Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

27 вересня 2021, 10:32

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі починається осінній призов на строкову військову службу хлопців 2003 року народження

 

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 1 жовтня до 31 грудня 2021року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Явці на призовні дільниці підлягають усі громадяни 2003 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1994-2003 р., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
Призовиники зобов’язані прибути на призовні дільниці за місцем перебування на військовому обліку: м.Сміла вул.Ю.Кондратюка, 34; м. Канів вул.Торгова,6; м.Корсунь-Шевченківський вул.Героїв Майдану, 12; м.Чигирин вул.Петра Дорошенка, 17; м.Кам’янка вул.Гулака-Артемовського, 4 у встановлений час з документами, зазначеними в повістках.
Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовні дільниці за місцем перебування на військовому обліку до: Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, першого відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, другого відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, третього відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, четвертого відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, п’ятого відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до 01 жовтня 2021 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

Громадяни України, які ухиляються від призову і не з’являються до територіального центру комплектування та соціальної підтримки та відділів Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки несуть відповідальність згідно з законодавством.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юлія ФОМІЧОВА

 

Про Тясмин, річку мого дитинства

 

Валерія БАНДУРКО

Про втілення в життя суспільно важливих проєктів

 

Валерій КАПЛУН

Про закриття Шевченківської лікарні і громадські слухання

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Більше 10 мільярдів гривень податків надійшло до бюджету нашого краю

21 вересня 2021, 14:26

З початку року платники податків в нашій області сплатили до бюджетів усіх рівнів 10,4 мільярди гривень податків.


Суспільство
За рік у Смілянській міській поліклініці зареєстрували близько 40 тисяч хвороб

27 вересня 2021, 17:24

Реформування галузі охорони здоров’я нашого міста та здійснення належного обсягу надання медичної допомоги населенню вимагає суттєвого покращення.


Цікаво
Історія сильної духом людини, яка не опускає рук

27 вересня 2021, 18:33

2021 09 27 fotoЗавдяки йому про наших паралімпійців знають у всьому світі.


Афіша
Смілян запрошують на фестиваль повітряних куль

25 вересня 2021, 11:26

2021 09 25 kuliСмілян запрошують на фестиваль повітряних куль"Монгольф'єрія", який відбудеться 26 вересня в обласному центрі.