Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Насіння закладають у період висхідного Місяця

2020 02 04 sadzunci4

 

Біодинаміка — наука, яка досліджує вплив Космосу на природу. Допомагає вирощувати овочі і фрукти, дотримуватися сівозмін, які забезпечують збереження родючості ґрунтів.
Біодинаміка проти застосування хімікатів. Господарям слід використовувати компост, зелені добрива, перегній, рідкі добрива з рослин. Такі препарати відновлюють ґрунт, збільшують урожай, забезпечують високу поживність плодів, стійкість рослин до шкідників і хвороб, покращують якість плодів та здатність до зберігання.
За законами біодинаміки, рослини підкорені чотирьом стихіям: земля, вода, повітря-світло, тепло-вогонь.
Посівний календар складений за правилами біодинаміки. Застосовуючи його, можна отримати добрий урожай, ефективніше спланувати сезонні роботи.

 

2020 02 04 sadzunci

 

2020 02 04 sadzunci2

 

2020 02 04 sadzunci3


У період низхідного Місяця життєдайні сили спрямовані від Сонця до землі. Тоді знижується надземна активність рослини. Розвивається коріння. У ґрунті підвищується життєдіяльність мікроорганізмів, вони відновлюють родючість. У цей час рослини укорінюються на новому місці, стимулюється утворення плоду. Низхідний Місяць сприятливий для висаджування розсади і цибулин, закладання компостів, культивації землі, заготівлі деревини.
У період висхідного Місяця життєдайні сили спрямовані від Землі до Сонця. У цей період пробуджується насіння, підвищується рух соку. Слід готувати ґрунт до сівби. Варто визначити, до якого типу належить рослина, яку плануєте виростити. Перевірте в таблиці календаря, чи правильний день. Він сприятливий для висівання, обрізки кущів і дерев, щеплення рослин, косіння трав на зелений корм, заготівлі дров.
Як користуватися таблицями. Усі культури розділяються на групи — корінь, лист, квітка, плід. Приклади такого поділу вказані в таблиці.
Для коренеплодів — дні кореня сприяють кращому розвитку підземної частини у редиски, редьки, брукви, цукрового і червоного буряка, селери, моркви, картоплі, цибулі тощо. Ці дні забезпечують найбільший урожай і краще зберігання.
Для листкових рослин — ці дні сприяють кращому розвитку листової поверхні у всіх видів капусти, кормових рослин, шпинату, спаржі, петрушки, листової зелені та салату. Дні листа підходять для сівби та догляду за рослинами і не підходять для збору врожаю. Для квітучих рослин — дні цвіту сприятливі для сівби і догляду за всіма квітковими рослинами, а також для прополювання. Квіти, зрізані в ці дні, мають найсильніший аромат, довго зберігаються. Засушені — не втрачають повну гамму барв. Олійні рослини і броколі також краще збирати в дні цвіту.

Для плодових рослин — ті, що вирощують на насіння: кабачки, гарбузи, томати, кукурудза, сочевиця, горох, соя, квасоля, а також ярі та озимі злаки. Посіяні в ці дні олійні забезпечують найвищий урожай насіння, а також вихід олії.
Слід уникати робіт у несприятливі дні.

 

Джерело: "Gazeta.ua"

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Любов Бурак

byrak

 

Про те, коли змовкають тривожні сурми - звучать піддуті сосни

Валерій ДОЛМАТОВ

dolmatov

 

Про потребу перейти на водопостачання за графіком

 

Олексій ДАВИДЕНКО

Davudenko

 

Про недопущення водопостачання за графіком

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
У Смілі треба ввести пряме президентське правління – вважає голова ОДА

06 липня 2020, 11:30

2020 07 06 smilaГолова Черкаської ОДА Роман Боднар повідомив через соцмережі, що сьогодні, 6 липня, проведе прес-конференцію за результатами роботи у червні 2020 року.


Цікаво
5 липня відбудеться велике Місячне затемнення.

05 липня 2020, 15:30

2020 07 04 Zatemnena

Ним завершиться сезон затемнень, який тривав з 5 червня.


Афіша
У Смілі будуть справжні Маски-шоу

01 липня 2020, 16:29

2020 06 30 masku

Цієї суботи, 4 липня, з 14.00 до 16.00 сміляни можуть поспілкуватися онлайн із директором театру «Маски-шоу», Народним артистом України Георгієм Делієвим.