Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15 вересня 2021, 17:33

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У Ротмістрівці та в Костянтинівці відбулись майстер-класи із скандинавської ходьби

Директор Територіального центру надання соціальних послуг Ротмістрівської громади Лідія Зайва разом із заступником голови Черкаської районної ради Олександром Гончаренком та депутатом від ВО "ЧЕРКАЩАНИ" Балаклеївської ТГ Костянтином Остроушком організували оригінальний спортивний захід – майстер-клас, консультацію, навчання із скандинавської ходьби.

 


Скандинавська ходьба вже давно привертає увагу наших пенсіонерів як вид спорту, що дуже лояльний до особливостей самопочуття, віку та інших умов. Тому на майстер-клас прийшли багато підопічних терцентру та жителів Ротмістрівки, які давно цікавляться цим видом спорту.
Тренування відбулося на ротмістрівському стадіоні. Учасникам описали максимально ефективну техніку виконання рухів при ходьбі, показали практичне застосування палиць та найактивнішим жіночкам подарували палиці з умовою продовжувати ходити скандинавською ходьбою для покращення здоров'я.
- Думаю, що після отриманих знань до нашої групи будуть долучатися й інші жителі Ротмістрівки, а ми із задоволенням їх приймемо у нашу спортивну сім'ю, - сказала Лідія Зайва, яка дбає про здоровий спосіб життя підопічних терцентру.

Потім представники ВО «ЧЕРКАЩАНИ» поїхали до Костянтинівської сільської бібліотеки. Там вони теж подарували нові палиці для скандинавської ходи та проконсультували любителів зміцнити здоров’я.
Члени групи здоров’я «Позитив» висловили представникам партії ВО "ЧЕРКАЩАНИ" щиру подяку і пообіцяли ще з більшим запалом крокувати до кращого самопочуття.
Учасники групи здоров’я «Позитив» закликають односельчан: приєднуйтеся до нас – вільні палиці є!

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

Олександр СКІЧКО

Про те, що країна може перейти із «зеленої» до «жовтої» карантинної зони

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У Ротмістрівці День села перенесли на 17 вересня, а Березняки і Балаклея планують святкувати 25 вересня

16 вересня 2021, 16:29

2021 09 16 denУ щедрі вересневі дні День міста і День села відзначають багато громад Черкащини. У Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді також запланували святкувати День села на 18 вересня


Цікаво
Розсекретять документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року

16 вересня 2021, 17:27

2021 09 16 fbrПрезидент США Джо Байден підписав розпорядження, яким доручив Міністерству юстиції розсекретити документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.