Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

В Смілі запрацює освітній хаб

На Черкащині Благодійним Фондом «Фонд освітніх ініціатив» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за підтримки Європейського Союзу та Accord Group продовжується реалізація проєкту «Освітній хаб «Навички майбутнього», повідомляють в Управлінні освіти і науки Черкаської обласної військової адміністрації.
З результатами означеної роботи ознайомилися представники ООН - фахівець з питань освіти Дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ Світлана Стукало та координаторка з питань освіти Дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ Любов Шмиголь, які 31 січня відвідали заклади освіти області.

 


Перший освітній хаб у рамках проєкту створено на базі STEM-центру КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».
Освітній хаб – середовище STEM-освіти, яке має унікальні можливості для отримання комплексного результату, адже одночасно надає доступ до якісної освіти, готує фахівців професій ХХІ століття, співпрацює з батьківською аудиторією та позитивно впливає на гармонізацію внутрішньо переміщених осіб у нових громадах.
Ключова цільова аудиторія учасників освітнього хабу – учнівська молодь. У освітньому хабі передбачена організація «Діджитал студії для учнів», «STEM-академії для студентів» та «Освітнього клубу для дорослих». Також у хабі передбачена організація дистанційної освіти шляхом доступу до комп'ютерів для учнів ВПО, які не мають своїх домашніх ноутбуків чи інших гаджетів для навчання. Інфраструктура хабу дозволяє систематично проводити тренінги для батьків і здійснювати підготовку та перепідготовку ІТ та STEM-фахівців.
Вже зовсім скоро перші відвідувачі зможуть скористатися послугами аналогічного освітнього хабу в Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11.

 

 

Рішення про обрання саме цієї школи було прийняте спільно з Дитячим фондом ООН, ЮНІСЕФ, який допоміг в технічному забезпеченні наповнення освітнього середовища. Смілянська ЗОШ № 11 є однією з найбільших у місті у центрі великого мікрорайону. Водночас у закладі освіти навчається велика кількість учнів з числа внутрішньо-переміщених осіб, що є цільової аудиторією таких освітніх осередків.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Валерій ЗАЛУЖНИЙ

Про День українського добровольця

 

 

Юлія БАРАНЬКО

 

8 березня

 

 

Юлія Паєвська (Тайра)

 

Ви можете отримати допомогу і підтримку

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Вільний залишок міського бюджету планують витратити переважно на сферу ЖКГ

24 лютого 2023, 12:35

Відбулося сесійне засідання Смілянської міської ради, на якій розподіляли вільний залишок коштів міського бюджету


Суспільство
Окупанти завдали шкоди природі нашої та сусідньої області на 145 млрд гривень

20 березня 2023, 11:30

2023 03 20 shkodaДовкіллю Черкаської та Полтавської областей окупанти завдали шкоди на 145 млрд грн 826 млн 397 тис. грн.


Цікаво
Іван Мазепа був великим меценатом

19 березня 2023, 16:17

2023 03 19 MazepaПерелік об’єктів збудованих в Україні на особисті кошти гетьмана Івана Мазепи.


Афіша
Не пропустіть 17 березня концерт-феєрію ЗАЧАРУЙ

16 березня 2023, 12:23

2023 03 16 zacharУ Смілянському міському будинку культури відбудеться концерт-феєрія "Зачаруй".
У програмі: музичні перлини українських та зарубіжних композиторів 20-21 століть