Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

26 листопада 2022, 09:25

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Англійська для готельного бізнесу: кар'єрні можливості та способи навчання

Значення англійської мови стало ключовим у розвитку сучасного готельного бізнесу. Сталося це з тієї причини, що саме в готелях та готелях нерідко проводяться міжнародні заходи різних напрямків. Тому потік іноземців тут постійний. В обов'язки персоналу входить не тільки зустрічати і проводжати гостей з усього світу, але також вирішувати всі проблеми, що виникли. Клієнти добре платять лише за якісний сервіс. Тому працівнику, який не володіє англійською в цій сфері, багато не заробити.

 


Джерело: https://englishprime.ua/business-english-language-kiev/

 

Кому необхідне знання англійської у готельній сфері


Залежно від посади, яка займається в готелі, різним співробітникам можуть знадобитися різні рівні знання мови. Ідеально, якби кожен працівник готельного бізнесу вільно говорив англійською, але складно чекати на щось подібне насправді. Тому слід заздалегідь розібратися докладніше в тому, хто які навички повинен мати:


• Керівництво – вільне володіння. Кожен власник бізнесу є його обличчям. Тому для вирішення різних питань - від допомоги постояльцям і до обговорень з постачальниками - він повинен вміти підтримати діалог і пояснити свою думку. Це можливо тільки якщо знати мову на високому рівні.
• Адміністрація – вільне володіння. Несе відповідальність за роботу решти персоналу. Якщо виникають серйозні проблеми, саме його викликають їх вирішення.
• Ресепшен – вільне володіння. Ресепшен – це місце, яке буквально зустрічає та проводжає гостей. Тут вирішуються питання з номерами, приймаються різноманітні заявки. Тому так важливо вміти легко підтримати розмову.
• Ресторан у готелі – середній рівень. Цим співробітникам достатньо розуміти, чого хочуть клієнти, вміти дати відповідь на запитання чи надати рекомендацію. Глибокі знання англійською не потрібні.
• Молодші співробітники (сервіс) – базовий рівень. Достатньо вивчити основну робочу термінологію та елементарний базовий запас слів, щоб зуміти привітати клієнта та вислухати найпростіші прохання.


Особливості англійської для готельного бізнесу


Англійська готельний бізнес має деякі особливості. Приміром, часто доводиться використовувати повторення. Персоналу протягом дня доводиться повторювати одні й самі фрази, від вітань, до стандартних кліше, на зразок «Чим я можу Вам допомогти?».
Формальне звернення та ввічливість – насамперед. Робота як персонал готелю чи готелю вимагає поштивого ставлення до постояльців, незалежно від статусу гостей. Зрозуміло, іноді між цими сторонами можуть виникнути певні конфліктні ситуації чи непорозуміння. Але навіть у цьому випадку дуже важливе виключно ввічливе звернення.
90% роботи – відповіді на прохання та запитання. Якщо розглядати спільну англійську, люди часто розмовляють на спільні теми. Однак персонал готелю розповідає лише про самий готель або про міські пам'ятки. Також доводиться відповідати на нескінченні прохання. Завдання персоналу – зрозуміти, чого хоче клієнт, та задовольнити його потребу.


Основні фрази для початківців з нуля

 

Тим, хто тільки-но починає вивчати англійську мову для готельного бізнесу, буде корисно відразу уточнити кілька базових слів і фраз, які часто звучать в межах готелів:


• Check-in time – час заселення
• Check-out time – час виселення.
• No vacancies – немає вільних кімнат.
• Reception – стійка реєстрації.
• Room service - обслуговування кімнат.
• Porter - портьє, людина, яка проведе в номер і донесе багаж.
• Valet – паркувальник.
• What can I do for you? – Що я можу зробити для Вас?/Чим я можу Вам допомогти?
• Чи є все,що це може бути для вас? – Що ще я можу для Вас зробити? Чи можу я ще чимось допомогти?
• We will send our specialist to help you. – Ми надішлемо нашого фахівця допомогти Вам.


За допомогою яких програм можна швидко досягти необхідного рівня

 

Навчання на курсах ділової англійської для готельного бізнесу допоможе працівникам готельного бізнесу досягти потрібного рівня знань, що відповідають його посаді. Їх можна знайти як онлайн, і офлайн. Однак, якщо є необхідність прискорити процес, світові ВНЗ та міжнародні організації часто пропонують власні програми онлайн-навчання:


• Alison – освітня платформа, де можна отримати диплом чи сертифікат.
• Edx – спільна програма Массачусетського технологічного інституту та Гарвардського університету. Кури навчання пропонуються як платні, і безкоштовні. Після завершення можна отримати сертифікат.
• Udemy – ще одна навчальна платформа, де можна знайти безліч курсів як для керуючих, так і для молодшого персоналу.


Проходження цих програм не просто дозволить підвищити професійний рівень, а й документально підтвердити це. Що важливо при прийомі на роботу.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ганна МАЛЯР

Про те, як залишатися на звʼязку в критичній ситуації

 

 

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Про наших героїв у тилу, хто відновлює електрику, подає тепло і воду

 

 

Олексій ДУРНЄВ

Про те, що українці сильніші за всі проблеми

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
ЄС визнав росію державою-спонсором тероризму

24 листопада 2022, 12:28

2022 11 24 esЄвропейський Парламент визнав росію державою-спонсором тероризму


Суспільство
У смілянських школах провели Тиждень безпеки дорожнього руху

26 листопада 2022, 16:06

2022 11 26 ditiВсім відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Необережність на вулиці часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а й навіть життя. Тому всім обов’язково треба дотримуватись правил дорожнього руху.


Цікаво
Чорна п’ятниця: як продавці нас дурять

25 листопада 2022, 18:07

2022 11 25 pyatnЧорна п’ятниця– день великих знижок та розпродажів цьогоріч припадає на 25 листопада. Однак недобросовісні продавці часто дурять покупців у цей день, використовуючи ажіотаж, щоб обманом заробити якомога більше.


Афіша
19 листопада у бібліотеці вчитимуть розпису еко-сумок

17 листопада 2022, 12:26

2022 11 17 sumkaУ суботу, 19 листопада, о 14.00 у міській центральній бібліотеці ім.Олени Журливої відбудеться лекція з екології та мaйстер-клас з розпису еко-сумок.