Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

У Смілі відбувся тренінг спеціалістів, які беруть участь у новому міжнародному проєкті

Ми вже повідомляли про підписання важливого меморандуму про співпрацю міської влади та місцевих соціальних служб у Проєкті #СпільноСоціальніПослуги разом із Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW).
У Консорціум входять: Українська мережа за права дитини,Partnership for Every Child / Кожній дитиніСОС Дитячі Містечка Україна, ГО "Соціальна Синергія"Громадська організація "Дніпровська ліга соціальних працівників"Громадська організація «Всеукраїнська організація "Клас"» та Смілянський центр соціальних служб.
Як повідомляють у Смілянському центрі соціальних служб, вчора відбувся перший тренінг для спеціалістів, що дотичні до роботи із сім’ями, які виховують дітей. Основну мету першого заняття досягнуто - налагоджено міжвідомчу взаємодію між спеціалістами для подальшої роботи у напрямку забезпечення найкращих інтересів дітей.

 


Важливість соціальної роботи у період війни виросла у десятки разів, адже саме фахівці із соціальної роботи та, психологи першими приходять на допомогу людям у кризових ситуаціях.
У рамках проекту @Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни, який реалізується Partnership for Every Child / Кожній дитині за підтримки Представництва ,,Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ,, та на замовлення Міністерства соціальної політики та Національної соціальної сервісної служби Смілянський центр соціальних служб отримав планшети, які полегшать роботу у наданні соціальних послуг.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Леся ЧЕПКА

Люди, допомагайте хлопцям з ЗСУ…

 

 

Олександр Вівчарик

Про перейменування вулиць в Смілі

 

 

Ганна МАЛЯР

Про те, як залишатися на звʼязку в критичній ситуації

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Увага: ставок в оренду

26 листопада 2022, 15:24

Здається в оренду ставок біля села Ташлик


Суспільство
ЗСУ передали подяку волонтеру з нашого району

02 грудня 2022, 16:42

2022 12 02 podУ нашому районі є чимало небайдужих людей, які у нелегкий воєнний час підставляють своє плече ЗСУ. Один з таких – Едуард Козін, виконавчий директор СТОВ «Ломовате».


Цікаво
На фото не 1941 рік, це березень 2022-го

02 грудня 2022, 17:38

Я хочу це пам'ятати і залишити це фото тут... Це не 1941 рік, це березень 2022 –го, Харків. Кольорове фото я зробила чорно-білим. Це фото можна назвати «Лютий, березень 2022 року, вокзали України».


Афіша
19 листопада у бібліотеці вчитимуть розпису еко-сумок

17 листопада 2022, 12:26

2022 11 17 sumkaУ суботу, 19 листопада, о 14.00 у міській центральній бібліотеці ім.Олени Журливої відбудеться лекція з екології та мaйстер-клас з розпису еко-сумок.