Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Визначили 15 кращих спортсменів Сміли, які отримають стипендії

На засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення про призначення стипендії провідним спортсменам нашого міста та грошової винагороди їх тренерам на період із липня до грудня 2022 року.

Виконавчий комітет міської ради вирішив призначити стипендію у розмірі 500 грн кожному спортсмену щомісячно на період із липня до грудня 2022 року, вручити відповідний сертифікат та нагородити Грамотою виконавчого комітету.
Також відзначити одноразовою грошовою винагородою у сумі 1000 грн тренерів, які підготували провідних спортсменів-стипендіатів м. Сміла, вручити відповідний сертифікат та нагородити Грамотою виконавчого комітету міської ради.

 

СПИСОК
провідних спортсменів м. Сміла на відзначення стипендією міського голови у ІІ півріччі 2022 року

Олімпійські види спорту
№ з/п ПІБ Дата народження Заклад, в якому здобув перемогу Результативність Тренер
1. Горбівненко Дмитро Олександрович 27.01.2009 ДЮСШ «Олімп»

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики

3 місце (довжина) 2022 р

Чернявська К.М.
2.

Волошин Владислав Сергійович

20.03.2008 ДЮСШ «Олімп»

30-ті відкриті Всеукраїнські Героїко-патріотичні змагання «Пам'ять» з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2021 р

1 місце (дистанція С-2-500 м)

2 місце (дистанція С-2-200 м)

3 місце (дистанція С-1-200 м)

Кириленко Ю.М.
3.

Шевцов Андрій Павлович

20.11.2010 БДЮТ

Чемпіонат України "Прудкий м’яч" серед юнаків та дівчат 2010 р.н. та молодші (ІV ранг) 2021 р.

3 місце

Цьома С.Г.
4.

Красноштан Єгор Богданович

19.08.2006 ДЮСШ «Олімп»

Відкриті Всеукраїнські змагання "Память" з веслування на байдарках і каное к-2-500 3 місце 2021 р.

Відкриті Всеукраїнські змагання "Память" з веслування на байдарках і каное к-2-2002 місце

Пристайлова Т. В.
5 Присяжний Олег Євгенійович 18.02.2006 ДЮСШ «Олімп»

30-ті відкриті Всеукраїнські Героїко-патріотичні змагання «Пам'ять

» з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2021 р.

2 місце (дистанція С-2-500 м)

3 місце (дистанція С-1-200 м)

3 місце (дистанція С-2-200 м)

Кириленко Ю.М.
Інваспорт
6

Єпіфанов Владислав Миколайович

08.06.1999 (23 роки) КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради» Кубок світу з параканое серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату -
Неолімпійські види спорту
7

Холодняк Максим Вікторович

01.01.2005 СК «Локомотив» ІІ, ІІІ м. - Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед юніорів та молоді (ІІІ ранг) 2021 Кириленко Ю.М.
8 Агаммедов Рустам Юріс огли 09.04.2008 Спортивний клуб «ПРАЙД»

ІІІм. - Чемпіонат України з хортингу 27-28.03.21р. (12-13р.);

ІІІм. - Кубок України зі змішаних бойових мистецтв 14-16.10.21р. (12-13 р.);

Ім. - Всеукраїнські змагання з хортингу 28.02.2021р. (12-13 р.);

Ім. – Чемпіонат України з хортингу 11-13.06.2021р. (12-13 р.);

Ім. - Всеукраїнський турнір з хортингу 05-07.11.21р. сутичка (12-13 р.);

Ім. - Всеукраїнський турнір з хортингу 05-07.11.21р. двобій (12-13 р.);

Левченко А.М.
9 Мірошніченко Владислава Вадимівна 24.02.2008 Спортивний клуб «ПРАЙД»

Ім. - Всеукраїнські змагання з хортингу 28.02.2021р. (12-13 р.);

ІІм. - Всеукраїнський турнір зі змішаних бойових мистецтв 18.12.21 р. (12-13 р.);

Ім. - Кубок України зі змішаних бойових мистецтв 14-16.10.21р. (12-13 р.);

Ім. - Всеукраїнський турнір з хортингу 05-07.11.21р. сутичка (12-13 р.);

Левченко А.М.
10 Миронов Ростислав Олегович 04.03.2009 Спортивний клуб «ПРАЙД»

ІІм. - Всеукраїнський турнір зі змішаних бойових мистецтв 18.12.21 р. (10-11 р.);

ІІм. - Всеукраїнські змагання з хортингу 28.02.2021р. (10-11 р.);

ІІм. - Чемпіонат України з хортингу 27-28.03.21р. (12-13р.);

ІІм. – Чемпіонат України з хортингу 11-13.06.2021р. (12-13 р.);

ІІм. - Всеукраїнський турнір з хортингу 05-07.11.21р. сутичка (12-13 р.);

ІІм. - Всеукраїнський турнір з хортингу 05-07.11.21р. двобій (12-13 р.);

Левченко А.М.
11 Ніколенко Вікторія Миколаївна 21.06.2006 СК «Восток»

ХVI Кубок України з Фунакоші шотокан карате

I-місце ката 15-17р.

II-місце ком.куміте(міх) 15-17р.

III-місце куміте 15-17р.

Цаподой С.В.
12

Цаподой Даніл Сергійович

09.02.2006 СК «Восток»

ХVI Кубок України з Фунакоші шотокан карате

III -місце ката ком. 15-17р.

II-місце ком.куміте(міх) 15-17р.

II-місце куміте ком 15-17р.

Цаподой С.В.
13 Манько Вікторія Михайлівна 18.02.2008 ДЮСШ «Олімп»

.ІІІ м. - Кубок України з традиційного карате (Ката синх.)

 ІІ м. - Кубок чемпіонів з традиційного карате памяті Сенсея В.Савченка (Куміте особ.)

Ковбаса С.М.
14 Гаркавий Даніїл Максимович 16.06.2005 Спортивний клуб «ПРАЙД»

І м. - Чемпіонат України з хортингу у розділі двобій

І м. - Всеукраїнські змагання з хортингу

Левченко А.М.
15.

Кравчук Віктор Михайлович

19.08.2010 Спортивний клуб «ПРАЙД»

Ім. - Всеукраїнські змагання з хортингу 28.02.2021р. (10-11 р.);

Ім. - Всеукраїнський турнір зі змішаних бойових мистецтв 18.12.21 р. (10-11 р.);

Ім. - Всеукраїнський турнір з хортингу 05-07.11.21р. сутичка (10-11 р.);

Левченко А.М.

 

Список
тренерів, які підготували провідних спортсменів м. Сміла

П.І.Б.

 

Назва закладу в якому працює тренер, посада Кількість підготовлених дітей
1.

Кириленко

Юрій Мусійович

тренер-викладач з веслування на байдарках і каное ДЮСШ «Олімп»

3 спортсмени

2. Ковбаса Станіслав Миколайович тренер-викладач з традиційного карате ДЮСШ «Олімп»

1 спортсмен

3. Левченко Анатолій Михайлович тренер-викладач з хортингу ДЮСШ «Олімп», керівник СК «Прайд»

5 спортсменів

4. Пристайлова Тетяна Вікторівна тренер-викладач з веслування на байдарках і каное ДЮСШ «Олімп» 1 спортсмен
5.

Цаподой

Сергій Васильович

тренер-викладач з фунакоші шотокан карате ДЮСШ «Олімп», керівник СК «Восток» 2 спортсмени
6. Цьома Світлана Георгіївна керівник клубу настільного тенісу «Енергія» БДЮТ

1 спортсмен

7.

Чернявська Катерина Миколаївна

тренер-викладач з легкої атлетики ДЮСШ «Олімп»

1 спортсмен
scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марія ДАНИЛЮК- ЄРМОЛАЄВА

Про тих чоловіків, які втекли з країни і про тих Героїв, які на нас захищають

Богдан БУТКЕВИЧ

Про те, що ми маємо створити відділ з пошуку рашистських злочинців

 

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Про вбивство українських військовополонених

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Бюджет Сміли за перше півріччя цього року виконано на сто відсотків

01 серпня 2022, 10:26

Міський голова Сміли повідомив, що виконано бюджет Смілянської міської територіальної громади за 1 півріччя 2022 року виконано на 100%. Також є позитивна динаміка по бюджету – вперше за останній час доходи перевищили видатки!


Суспільство
Ексчиновниця ОДА виписала собі інвалідність

07 серпня 2022, 13:52

2022 08 07 groshi1Судитимуть колишню керівницю одного із управлінь обласної державної адміністрації, яка використовуючи підроблені документи, шахрайським шляхом заволоділа державними коштами.


Цікаво
У Китаї друкують фрикадельки зі штучного м’яса

07 серпня 2022, 15:25

2022 08 07 shtuchІснують різні способи виробництва штучного лабораторного, або так званого клітинного м’яса, коли з клітин тварин вирощують шматки м’язової тканини. Зазвичай усі ці способи потребують багато часу та ресурсів, що робить виробництво достатньо дорогим.


Афіша
6 серпня у смілянських бібліотеках розпочинається курс вивчення української мови «ЄДИНІ»

05 серпня 2022, 10:30

2022 08 05 ediniЦієї суботи, 6 серпня, об 11.00, у Смілі стартує проєкт із вивчення української мови під назвою «Єдині».