Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

На нараді з ЖКГ знову сварились за лічильники і тарифи

2019 02 05 жкг

 

Сьогодні відбулося чергове засідання з питань житлово-комунального господарства Сміли. На нараді були присутні майже всі керівники комунальних підприємств міста, які прозвітувала про свою роботу за минулий тиждень.
З початку місяця у Смілі трапилося кілька аварій на водомережах та у місцевих котельнях, керівники КП розповіли, як ліквідовувались пориви і неполадки.
На засіданні був присутній депутат міської ради Володимир Бердецький, який просто засипав директорів підприємств запитаннями про недоліки у роботі комунального господарства міста. Він знову порушив питання встановлення газових лічильників, перевірку роботи лічильників води. Конкретних відповідей не прозвучало, тому що майже всі проблеми у Смілі такі, що не вирішуються. Помічник нардепа Олег Черненко також влаштував дискусію з приводу перевірки тарифів на тепло – у Смілі один з найвищих тарифів в Україні, але про це вже всі забули і нікого це не турбує. Через надмірно високі тарифи населення не може вчасно сплачувати рахунки за тепло.
Багато запитань було до роботи газівників. Але керівник смілянського газового господарства відмовляється ходити на наради і пропустив кілька засідань поспіль. Тож очільники міста сприймають цей ігнор як не повагу до проблем жителів міста.
Учасники наради пропонували запрошувати до участі і начальника поліції. Тому що незабаром весна, потрібно спільно вирішувати питання ремонту доріг, крадіжок люків і т.ін.
Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» попросив смілян вчасно сплачувати рахунки за надане тепло.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олексій Давиденко

Давиденко

Про склад депутатського корпусу Смілянської міської ради

 

Валентина Зборівська

Зборівська

Про роботу управління житлово-комунального господарства Сміли

 

Володимир Ховайба

Ховайба

 

 

Про розвиток громади

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
На Спаса у Ковалисі гучно святкували День села

20 серпня 2019, 17:23

2019 08 21 selo

Так повелося, що на Яблучного Спаса, 19 серпня, жителі Ковалихи святкують День свого рідного села. І цього року організатори та спонсори доклали усіх зусиль, щоб свято вдалося на славу.


Цікаво
Чорнобильська катастрофа: США розсекретили перший звіт своєї розвідки

20 серпня 2019, 18:19

2019 08 19 chornobul

Американська неурядова організація Національний архів безпеки опублікувала перший звіт розвідки США щодо катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції 26 квітня 1986 року.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір