Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15 вересня 2021, 17:33

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі 9 творчих колективів підтвердили звання «народний», а «РОДОВІД» вперше отримав це почесне звання

 

Тим вокальним, хореографічним чи театральним колективам, які мають багато творчих здобутків та достатній рівень майстерності, присвоюється почесне звання «народний». Раз на три роки це звання треба підтверджувати перед компетентною комісією.
У Смілі вже є 9 таких колективів: два ветеранські хорові колективи, а також потужні вокальні ансамблі «Заграва», «Барви», «Колорит», три танцювальні колективи «Надія», «Діамант» і «Роксолана». Іще чудовий аматорський театральний колектив «Перевесло».
Всі ці творчі гурти знову успішно підтвердили своє звання «народних» 5 вересня у Міському будинку культури.
Десятим народним колективом міста Сміла став хор із Гречківки «Родовід». Йому вперше присвоїли це звання і члени комісії дуже обурювались, що цей талановитий гурт довго був у тіні і не претендував на визнання, адже володіє високою виконавською майстерністю і є одним із найкращих в області.
Оцінювала рівень підготовки колективів професійна комісія у складі трьох високих гостей: директор КУ «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» (ОЦНТКР) Черкаської обласної ради Таміла Іванова, її заступник Людмила Глухенко та провідний методист вокально-хорової роботи відділу народної творчості Лариса Гузніна.
Члени комісії розповіли, що зараз по всій Черкащині тривають звіти, атестації та огляди колективів народної творчості. Комісія виїжджає прямо на локації і дивиться та аналізує творчу програму кожного колективу.
Директор Обласного центру повідомила, що нині на Черкащині 28 народних театральних колективів та більше 150 народних вокальних. Протягом двох місяців триватиме огляд та підтвердження звання кожного.
Начальник відділу культури Ірина Бобошко щиро подякувала місцевим артистам за роботу, за самовідданість і любов до мистецтва, за підтримку розвитку культури і активну участь у заходах.
Після виступів смілянських гуртів, свої звання підтверджували колективи із Балаклеївської та Ротмістрівської об’єднаних територіальних громад.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

Олександр СКІЧКО

Про те, що країна може перейти із «зеленої» до «жовтої» карантинної зони

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У Ротмістрівці День села перенесли на 17 вересня, а Березняки і Балаклея планують святкувати 25 вересня

16 вересня 2021, 16:29

2021 09 16 denУ щедрі вересневі дні День міста і День села відзначають багато громад Черкащини. У Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді також запланували святкувати День села на 18 вересня


Цікаво
Розсекретять документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року

16 вересня 2021, 17:27

2021 09 16 fbrПрезидент США Джо Байден підписав розпорядження, яким доручив Міністерству юстиції розсекретити документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.