Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У липні відбудеться кілька важливих і цікавих змін

2020 07 04 zminu

 

У липні зросте прожитковий мінімум і мінімальна пенсія, подорожчає доставка газу, збільшаться штрафи за водіння автомобіля в нетверезому стані. Відновляться польоти на курорти в Туреччину та Єгипет.
Із 1 числа липня в Національній поліції досудове розслідування кримінальних проступків ведуть дізнавачі. Працюють зі справами, пов'язаними із шахрайством, заподіянням легких тілесних ушкоджень, крадіжками, незаконним поводженням із наркотиками без мети збуту. Раніше такі справи вели слідчі.
Нововведення розвантажить слідчих і дасть їм змогу сконцентруватися на серйозніших злочинах. Однак ризики є, бо для поліцейських ініціатива незвична і вони не зовсім готові. Не слід виключати ймовірність зловживань та ігнорування. Можуть бути випадки, коли на гальмах спускаються важчі злочини.
З 1 липня на 91 грн зріс прожитковий мінімум на одну особу — до 2118 грн. Для працездатних становить 2197 грн. Для людей, які втратили можливість заробляти — 1712 грн, замість 1638 грн.
Одиноким батькам, які виховують дітей до 6 років, відтепер платитимуть по 1859 грн щомісяця — на 80 грн більше, ніж раніше. На виховання неповнолітніх від 6 до 18 років нараховуватимуть на 100 грн більше — 2318 грн.
Зросте допомога на дітей, над якими встановлена опіка чи піклування. На виховання неповнолітніх до 6 років платитимуть по 4647,5 грн. Від 6 до 18 років — 5795 грн.
Мінімальна пенсія збільшиться із 1638 грн до 1712 грн.
Із 1 липня в деяких областях зросли тарифи на доставку газу. На 22% більше платитимуть користувачі "Мелітопольгазу", на 21% — "Одесагазу", на 17% — "Уманьгазу". У компаніях "Гадячгаз" і "Запоріжгаз" тариф підняли на 16 і 15 процентів відповідно.
Українці отримали право самостійно обирати постачальника блакитного палива.
Штрафи за водіння машини в нетверезому стані зросли із 1 липня. Замість 10,2 тис. грн відтепер становлять від 17–34 тис. грн. За повторне порушення стягуватимуть 51 тис. грн і позбавлятимуть прав на термін від двох до трьох років.
Шофер отримає судимість, яку внесуть до електронної бази Національної поліції. Запис про кримінальне порушення додаватимуть у довідки, які водій у подальшому замовлятиме в правоохоронних органах.
Кримінальна відповідальність настане і за керування автомобілем під наркотиками чи лікарськими препаратами, що знижують увагу чи швидкість реакції. Шофера можуть визнати винним, якщо відмовиться проходити огляд на сп'яніння або дозволить нетверезій людині керувати своєю машиною.
Процедура зміни виборчої адреси стартувала 1 липня. Дозволяє не за місцем прописки проголосувати на місцевих виборах восени.
Потрібно до 9 вересня прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем фактичного проживання із паспортом та одним із документів, що підтверджує право на мешкання за новою адресою — договором оренди житла, угодою про здійснення нагляду за людиною, яка там зареєстрована, посвідченням внутрішньо переміщеної особи, свідоцтвом про шлюб із господарем оселі. Підприємці мають надати документи, що підтверджують їхню діяльність не за місцем прописки.
У Держреєстрі слід написати заяву про зміну місця голосування. Упродовж 15 днів рішення мають прийняти. Про нього заявника повідомлять у відділенні або поштою на звичайну чи електронну адресу. Після цього слід перевірити себе у списку виборців. Оновлена інформація має бути в особистому кабінеті на сайті ДРВ. Там потрібно додатково увести персональні дані та код, що прийде на електронну пошту. Буде вказана адреса нової дільниці для голосування.
У липні відновлються польоти на курорти в Туреччину та Єгипет.

 

Джерело: Gazeta.ua

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

nikilu znov agro

Дійові особи

Анатолій СЕМИНОГА

 

Про день пам'яті та примирення

 

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

 

Про відстороненість влади від почуття патріотизму

 

Людмила КРАВЧЕНКО

 

В області 78 осіб повторно захворіли на коронавірус

 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
У Смілі не виконали план надходжень до бюджету на 7 мільйонів гривень, зате перевиконали план у сплаті за землю

27 квітня 2021, 10:25

2021 04 26 zzem

На засіданні постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики та розвитку підприємництва розглядали питання про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2021 року.


Суспільство
Смілянські медики розповідають про вакцину БЦЖ

08 травня 2021, 14:02

2021 04 30 BCZ

Вакциною БЦЖ проводять щеплення від захворювання на туберкульоз. Це грізне захворювання викликається мікобактерією певного виду і є хронічною інфекцією.


Цікаво
Вчені створили інноваційний метод редагування генів

08 травня 2021, 15:30

2021 05 06 gen

Американські вчені створили нову технологію, яка дозволить проводити мільйони генетичних експериментів одночасно, не втручаючись безпосередньо в ДНК.


Афіша
У Смілі проведуть заходи до днів Пам’яті та Примирення і Перемоги над фашизмом

06 травня 2021, 09:30

2021 05 05 zax

З нагоди 8 травня - Дня Пам’яті та Примирення і 9 травня – Дня Перемоги, у нашому місті проведуть кілька урочистих заходів.