Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

У Куцівці перевірили роботу соціальних робітників

2019 04 09 tachluk

 

У Куцівці проживає більше тридцяти одиноких людей похилого віку, якими опікуються соціальні робітники Тетяна Кравець та Ольга Герасименко.
Як повідомляють у територіальному центрі, днями завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома Людмила Жук та соціальний працівник Олена Демиденко перевірили їхню роботу. Вони відвідали 15 одиноких та 7 одинокопроживаючих громадян, які знаходяться на обслуговуванні. Також, у межах проведення акції “Твори добро, бо ти - людина” , цим жителям доставили та передали гуманітарну допомогу.
«Всі соціальні робітники знаходилися на робочому місці. У кожного підопічного було тепло та прибрано в оселях», – розповідають у терцентрі.
І додають, Тетяна Кравець працює соціальним робітником 26 років. Розпочинала роботу з обслуговування одиноких громадян похилого віку в селі ще в 1993 році, коли на початку створення служби було дуже тяжко працювати. Але вже тоді вона зрозуміла, що треба мати терпіння, повагу, надзвичайну щедрість душі, адже серед обслуговуваних - ветерани війни і праці, діти війни, заслужені та шановані люди села.
Як наставник вона допомагає в роботі своїй колезі Ользі Герасименко, яка лише півроку працює на посаді соціального робітника, але вже також має авторитет і повагу серед літніх людей. Старенькі чекають її, виглядають і з радістю зустрічають. Часто, не рахуючись зі своїм часом, у вихідні дні і за будь-якої погоди вона готова прийти їм на допомогу.
«Приємно, що наші соціальні робітники віддані своїй справі, професійно ставляться до виконання обов’язків, а у стосунках із старенькими проявляють порядність, терпіння та чесність. Це ще раз переконує, що які б реформи не відбувалися, соціальна служба, її працівники будуть завжди потрібні», – наголошують у територіальному центрі соціального обслуговування.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олексій Давиденко

Давиденко

Про склад депутатського корпусу Смілянської міської ради

 

Валентина Зборівська

Зборівська

Про роботу управління житлово-комунального господарства Сміли

 

Володимир Ховайба

Ховайба

 

 

Про розвиток громади

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Смілянські бізнесмени отримали майже 500 тисяч гривень за нові робочі місця

22 серпня 2019, 13:24

2019 08 19 grochi

З початку року 64 смілянським бізнесменам, які співпрацюють з міськрайонним центром зайнятості, виплачено 485,6 тис. грн. за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.


Суспільство
У СКП «Комунальник» не вистачає техніки для роботи в зимовий період (фото, відео)

22 серпня 2019, 14:22

2019 08 22 perevirka

Днями начальник управління ЖКГ Валентина Зборівська та фахівці управління відвідали машинний двір СКП «Комунальник», щоб ознайомитись із підготовкою техніки до роботи в осінньо-зимовий період.


Цікаво
Місто-фортеця Тустань – ви маєте це побачити!

21 серпня 2019, 18:29

2019 08 20 tystan

Тустань вважають одним з семи чудес України. Їй немає аналогів за способом будівництва у цілому світі.


Афіша
У селах Смілянського району також відбудуться урочисті з нагоди Дня Незалежності України

22 серпня 2019, 09:50

2019 08 22 aficha1111

Сьогодні, 22 серпня, о 10.00-11.00 – у Смілянському міському будинку культури відбудуться виставки народно-прикладного мистецтва, 11.00 - урочисті районні заходи з нагоди 28-ї річниці незалежності України