- Деталі
-
21 червня 2022, 17:53
Родина радника голови обласної військової адміністрації Олександра Скічка та Єлизавети Юрушевої розсекретила ім'я своєї новонародженої донечки. Її назвали Анною.
Нагадаємо, що Анна народилася 24 квітня за кордоном, куди ще до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну поїхала її мама Ліза.
Якщо донечку Наталію дружина Скічка народжувала за допомогою кесаревого розтину, та ж цього разу Єлизавета народила самостійно. Утім, крихітку вона годує дитячими сумішами, адже через стрес у неї зникло молоко.
"Дуже багато стресу. Молоко і стрес несумісні. Але у мене взагалі з цим завжди було погано. З Данею вистачило тільки на два місяці, а з крихіткою був екстрений кесарів розтин – також не було. Тому ми на сумішах", – зізналася Ліза у своєму Instagram.
Нагадаємо, для Єлизавети та Олександра новонароджена донечка – це друга спільна дитина. У цій сімʼї виховують спільну доньку Наталю та сина Єлизавети Даніеля від попереднього шлюбу.
