- Деталі
-
14 грудня 2022, 11:31

Члени виконавчого комітету міської ради затвердили місця для здійснення роздрібної торгівлі хвойними деревами та ялинковими прикрасами у нашому місті.
Новорічні ярмарки розпочнуться з 15 грудня і триватимуть до 31 грудня 2022 року на семи звиклих локаціях:
1. по вул. В.Чорновола (вздовж комплексу магазинів, між входами в ринок)
2. по вул. Б.Хмельницького (біля стадіону «Локомотив»)
3. на розі вулиць 40 річчя Перемоги та Б.Хмельницького
4. вул. Рєпіна (біля ринку)
5. вул. Т.Шевченка (напроти СТ «Універсальний ринок»)
6. по вул. Мічуріна (вздовж комплексу магазинів, між входами в ринок)
7. на розі вулиць Трипільська та Незалежності (напроти магазину «Сріблянка»)
Управління економічного розвитку повинне забезпечити оформлення та видачу витягів з протоколу засідання постійно діючої комісії по контролю за організацією обслуговування населення підприємствами торгівлі, ресторанного господарства та послуг для здійснення роздрібної торгівлі хвойними деревами і ялинковими прикрасами з подальшим заключенням договорів пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою в управлінні житлово-комунального господарства.
Суб’єктам господарювання слід здійснювати роздрібну торгівлю хвойними деревами у визначених місцях за умови дотримання правил дорожнього руху, з обов’язковим маркуванням пластиковими бирками зі штрих-кодом та дотриманням всіх норм та вимог карантинних заходів.