Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

На території області рівень радіації коливається від 11 до 14 мкр/год

На території нашої області, в залежності від населеного пункту, рівень радіації коливається від 11 до 14 мкр/год.
Про це повідомляють в обласному гідрометцентрі.
Отримані рівні є безпечними для здоров’я людини і свідчить про відсутність аварійних ситуацій на ближніх територіях та діючих АЕС.
Порівняно з минулою добою рівні гамма-фону знаходиться в межах допустимих відхилень. Порівняно з 2021 роком – не перевищують добових значень 2021 року (10 – 16 мкр/год).
«Наші метеостанції, як вартові стану природи, вимірюють рівні потужності експозиційної дози (ПЕД) щоденно у ранковий час та інформують населення на відповідність їх значень нормам радіаційної безпеки», – розповідають в обласному гідрометцентрі.
Більш детальна інформація по рівням гамма-фону на контрольованій працівниками метеостанцій території Черкаської області наведена в таблиці.
Нагадаємо, що в природному середовищі максимальний фоновий рівень гамма випромінювання (гамма-фон) не повинен перевищувати 25 мкР/год (мікроРентген за годину). Цей рівень погоджено з Державною інспекцією ядерного регулювання України як контрольований при щоденних спостереженнях за рівнями потужності експозиційної дози гамма-випромінювання (ПЕД) у атмосферному повітрі.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Тетяна ЧОРНОВОЛ

Про фронтові будні наших захисників

 

 

Володимир ПАПАЧ

Про ріст захворюваності на Covid-19

 

 

Андрій КЛИМЕНКО

Про погрози окупантів висадити в повітря атомну станцію

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
До бюджетів область сплатила 10,2 млрд гривень податків

08 серпня 2022, 13:27

2022 08 08 podatkiПлатники нашої області з початку року до бюджетів усіх рівнів сплатили 10,2 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 1,5 млрд грн, або на 16,8 відс. більше податків, зборів та платежів.


Суспільство
Військовим у нашому районі вручили необхідне спорядження

17 серпня 2022, 18:32

2022 08 17 dopНаша сила в єдності та взаємопідтримці. Спільно підсилюємо ЗСУ.


Цікаво
Відновлення дисплеїв смартфонів інноваційним способом

17 серпня 2022, 17:25

2022 08 17 reklДля того, щоб якісно та швидко відновити екран мобільного телефону, сервісному центру необхідне найсучасніше обладнання та персонал, який має відповідні навички та досвід роботи з мобільною електронікою.


Афіша
11 серпня на Богдана запрошують переглянути кіно під відкритим небом

10 серпня 2022, 17:29

2022 08 10 afishУчасники «Молодіжного простору «Всі свої» продовжують збирати кошти на придбання тепловізору для хлопців із 158-го батальйону. Тож цього разу активісти проведуть цікавий благодійний захід у мікрорайоні Богдана, щоб розшевелити тамтешню молодь.