Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

На Дні фінської освіти побували і представники колегіуму

2019 03 19 fini1У Києві, в рамках міжнародного проекту «Навчаємось разом», на семінарі «День фінської освіти в Україні», куди з’їхалися освітяни з різних куточків України, щоб обговорити питання розвитку вітчизняної освіти, дізнатись про досвід роботи фінських партнерів, визначити шляхи розвитку та співпраці, смілянську освітянську спільноту представляли директор школи №3-колегіуму Тетяна Карло та заступник директора Світлана Рогач.
Як повідомляють у цьому навчальному закладі, на семінарі від Кабінету міністрів України виступив віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, від Міністерства освіти і науки України вступне слово виголосив перший заступник міністра Павло Хобзей.
На запитання «Чому Фінляндія підтримує освітні реформи в Україні?» дав відповідь у своїй промові посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен.
Стефан Шленінг, керівник сектору співробітництва представництва Європейського Союзу в Україні, розповів про підтримку ЄС у сфері освіти, про співпрацю та проект «Навчаємось разом».
Директор сектору FCG International Антті Карттунен повідомив про реалізацію програми розвитку в Україні.
Роман Шиян, директор національної програми, та Арто Ваахтокарі, головний радник проекту, детально описали присутнім перспективи реалізації проекту «Навчаємось разом – Працюємо разом». А генеральний директор Фінської національної агенції з освіти Оллі-Пекка Хайнонен описав основи успіху фінської освіти.
2019 03 19 finiПідвела підсумки пленарного засідання міністр освіти Лілія Гриневич у своєму виступі щодо міжнародного співробітництва в українській шкільній реформі. Модератором заходу була відома українська телеведуча Наталія Мосейчук.
Продовжилась робота учасників у серії семи паралельних семінарів, які провели координатори проекту з української сторони та експерти з фінської сторони.
Тетяна Карло та Світлана Рогач взяли участь в роботі проектних груп «Підготовка вчителів», «Комунікація», «Освітнє середовище», активно обговорюючи питання та ділячись досвідом роботи щодо підготовки вчителів до реалізації нового навчального плану, особливостей спілкування, комунікації, створення сучасного освітнього середовища в закладі.
«Нові знання та досвід, отримані на цьому семінарі, допоможуть ще активніше в школі №3-колегіумі реалізовувати концепцію Нової української школи», – наголошують у колегіумі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олексій Давиденко

Давиденко

Про склад депутатського корпусу Смілянської міської ради

 

Валентина Зборівська

Зборівська

Про роботу управління житлово-комунального господарства Сміли

 

Володимир Ховайба

Ховайба

 

 

Про розвиток громади

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Смілянські бізнесмени отримали майже 500 тисяч гривень за нові робочі місця

22 серпня 2019, 13:24

2019 08 19 grochi

З початку року 64 смілянським бізнесменам, які співпрацюють з міськрайонним центром зайнятості, виплачено 485,6 тис. грн. за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.


Суспільство
Лісівники реставрували вітряк, який бачив Тарас Шевченко

22 серпня 2019, 17:26

2019 08 20 vitrak

Лісівники відремонтували пам’ятник культури «Млин», якому більше 200 років.


Цікаво
Власник магазину успішно відбився від грабіжників

22 серпня 2019, 18:29

2019 08 20 napadnuk

У місті Санта-Моніка, штат Каліфорнія, три підлітки і дорослий вчинили напад на ювелірний магазин.


Афіша
Святкова хода із 100-метровим прапором та концерти – як у Смілі та Смілянському районі відзначать День Незалежності

22 серпня 2019, 15:27

2019 08 22 nezaleznist

Вже відомий план заходів у Смілі та Смілянському районі із відзначення великих державних свят - Дня Прапора та Дня Незалежності України.