Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Чому деякі люди схожі між собою – сенсаційні висновки вчених

 

 

Вчений з Дослідницького інституту лейкемії імені Хосепа Каррераса, що в Барселоні, Манель Естеллер дійшов сенсаційних висновків щодо схожості деяких чужих між собою людей.
Для дослідження він використав колекцію знімків канадського художника Франсуа Брюнеля, який із 1999 року збирав фото двійників з усього світу, повідомляє Medical Xpress.
Вчений дослідив 16 пар найбільш схожих зовні людей. Вони заповнили біометричні анкети, надали для аналізу зразки ДНК. Цікавився дослідник також їхнім способом життя.
За словами науковця, схожі зовні люди мають багато спільних варіантів генів.
"Наше дослідження дає рідкісне уявлення про людську подібність, показуючи, що люди з надзвичайно схожими обличчями мають загальні генотипи. У той же час як вони розходяться на рівні епігенома та мікробіома", – розповів Естеллер.
До того ж, у схожих людей часто збігалися звички та аспекти поведінки.
"Ми надали унікальне розуміння молекулярних характеристик, які потенційно впливають на побудову людського обличчя. Ми припускаємо, що ці ж детермінанти корелюють як з фізичними, так і з поведінковими атрибутами, які становлять людину", – говорить Естеллер.
Науковець сподівається, що результати його дослідження принесуть практичну користь.
"Ці результати матимуть майбутні наслідки в судовій медицині. Дозволять відтворити обличчя злочинця за ДНК. У генетичній діагностиці фотографія обличчя пацієнта вже дасть вам підказки щодо того, який геном він або вона має", – вважає Естеллер.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Леся ЧЕПКА

Люди, допомагайте хлопцям з ЗСУ…

 

 

Олександр Вівчарик

Про перейменування вулиць в Смілі

 

 

Ганна МАЛЯР

Про те, як залишатися на звʼязку в критичній ситуації

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Увага: ставок в оренду

26 листопада 2022, 15:24

Здається в оренду ставок біля села Ташлик


Суспільство
ЗСУ передали подяку волонтеру з нашого району

02 грудня 2022, 16:42

2022 12 02 podУ нашому районі є чимало небайдужих людей, які у нелегкий воєнний час підставляють своє плече ЗСУ. Один з таких – Едуард Козін, виконавчий директор СТОВ «Ломовате».


Цікаво
На фото не 1941 рік, це березень 2022-го

02 грудня 2022, 17:38

Я хочу це пам'ятати і залишити це фото тут... Це не 1941 рік, це березень 2022 –го, Харків. Кольорове фото я зробила чорно-білим. Це фото можна назвати «Лютий, березень 2022 року, вокзали України».


Афіша
19 листопада у бібліотеці вчитимуть розпису еко-сумок

17 листопада 2022, 12:26

2022 11 17 sumkaУ суботу, 19 листопада, о 14.00 у міській центральній бібліотеці ім.Олени Журливої відбудеться лекція з екології та мaйстер-клас з розпису еко-сумок.