Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

На посаду директора Малостаросільського психоневрологічного інтернату претендує єдина кандидатура

 

Під час другого засідання комісії із проведення конкурсного відбору переможцем визначено Любов Голобоку, яка до цього виконувала обов'язки директора.
Члени комісії розглянули заяву єдиної претендентки та додані документи й допустили до участі в конкурсі. Після цього заслухали її доповідь про перспективний план розвитку, провели співбесіду та прийняли рішення укласти контракт на два роки. Проєкт рішення про її призначення на посаду мають розглянути ще у профільних комісіях і остаточне рішення ухвалять депутати під час пленарного засідання.
Любов Голобока має повну вищу освіту. Вона закінчила Український державний аграрний університет за спеціальністю "Бухгалтерський аналіз господарської діяльності в сільському господарстві", кваліфікація економіст з бухгалтерського обліку в сільському господарстві. Має 13-ий ранг державного службовця, була депутатом Смілянської районної ради та головою бюджетної комісії районної ради VII скликання.
За свою трудову діяльність працювала бухгалтером та економістом на різних підприємствах та в органах місцевого самоврядування. Із 2018-го року була директором у Малостаросільському психоневрологічному інтернаті, або ж виконувала обов’язки керівника.


Довідково.
Малостаросільський психоневрологічний інтернат є стаціонарним інтернатним закладом для соціального захисту, що утворюється для тимчасового або постійного проживання/перебування осіб із стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги, соціальних послуг та комплексу реабілітаційних заходів і яким згідно з висновком лікарської комісії за участю лікаря-психіатра не протипоказане перебування в інтернаті.
Основними завданнями інтернату є:
1) забезпечення прав та інтересів підопічних, створення належних умов для проживання/перебування, соціально-побутового обслуговування, денної зайнятості (заняття творчістю, дозвілля, навчання, добровільна праця тощо) та надання медичної допомоги підопічним;
2) надання соціальних послуг підопічним (стаціонарний догляд, соціальна реабілітація,
представництво інтересів). Інтернат може надавати послуги з підтриманого
проживання, паліативного/хоспісного та денного догляду, соціальної адаптації, кризового та екстреного втручання, консультування. Інтернат може надавати безоплатні та платні
соціальні послуги (в межах наявних можливостей) відповідно до законодавства;
3) проведення комплексу реабілітаційних заходів відповідно до індивідуального плану реабілітації, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики, - повідомляють у Виконавчому апараті обласної ради.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія БАНДУРКО

Про втілення в життя суспільно важливих проєктів

 

Валерій КАПЛУН

Про закриття Шевченківської лікарні і громадські слухання

 

Татуся Бо

 

Про те, чи повинні школярі прибирати парки замість уроків

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Більше 10 мільярдів гривень податків надійшло до бюджету нашого краю

21 вересня 2021, 14:26

З початку року платники податків в нашій області сплатили до бюджетів усіх рівнів 10,4 мільярди гривень податків.


Суспільство
До нашого краю повертається період тепла

25 вересня 2021, 10:04

2021 09 25 pogodaМеридіональні синоптичні процеси на поточному тижні стали причиною похолодання. Середня за добу температура у нашому регіоні відстає від норми на 3-5º.


Цікаво
80 років тому в Києві почалася таємна операція НКВС «Пекельна осінь»

24 вересня 2021, 18:27

2021 09 24 nkvsРівно 80 років тому сталося страшне злодіяння московських комуністичних окупантів та їхніх українських посіпак. 24 вересня 1941 року древній Київ здригнувся від болю й жаху.


Афіша
25 вересня відбудеться Кубок Сміли з мотокросу

24 вересня 2021, 13:26

2021 09 24 crossЦієї суботи на стадіоні РПЗ відбудеться крута подія