Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

20-09-2019
Щойно Олексій Цибко дав сенсаційне інтерв’ю

Сьогодні ввечері міський голова Олексій Цибко зібрав прес-конференцію і відверто поговорив з журналістами та особисто звернувся до всіх смілян.

Читати далі...

На Дні фінської освіти побували і представники колегіуму

2019 03 19 fini1У Києві, в рамках міжнародного проекту «Навчаємось разом», на семінарі «День фінської освіти в Україні», куди з’їхалися освітяни з різних куточків України, щоб обговорити питання розвитку вітчизняної освіти, дізнатись про досвід роботи фінських партнерів, визначити шляхи розвитку та співпраці, смілянську освітянську спільноту представляли директор школи №3-колегіуму Тетяна Карло та заступник директора Світлана Рогач.
Як повідомляють у цьому навчальному закладі, на семінарі від Кабінету міністрів України виступив віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, від Міністерства освіти і науки України вступне слово виголосив перший заступник міністра Павло Хобзей.
На запитання «Чому Фінляндія підтримує освітні реформи в Україні?» дав відповідь у своїй промові посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен.
Стефан Шленінг, керівник сектору співробітництва представництва Європейського Союзу в Україні, розповів про підтримку ЄС у сфері освіти, про співпрацю та проект «Навчаємось разом».
Директор сектору FCG International Антті Карттунен повідомив про реалізацію програми розвитку в Україні.
Роман Шиян, директор національної програми, та Арто Ваахтокарі, головний радник проекту, детально описали присутнім перспективи реалізації проекту «Навчаємось разом – Працюємо разом». А генеральний директор Фінської національної агенції з освіти Оллі-Пекка Хайнонен описав основи успіху фінської освіти.
2019 03 19 finiПідвела підсумки пленарного засідання міністр освіти Лілія Гриневич у своєму виступі щодо міжнародного співробітництва в українській шкільній реформі. Модератором заходу була відома українська телеведуча Наталія Мосейчук.
Продовжилась робота учасників у серії семи паралельних семінарів, які провели координатори проекту з української сторони та експерти з фінської сторони.
Тетяна Карло та Світлана Рогач взяли участь в роботі проектних груп «Підготовка вчителів», «Комунікація», «Освітнє середовище», активно обговорюючи питання та ділячись досвідом роботи щодо підготовки вчителів до реалізації нового навчального плану, особливостей спілкування, комунікації, створення сучасного освітнього середовища в закладі.
«Нові знання та досвід, отримані на цьому семінарі, допоможуть ще активніше в школі №3-колегіумі реалізовувати концепцію Нової української школи», – наголошують у колегіумі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юрій Кредзинський

Kredzunskui

 

Про те, що з початку року у Смілі закрилось 6 автобусних маршрутів 

Станіслав Голубець

Golybech

 

Про те, що насправді у КП немає боргів

 

 

Леонід Грищенко

gruchenko

 

Про борги водоканалу

 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Смілянський гамбіт»: на посаду знову повернули Синьогуба

12 вересня 2019, 21:03

2019 09 13 sunogyb

Поновлений Верховним Судом України міський голова Олексій Цибко майже відразу своїм розпорядженням повернув на посаду секретаря міської ради Костянтина Синьогуба.


Економіка
У Смілі внесли незначні зміни до міського бюджету (відео)

20 вересня 2019, 09:30

2019 09 19 svatko

Начальник фінансового управління Галина Сватко на бюджетній комісії проінформувала депутатів про те, які чергові зміни внесено у міський бюджет на 2019 рік.


Суспільство
Щойно Олексій Цибко дав сенсаційне інтерв’ю

20 вересня 2019, 18:36

2019 09 21 Tsubko

Сьогодні ввечері міський голова Олексій Цибко зібрав прес-конференцію і відверто поговорив з журналістами та особисто звернувся до всіх смілян.


Цікаво
Вражаючі транспортні розв’язки, збудовані в інших країнах

20 вересня 2019, 17:34

2019 09 11 rozvyazka

Щороку на землі з'являється все більше автомобілів, дорожня мережа ущільнюється


Афіша
У середу черкаський драмтеатр покаже смілянам дві нові цікаві постановки

20 вересня 2019, 15:00

2019 09 21 vustava2

У середу, 25 вересня, актори Черкаського академічного обласного музично-драматичного театру зіграють у нашому МБК відразу дві п’єси