Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Товариство з виготовлення морозива «ХЛАДОПРОМ» повідомляє про викиди забруднюючих речовин у Смілі

 

Для дотримання вимог природоохоронного законодавства України ТОВ «ХЛАДОПРОМ» необхідно отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу. Філія ТОВ «ХЛАДОПРОМ» спеціалізується на виробництві, оптовій і роздрібній торгівлі морозивом. Виробничий майданчик філії розташований за адресою: 20700, Черкаська область, м.Сміла, вул.Ольги Олійник, 21.
На території підприємства знаходяться наступні джерела викидів забруднюючих речовин: парові котли LOOS-3,2 МВт; котли водогрійні UT-L 14; свічі продувки газового обладнання; електроплита; мийки; автомати випікання вафельних стаканчиків; лінії фасування морозива; приміщення лабораторій; зварювальний піст; свердлильний верстат; заточний верстат; токарний верстат; напівавтомат; фрезерний верстат; швейна машина; пральна машина; сушильна машина; гладильна машина; фарбування будівель, споруд та обладнання.
Основні забруднюючі речовини: азоту діоксид; акролеїн; вуглецю оксид; водень хлористий (соляна кислота) за молекулою HCl; заліза оксид* (у перерахунку на залізо); зважені речовини (недиференційований за складом пил (аерозоль); кремнію діоксид аморфний (Аеросил-175); кислота азотна за молекулою HNOз; кислота сірчана за молекулою Н2SO4; кислота оцтова; ксилол; марганець і його сполуки (у перерахунку на діоксид марганцю); метан; нікелю оксид (у перерахунку на нікель); натрію гідрооксид (натр їдкий, сода каустична); натрію карбонат (сода кальцинована); пил металевий (легуючих сталей); пил борошна; титану діоксид; уайт-спірит; фтористі газоподібні сполуки (фтористий водень, чотирифтористий кремній) у перерахунку на фтор; хром шестивалентний (у перерахунку на триоксид хрому) та парникові гази.
Валовий викид забруднюючих речовин складатиме 3,0038 т/рік та гази парникового ефекту.
Вплив роботи підприємства на оточуючу атмосферу визначається на підставі аналізу результату розрахунку розсіювання забруднюючих речовин в приземному шарі атмосферного повітря, який показав, що перевищень ГДК на межі житлової забудови та на межі СЗЗ по вмісту забруднюючих речовин немає.
Скарги та пропозиції надавати до Черкаської Облдержадміністрації за адресою: 18000, Черкаська область, м.Черкаси, бульвар Шевченка, 185, тел.: (0472)37-29-15,
37-60-01, 36-11-13, 37-22-49, e-mail: zvernennya.oda@gmail.com.
За додатковою інформацією звертатися за адресою: 61099 м. Харків, Немишлянський район, вул. Хабарова, 1, тел. (057)754-44-05
Строк подання зауважень один місяць з дня опублікування.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Леся ЧЕПКА

Люди, допомагайте хлопцям з ЗСУ…

 

 

Олександр Вівчарик

Про перейменування вулиць в Смілі

 

 

Ганна МАЛЯР

Про те, як залишатися на звʼязку в критичній ситуації

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Увага: ставок в оренду

26 листопада 2022, 15:24

Здається в оренду ставок біля села Ташлик


Суспільство
З 3 на 4 грудня відбудеться зміна годин відключення черг у жовтих графіках

03 грудня 2022, 17:24

2022 12 03 plashka s chasami 4 grudnjaВ ніч із суботи на неділю відбудеться зміна годин відключення у двох чергах жовтого графіку відключень.


Цікаво
Створили фільм про трьох однокласників, які стали відомими не лише в Україні

03 грудня 2022, 16:08

2022 12 03 druziДокументальний фільм присвячений трьом однокласникам: архієпископу УГКЦ Любомиру Гузару, багаторічному політв’язню радянських таборів Юрію Шухевичу, який днями помер, та онкохірургу Борисові Білинському.


Афіша
19 листопада у бібліотеці вчитимуть розпису еко-сумок

17 листопада 2022, 12:26

2022 11 17 sumkaУ суботу, 19 листопада, о 14.00 у міській центральній бібліотеці ім.Олени Журливої відбудеться лекція з екології та мaйстер-клас з розпису еко-сумок.