Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

У Смілі створили координаційний штаб щодо дотримання прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб

На виконавчому комітеті проголосували за створення координаційного штабу щодо дотримання прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб в м. Сміла.
Основними завданнями Штабу є сприяння забезпеченню координації дій органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, військових формувань, утворених відповідно до законів у здійсненні ними функцій щодо дотримання прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в м. Сміла. Визначення шляхів, механізмів та способів вирішення проблемних питань, що виникають під час дотримання прав, свобод та законних інтересів ВПО.

Відповідно до покладених на нього завдань Штаб проводить аналіз стану справ та причин виникнення проблем у процесі реалізації державної політики з питань дотримання прав ВПО, приймає участь у розробленні проєктів нормативно-правових актів. Подає на розгляд та затвердження розроблені за результатами своєї роботи рекомендації та пропозиції.

Формою роботи Штабу є засідання, що скликаються за необхідності та можуть проводитись в дистанційному форматі з використанням систем інтернет зв’язку. Голова або члени Штабу мають право ініціювати проведення позачергових засідань. Підготовку матеріалів для розгляду на засіданні робочої групи забезпечує її секретар. Засідання Штабу вважається правочинним, якщо на ньому присутні більш як половина її членів.

Штаб буде проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед ВПО через засоби масової інформації, соціальні мережі стосовно їх прав та свободи законних інтересів відповідно до законодавства. Вестиме облік ВПО із занесенням даних до Єдиної інформаційної бази про ВПО, а також
оперативний моніторинг вільних місць для тимчасового розміщення/проживання ВПО.
Штабом здійснюватиметься контроль за готовністю місць компактного проживання вимушено ВПО до сталого проведення опалювального періоду, включаючи і наявність твердого палива. Проведення обстеження місць компактного розміщення вимушено ВПО щодо доступності жилих приміщень згідно з вимогами ДБН.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

Василь ЦИРІЛЬ

Щодо традицій та їх спотворення...

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Грошова допомога при народженні дитини 2023: порядок отримання

16 січня 2023, 16:28

2023 01 16 dopПри народженні дитини батьки можуть розраховувати на підтримку від держави. Йдеться про грошові виплати, які буде нараховано та виплачено, незважаючи на воєнний стан, а також про «пакунок малюка».


Суспільство
У Telegram запрацював онлайн-чат “Безпечна Черкащина”

01 лютого 2023, 17:35

2023 02 01 botУ месенджері Telegram запрацював онлайн-чат “Безпечна Черкащина”


Цікаво
У космос і назад лише за 8,5 хвилин

31 січня 2023, 18:28

2023 01 31 spaceКомпанія SpaceX опублікувала дуже ефектний ролик, який демонструє першу космічну місію 2023 року. На ньому можна побачити зліт та посадку ракети Falcon 9.


Афіша
Дитяча бібліотека запрошує відвідати виставку

10 січня 2023, 16:25

2023 01 10 vistНа початку січня Україна згадувала видатного українського поета Василя Стуса, якому б цьогоріч виповнилось 85 років