Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Безробітні знайшли «солодку» роботу

2019 04 23 robota

 

У селі Чорнявка Черкаського району днями провели День відкритих дверей на заводі з виробництва меду ТОВ «БІХАЙВ».
«Наші фахівці організували такий захід на цьому підприємстві з єдиною метою – провести презентацію роботодавця для 20 безробітних, аби вони знайшли там роботу, адже на заводі є вакансії», – розповідають в обласному центрі зайнятості.
Як наголошує директор з виробництва цього товариства Людмила Радько, високотехнологічний завод у Чорнявці здатний виробляти 10 000 тонн меду щороку. Оскільки підприємство оснащене сучасним обладнанням з гомогенізації меду, то після щадної переробки зберігаються всі корисні властивості унікального природного продукту.
«Заробітна плата наших працівників значно перевищує розмір середньої зарплати на Черкащині. Сьогодні для повноцінної роботи заводу необхідні відповідні кадри, тому ми пропонуємо роботу операторів лінії виробництва харчової продукції та вантажників», – уточнює пані Людмила.
Під час проведення Дня відкритих дверей безробітні відвідали цехові приміщення заводу з виробництва меду, ознайомилися з технологічними процесами та умовами праці.
На заході директор філії Олександр Гриценко зазначив, що така форма ознайомлення претендентів на посаду з умовами праці, особливостями виробничого процесу та режимом роботи підприємства є найбільш прийнятною та ефективною, оскільки власний досвід людини, наочність дозволяють їй майже відразу прийняти необхідне рішення.
І справді, на завершення заходу 5 безробітних зацікавилися пропозицією роботи та отримали направлення на проходження медичного огляду для подальшого працевлаштування.
До речі, за допомогою обласної служби зайнятості з початку цього року вдалося працевлаштувати 8,6 тисяч безробітних. Це на 10 відсотків більше, ніж за відповідний період року минулого. При цьому майже половина з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Ці люди знайшли роботу у сільському, лісовому, рибному господарствах, в оптовій та роздрібній торгівлі, в автосервісі, у переробній промисловості, у сфері державного управління й оборони, на транспорті.
Також, як інформують у відділі статистики обласного центру зайнятості, вдалося забезпечити тимчасову зайнятість ще 2473 безробітним, які допомогали сім’ям учасників АТО, супроводжували інвалідів по зору, працювали на об’єктах соціальної сфери, а ще для понад 33 00 безробітних провести професійне навчання.
Найпоширенішими професіями, які здобули безробітні, кажуть у центрі зайнятості Черкащини, були електрогазозварник, тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, кухар, перукар, оператор котельні, манікюрник, продавець, водій автотранспортних засобів, швачка, адміністратор, кравець, кондитер, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, касир торговельного залу. Загалом кількість осіб, охоплених профорієнтаційними послугами становила 43300 осіб.
Тож, завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування, кількість безробітних в нашій області цього року скоротилася на 1224 особи та становила майже 18,4 тис. осіб. Кількість отримувачів допомоги по безробіттю, також зменшилася на 674 особи та становила 15,9 тис. осіб.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
У нашому краї знімають фільм про Тараса Шевченка

20 серпня 2019, 09:30

2019 08 19 samyrauzag

Нове кіно про Тараса Шевченка знімають у нашому краї. І чимало акторів, які в ньому грають, це наші земляки.


Цікаво
До 100 тисяч людей загинуло від підриву «Дніпрогесу» у 1941 році

19 серпня 2019, 18:34

2019 08 19 damba

18 серпня 1941 року в Запоріжжі радянська армія, відступаючи під натиском гітлерівських військ – танків і мотопіхоти, підірвали греблю Дніпрогесу – найбільшої гідроелектростанції в Європі.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір