Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

На Дні фінської освіти побували і представники колегіуму

2019 03 19 fini1У Києві, в рамках міжнародного проекту «Навчаємось разом», на семінарі «День фінської освіти в Україні», куди з’їхалися освітяни з різних куточків України, щоб обговорити питання розвитку вітчизняної освіти, дізнатись про досвід роботи фінських партнерів, визначити шляхи розвитку та співпраці, смілянську освітянську спільноту представляли директор школи №3-колегіуму Тетяна Карло та заступник директора Світлана Рогач.
Як повідомляють у цьому навчальному закладі, на семінарі від Кабінету міністрів України виступив віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, від Міністерства освіти і науки України вступне слово виголосив перший заступник міністра Павло Хобзей.
На запитання «Чому Фінляндія підтримує освітні реформи в Україні?» дав відповідь у своїй промові посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен.
Стефан Шленінг, керівник сектору співробітництва представництва Європейського Союзу в Україні, розповів про підтримку ЄС у сфері освіти, про співпрацю та проект «Навчаємось разом».
Директор сектору FCG International Антті Карттунен повідомив про реалізацію програми розвитку в Україні.
Роман Шиян, директор національної програми, та Арто Ваахтокарі, головний радник проекту, детально описали присутнім перспективи реалізації проекту «Навчаємось разом – Працюємо разом». А генеральний директор Фінської національної агенції з освіти Оллі-Пекка Хайнонен описав основи успіху фінської освіти.
2019 03 19 finiПідвела підсумки пленарного засідання міністр освіти Лілія Гриневич у своєму виступі щодо міжнародного співробітництва в українській шкільній реформі. Модератором заходу була відома українська телеведуча Наталія Мосейчук.
Продовжилась робота учасників у серії семи паралельних семінарів, які провели координатори проекту з української сторони та експерти з фінської сторони.
Тетяна Карло та Світлана Рогач взяли участь в роботі проектних груп «Підготовка вчителів», «Комунікація», «Освітнє середовище», активно обговорюючи питання та ділячись досвідом роботи щодо підготовки вчителів до реалізації нового навчального плану, особливостей спілкування, комунікації, створення сучасного освітнього середовища в закладі.
«Нові знання та досвід, отримані на цьому семінарі, допоможуть ще активніше в школі №3-колегіумі реалізовувати концепцію Нової української школи», – наголошують у колегіумі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

RYDUK MASLANA

 

metalobaza

Дійові особи

Михайло ШЕВЧУК

Chevchyk

 

Про "святкування" Масляної

 

 

Микола СТУЖЕНКО

Styzenko

 

В Смілі знов перевищено поріг захворюваності

 

Олекса Негребецький

Nagrebetskii

 

Про нові тарифи Київстара

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
Нас очікує мінлива хмарність без істотних опадів

29 лютого 2020, 10:37

2020 02 29 pogoda

Зміна сезонів пройде в теплих обставинах. Зима закінчується, а тепло залишається і посилюється.


Цікаво
Вперше в Україні завод розробив і сертифікував біорозкладні пакети

28 лютого 2020, 18:28

2020 02 26 paket

Дніпровський “Новіс” – перший в Україні завод, який розробив і сертифікував за міжнародними стандартами пакети, що розкладаються за 90 днів.


Афіша
Цього тижня у Смілі святкуватимуть 10-річчя клубу ремесел та Масляну

25 лютого 2020, 09:27

2020 02 25 aficha

Анонс міських заходів цього тижня досить різноманітний