.Сенатора»;
2) Мандро Ларису Вікторівну, викладача образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв;
3) Нестропу Тамару Борисівну, вчителя історіі та права НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15»;
4) Попович Людмилу Іванівну,викладача образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв;
5) Симоненко Світлану Іванівну, керівника театрального гуртка «Міраж» Будинку дитячої та юнацької творчості;
6) Шаматову Анастасію Ренатівну, вчителя історії та правознавства НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»;
7) Шастун Наталію Олександрівну, керівника гуртка «Народний художній колектив.Театр естрадної пісні «Ерідан» Будинку дитячої та юнацької творчості.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Валерія Бандурко

Bandyrko

Про «Агро-Рось», найбільшого виробника сільськогосподарської продукції в Смілянському районі

Зоя Казанжі

KazanIu

 

Про відкриту й нахабну війну за наш мозок 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сьогодні у Смілі планують провести дві сесії міської ради. НАЖИВО

21 травня 2020, 15:15

2020 05 21 ses

На четвер, 21 травня, о 15.00 заплановано провести третє пленарне засідання 122-ї сесії міської ради. А на 16.00 - позачергову 123-тю сесію.


Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
В області розпочалися оперативно-профілактичні заходи «Мак-2020»

26 травня 2020, 17:21

2020 05 26 mak

Операція проводиться з метою виявлення та знищення незаконних посівів снодійного маку та конопель


Цікаво
Антикваріат, запонки з коштовностями, іранські килими, яхта: Медведчук опублікував декларацію

26 травня 2020, 18:34

2020 05 26 medvedchyk

Кум президента Росії та голова партії Опозиційна платформа — За життя Віктор Медведчук опублікував декларацію за 2019 рік, у якій, зокрема, вказав дохід у 60 млн грн та колекцію антикварних книг.


Афіша
Сьогодні буде вебінар «Опустелювання України: чи можна його зупинити?»

20 травня 2020, 14:24

2020 05 20 vebinar

20 травня о 19.00 можна долучитися до безкоштовного вебінару «Опустелювання України: чи можна його зупинити?».