Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Влада не дозволяє проводити пришкільні табори, якщо там немає укриттів

Під керівництвом начальника управління освіти, молоді та спорту Тетяни Трушкової відбулося засідання координаційної ради з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді. Присутні розгляну три питання.

 


Першим питанням порядку денного було «Про охоплення дітей і учнівської молоді оздоровчими та відпочинковими послугами у 2022 році. Порядок організації виїзду за кордон на оздоровлення та відпочинок».
Члени координаційної ради заслухали та взяли до відому інформацію начальника відділу молоді та спорту Валентини Зборівської та вирішили, що у разі отримання пропозицій оздоровити дітей соціально незахищених категорій міста у відпочинкових та оздоровчих таборах України, відділу молоді та спорту використати пропозицію голови координаційної ради профспілок міста оплатити 50% транспортних витрат по перевезенню дітей.
Наступним питанням розглянули «Про пришкільні та профільні табори на базі шкіл та пришкільних навчальних закладів у період воєнного стану». Присутні заслухали інформацію Валентини Зборівської та вирішили не дозволяти роботу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, пришкільних таборів міста Сміли з денним перебуванням, в яких не створено безпечних умов для перебування дітей, зокрема, при оголошеннях повітряної тривоги (наявність сховищ, обладнаних підвалів, евакуаційного транспорту), наявності необхідної кількості працівників таборів відповідно до штатного розпису, які в разі необхідності проводитимуть заходи, пов’язані з евакуацією дітей із закладу та їх супроводом.
І на останок розглянули питання «Про розгляд проєкту розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації «Про підготовку та проведення оздоровлення, відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2022 року». Члени координаційної ради заслухали інформацію та рекомендували відділу молоді та спорту надати пропозиції виключити із проекту розпорядження пп.1, пп. 3 п. 8. «Районні військові адміністрації, сільські, селищні, міські ради територіальних громад (далі – органи місцевого самоврядування) (за згодою):
1) забезпечити оздоровлення і відпочинок 100% дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, батьки яких загинули в зоні проведення антитерористичної операції; дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
3) забезпечити у 2022 році показник охоплення дітей послугами оздоровлення не менше 25% та послугами відпочинку не менше 50%;
у зв’язку з відсутністю безпечних умов для перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку. В решті зобов’язань документа – погодити.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марія ДАНИЛЮК- ЄРМОЛАЄВА

Про тих чоловіків, які втекли з країни і про тих Героїв, які на нас захищають

Богдан БУТКЕВИЧ

Про те, що ми маємо створити відділ з пошуку рашистських злочинців

 

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Про вбивство українських військовополонених

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Бюджет Сміли за перше півріччя цього року виконано на сто відсотків

01 серпня 2022, 10:26

Міський голова Сміли повідомив, що виконано бюджет Смілянської міської територіальної громади за 1 півріччя 2022 року виконано на 100%. Також є позитивна динаміка по бюджету – вперше за останній час доходи перевищили видатки!


Суспільство
Ексчиновниця ОДА виписала собі інвалідність

07 серпня 2022, 13:52

2022 08 07 groshi1Судитимуть колишню керівницю одного із управлінь обласної державної адміністрації, яка використовуючи підроблені документи, шахрайським шляхом заволоділа державними коштами.


Цікаво
У Китаї друкують фрикадельки зі штучного м’яса

07 серпня 2022, 15:25

2022 08 07 shtuchІснують різні способи виробництва штучного лабораторного, або так званого клітинного м’яса, коли з клітин тварин вирощують шматки м’язової тканини. Зазвичай усі ці способи потребують багато часу та ресурсів, що робить виробництво достатньо дорогим.


Афіша
6 серпня у смілянських бібліотеках розпочинається курс вивчення української мови «ЄДИНІ»

05 серпня 2022, 10:30

2022 08 05 ediniЦієї суботи, 6 серпня, об 11.00, у Смілі стартує проєкт із вивчення української мови під назвою «Єдині».