Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Як сотні тисяч українців опинилися у безкрайніх казахських степах?

 

Компанія "ScreenMedia Ukraine" зняла документальний фільм "Три Івани. Історії українців у Казахстані".
Багато хто в Україні не знає страшної правди про те, чому українська діаспора в Казахстані одна з найчисельніших у світі? Як сотні тисяч українців опинилися у безкрайніх казахських степах? Примусова депортація, табори смерті, рабська праця і ярлик "ворога народу" - ось що чекало у Казахстані на українців з волі радянської влади!
Яке пекло пережили наші земляки на чужині, що винесли на своїх плечах? І як змогли вони залишитися українцями, зберегти мову, традиції? Герої фільму "Три Івани" розкажуть нам історії своєї непростої долі - історії неймовірних страждань, але незламності.
Фільм став переможцем конкурсу кінопроектів патріотичного спрямування, який проводило Міністерство культури України в 2018 році. Продюсер фільму - Павло Казанцев, режисер - Марина Ткачук.
Прикметно, що фільм було створено завдяки допомозі та участі в зйомках парафіян греко-католицької парафії Покрови Пресвятої Богородиці міста Караганди, а також Апостольського адміністратора для греко-католиків Казахстану та Середньої Азії о Василя Говери. Власне, вони й надихнули творців фільму взятися за цю тему!
Більше дивіться тут:

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

 

Про здачу в оренду комунального майна

 

Тетяна КАРЛО

Про те, що заклади освіти тепер незалежні та автономні

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Кілька вулиць Сміли хочуть відремонтувати за рахунок обласного бюджету

27 січня 2021, 17:30

На бюджетній комісії міський голова Сергій Ананко повідомив, що Черкаська обласа державна адміністрація виділить 4 млн грн для ремонту комунальних доріг, які проходять через Смілу.


Цікаво
110 років від дня народження нашого земляка Івана Гончара

27 січня 2021, 18:25

2021 01 27 int

Наш земляк – Іван Макарович Гончар, відомий український скульптор, живописець, графік, етнограф, народний художник України, лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке