Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15 вересня 2021, 17:33

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Що ваші губи можуть розповісти про ваш характер

При визначенні характеру людини вчені-фізіономісти вважають губи однією з найважливіших рис. Адже саме вербально ми висловлюємо свої думки, таким чином розкриваючи склад свого характеру і особливості психіки.

Пропонуємо уважно придивитися до губ (не тільки до своїх) і перевірити, наскільки точно вони відображають особистість власника.

Великі і пухкі губи

 

2021 08 08 gubu

 

Люди з такою формою губ просто створені, щоб піклуватися про когось. Якщо це ваш тип, то, можливо, в дитинстві ви часто годували бездомних кошенят, допомагали в притулку і хотіли кожного вихованця забрати до себе додому. Вам притаманний сильний материнський інстинкт, бажання оберігати і захищати інших. А в будь-якій стресовій ситуації думаєте в першу чергу про інших, а потім вже про себе. Такі люди, як правило, стають найбільш люблячими і відповідальними батьками.

Верхня губа більша від нижньої

 

 

Володар таких губ – людина-драма. Емоційна, яскрава, харизматична і життєрадісна. З високою самооцінкою і здатністю притягувати до себе цікавих людей. Зізнайтеся, ви просто обожнюю перебувати в центрі уваги. Найяскравіша фраза і найсмішніший жарт в компанії завжди належать вам. Ви СПРАВЖНІЙ актор, якому легко дається будь-який образ.

Нижня губа більша від верхньої

 

 

Будемо чесні: ви просто не створені для офісної роботи. Та й як можна сидіти на попі рівно, коли в світі стільки всього цікавого! Володарі таких губ знають, що таке справжні веселощі. Вам життєво необхідне енергетичне підживлення, нові знайомі, нові місця і враження. Допитливі, товариські і відкриті всьому новому. Ви саме той, хто веде людей за собою, назустріч новим пригодам.

Звичайні губи

 

 

Звичайна форма губ зустрічається у людей врівноважених, зі здоровим підходом до вирішення завдань будь-якої складності. Ваша сильна сторона – вміння слухати і чути інших. Легко сприймаєте критику і ставитеся з повагою до чужої думки. Вивести вас з себе практично неможливо. Але незважаючи на залізну непохитність, любите сміятися і жартувати, а склянка для вас завжди наполовину повна.

Тонкі

 

 

Люди з тонкими губами, як правило, одинаки. Просто тому що їм так більше подобається. Самодостатні і можуть впоратися з будь-якою справою. Якщо у вас тонкі губи, то вам зовсім не потрібний супровід, щоб сходити в музей або відправитися на далекі острови. Але незважаючи на любов до усамітнення, в компанії вам цілком комфортно. Ви швидко знаходите спільну мову з людьми, а навколишніх розумієте і цінуєте в першу чергу за їхні вчинки.

Верхня губа з гострою улоговинкою

 

 

Творча натура, творець до кінчиків пальців. З таких людей виходять відмінні художники і музиканти. Ви прекрасно запам’ятовуєте обличчя, імена, підтримуєте контакти з усіма знайомими і завжди в курсі всіх останніх подій. Ви товариські, прагнете до самовираження у всіх формах і майже завжди досягаєте високих результатів.

Верхня губа з округлою улоговинкою

 

 

Ви людина жаліслива, чутлива і добра. Будь-яке нещастя приймаєте близько до серця і завжди знайдеш час для допомоги іншим. Допомагати в лікарнях, притулках і піклуватися про природу – ваше покликання. Саме на таких людях і тримається наш світ.

Верхня губа без улоговинки

 

 

Найвідповідальніші і найнадійніші люди на планеті. Ви не знаєте слова «неможливо», а дедлайн вас зовсім не лякає. Все буде зроблено точно і в термін. Близькі та друзі знають, що на вас можна покластися в будь-якій ситуації. Ви та людина, яка може просто прийти і вирішити всі проблеми за раз.

Невеликі пухкі губи (лялькові)

 

 

Люди з такою формою губ кокетливі і принадні. Головний пріоритет для них – власний комфорт. Адже якщо сам про себе не подбаєш, то цього ніхто не зробить. При знайомстві такі люди здаються егоїстичними, але це не так. Вони жалісливі, віддані друзі і з тих, хто завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину. Вони ніколи не ставлять свої інтереси вище за інших і не йдуть по головах. Але і на шкоду собі теж нічого робити не будуть. Саме через подібні принципи у них завжди все складається так вдало.

Верхня губа дуже тонка

 

 

Власники такої форми губ володіють чудовими лідерськими якостями, здається, в їх венах тече вогонь, а не кров. І цим все сказано. Переконливі і вміють наполягати на своєму. А життєва енергія буквально б’є з них ключем. Успіх гарантований, за що б вони не взялися. Однак їм буває складно будувати любовні стосунки, адже головний їх принцип – бути кимось, а не з кимось.

 

Джерело: "Сoma.in.ua"

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

Олександр СКІЧКО

Про те, що країна може перейти із «зеленої» до «жовтої» карантинної зони

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У Ротмістрівці День села перенесли на 17 вересня, а Березняки і Балаклея планують святкувати 25 вересня

16 вересня 2021, 16:29

2021 09 16 denУ щедрі вересневі дні День міста і День села відзначають багато громад Черкащини. У Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді також запланували святкувати День села на 18 вересня


Цікаво
Розсекретять документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року

16 вересня 2021, 17:27

2021 09 16 fbrПрезидент США Джо Байден підписав розпорядження, яким доручив Міністерству юстиції розсекретити документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.