Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Хто ми один одному після весілля

2019 09 11 roduchi

 

Щоб на весіллі пропозиції «Потанцюй з дівером» і «Сфотографуйся з швагером" не вводили вас в оману, слід чітко засвоїти назви сімейних чинів.
Свекруха - мати чоловіка. В етимології цього слова криється велике значення свекрухи в житті молодої пари.
«Свекруха» раніше звучала як «всехкровь», що вказувало на її обов'язок по згуртуванню між собою всіх кровних родичів. Батько нареченого після весілля стосовно нареченої стає свекром. Після весілля всі родичі чоловіка називають дівчину невісткою.
Дівер - брат чоловіка, сестра чоловіка – зовиця. Теща - мати дружини. Тесть - батько дружини.
Батьки дружини виступають в якості свата і свахи до батьків чоловіка, а ті, в свою чергу, також є сватами татові і мамі дівчини. До речі, сватом ще називають людей, які здійснюють обряд сватання.
Шурин - брат дружини. Вважалося, що шурин завжди постоїть за свою сестру, тому в старі часи під час сімейних розбіжностей дівчина скаржилася про свої проблеми саме братові.
Своячка – сестра дружини. Чоловік своячки – свояк. Дитина свояка і своячки стає племінником або племінницею до пари, яка одружується.
Якщо у вашого чоловіка або у вас є діти від попередніх шлюбів, вони називаються падчерка (дівчинка) і пасинок (хлопчик). Нерідних батьків іменуються вітчимом або мачухою. А вашим рідним дітям падчерка і пасинок будуть зведеною сестрою і зведеним братом.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Ірина Хроменко

Khromenko

 

Про те, як у Тернівці організували конкурс «Учитель року - 2020»

 

Віктор ОВЧАРЕНКО

Ovcharenko

 

 

Про Смілу і Дубай

 

 

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про письмову фіксацію усіх інцидентів

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
Родину смілян привітали з 65-річчям подружнього життя

13 листопада 2019, 17:22

2019 11 13 vitanna

У час, коли у Смілі розлучається кожна друга родина, особливо цінним є те, що існують пари, які живуть стабільно і вірно. Радує та приємно дивує той факт, що подружжя жителів міста – родина Дудників - живе разом у міцному шлюбі аж 65 років!


Цікаво
"Слуга народу" Дубінський "їздить" на 17 авто і "живе" в 24 квартирах

13 листопада 2019, 18:21

2019 11 13 dybinskuu

Народний депутат фракції "Слуга народу", ексжурналіст Олександр Дубінський, його дружина і його матір володіють 24 квартирами загальною площею 2000 квадратних метрів, земельними ділянками площею 70 соток та 17 автомобілями.


Афіша
У Смілі проведуть Кубок Черкащини із східного танцю «SHAGANE»

07 листопада 2019, 09:26

2019 11 06 aisha

9 та 10 листопада у Смілі, у МБК, Українська асоціація виконавців східного танцю разом із школами східного танцю «Ізмір» та нашою смілянською студією «Aisha»