Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

21-07-2019
Напередодні виборів у 198 ОВК замінили керівництво

Вчора, буквально напередодні виборів до парламенту, у 198 окружній виборчій комісії раптом і терміново замінили керівництво – голову ОВК та секретаря.

Читати далі...

НВК №15 бере участь у проекті «Демократична школа»

2019 02 25 школа

 

Демократія є фундаментальним принципом існування цивілізованого суспільства, яка проявляється насамперед у високому рівні демократичного мислення, культури та громадянської свідомості.А школа, як маленька держава, сприяє становленню культури демократії кожної дитини, формує ціннісне ставлення до прав і свобод, поваги до людської гідності.
З 2016 року Міністерство освіти і науки спільно з Європейським Центром імені Вергеланда (Норвегія) за підтримки Ради Європи сприяє демократизації освітнього середовища українських шкіл. Тож щороку на конкурсній основі обираються два заклади освіти з кожної області для впровадження успішних європейських освітніх зразків.
В 2019 році Смілянський навчально-виховний комплекс №15 став одним з 60 шкіл-учасниць проекту «Демократична школа: програма підтримки освітніх реформ в Україні». Цінність проекту для закладу полягає у втіленні принципів Хартії Ради Європи з освіти для розвитку наскрізної громадянської компетентності.
Для успішної реалізації проекту, який буде тривали 1,5 роки, у нас створено шкільну команду, до складу якої увійшли педагоги, батьки та представники місцевої громади. Директор закладу Любов Володимирівна Бобришова Декларацію про співпрацю з метою поглиблення культури демократії у школі.
Демократичні зміни в освіті неможливі без тісної співпраці між педагогами, учнями, батьками та місцевою громадою. Розвиток інституційної спроможності школи та розширення її автономії у прийнятті управлінських рішень – це основна умова успішної освітньої реформи загальної середньої освіти. Для досягнення цієї мети Смілянська школа-родина №15 напрацювала бачення можливих демократичних змін на основі освіти для демократичного громадянства і прав людини, отримала від організаторів інструменти для моніторингу змін у закладі.
На шляху до демократизації освітнього середовища та врядування наш заклад будуть супроводжувати підготовлені тренери-експерти. Вони допомагатимуть оцінити ситуацію в школі, сприятимуть розвитку і становленню демократичного середовища. Тож попереду – насичений та цікавий період роботи в проекті «Демократична школа», створення міцної команди однодумців, які вболівають за рідну школу та майбутнє наших дітей в правовій державі.

 

Мар’яна Криворучко, шкільний координатор програми, заслужений вчитель України

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

Росія – країна-фейк

 

 

 

Максим Сорочан

Сорочан

 

Про закон щодо української мови

 

 

Віктор Федоренко

Федоренко3x4

 

 

Про взяття боргів на місто

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Наші сусіди залишилися без голів

10 липня 2019, 13:31

2019 07 10 rdaУ сусідніх районах – Чигиринському та Кам’янському – звільнили голів райдержадміністрацій.


Економіка
Зарплати вчителів з 2020 року зростуть на 20-70%

12 липня 2019, 10:23

2019 07 11 zarplata

З 1 січня 2020 року зарплати українських вчителів зростуть від 20% до 70%.


Суспільство
Відкрили відгодівельний комплекс для телят

21 липня 2019, 15:24

2019 07 16 godivnuca

У селі Цибулів Монастирищенського району відкрили відгодівельний комплекс для телят. Діятиме він у тамтешньому сільськогосподарському обслуговуючому кооперативі «Бики Черкащини». Все це задля розвитку і стимулювання розведення великої рогатої худоби у селянських та фермерських господарствах.


Цікаво
Бойовик на морі: військові США показали ефектне відео захоплення субмарини з контрабандистами

21 липня 2019, 16:45

2019 07 16 zaxoplena

Берегова охорона США повідомила про захоплення судна контрабандистів у Тихому океані.


Афіша
На Івана Купала збираємося у Самгородку

04 липня 2019, 16:20

2019 07 05 kypala

Нагадуємо, що цієї суботи, 6 липня, у Самгородку біля ставка на околиці села відбудуться народні гуляння, привячені святу Івана Купала.