Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15 вересня 2021, 17:33

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Родина смілянських підприємців знайшла команду професіоналів за сприяння центру зайнятості

 

У першу неділю вересня відзначався День підприємця. Одними із таких підприємців є родина Пошиваників, які ведуть підприємницьку діяльність на ринку праці Смілянщини ще з 1999 року. Члени родини є засновниками та керівниками ряду малих підприємств.
Як повідомляють в обласному Центрі зайнятості, основний вид їх діяльності - виконання електромонтажних робіт різних видів складності. Від проєкту до здачі об’єкту в експлуатацію з подальшим технічним обслуговуванням, а також проєктування зовнішніх та внутрішніх електромереж.
Разом до успіху підприємцям допомагає йти досвідчена команда професіоналів, яка формувалася за сприяння місцевої служби зайнятості.
«Вважаю, що служба зайнятості - надійний партнер для підприємців. Спостерігаю, як вона постійно розвивається, а разом з тим створюються нові робочі місця. Особисто для нас це не тільки допомога в підборі працівників та можливість організації ярмарків вакансій, а й проведення стажування на робочому місці, надання компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску за працевлаштованих безробітних в пріоритетних галузях економіки. А в непростих карантинних умовах значною підтримкою була виплата допомоги по частковому безробіттю, що дозволило зберегти робочі місця та подбати про працівників», –зазначає Галина Пошиваник.
За понад 10 років співпраці зі Смілянським міськрайонним центром зайнятості до підприємців Пошиваників працевлаштовані 28 безробітних на посади: продавець-консультант, бухгалтер, менеджер з постачання, інженер-енергетик та економіст. Вісім безробітних пройшли стажування на виробництві, а за працевлаштування 1 безробітного квотної категорії на нове робоче місце, роботодавець отримав компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску. Для збереження робочих місць, в період карантинних обмежень, підприємець Василь Пошиваник отримав допомогу по частковому безробіттю для виплати 3 найманим працівникам, а також допомогу, яка передбачалася підприємцям за втрату частини доходу під час скорочення діяльності.
День підприємця Галина Пошиваник асоціює зі службою зайнятості. Адже багатьом досягнення в підприємницькій діяльності завдячує невтомній праці фахівців центру зайнятості.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

Олександр СКІЧКО

Про те, що країна може перейти із «зеленої» до «жовтої» карантинної зони

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У Ротмістрівці День села перенесли на 17 вересня, а Березняки і Балаклея планують святкувати 25 вересня

16 вересня 2021, 16:29

2021 09 16 denУ щедрі вересневі дні День міста і День села відзначають багато громад Черкащини. У Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді також запланували святкувати День села на 18 вересня


Цікаво
Розсекретять документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року

16 вересня 2021, 17:27

2021 09 16 fbrПрезидент США Джо Байден підписав розпорядження, яким доручив Міністерству юстиції розсекретити документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.