Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15 вересня 2021, 17:33

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі стартував пілотний проект цифрового обліку водопостачання

 

Національний оператор промислового Інтернету речей (мережа 0G) “Sigfox Ukraine” разом із Смілянським комунальним підприємством “ВодГео” запустив пілотний проект обліку води.
У житловому будинку Сміли були встановлені 21 смарт-лічильник, які автоматично передають дані в інформаційну систему Смілянського водоканалу. Цим проектом розпочався процес цифровізації сфери ЖКГ з використанням лічильників українського виробництва ХЕТЗ “Енергоміра” та мережі Sigfox.
За словами представника CEO “Sigfox Ukraine” Дмитра Озерова, комунальні ресурси в Європі коштують дорого, тож там їх завзято економлять. Українцям також доведеться прийняти той факт, що вартість цих послуг буде зростати.
Проте, наголошує пан Дмитро, зростання ціни має бути справедливим. Перший і найдієвіший крок до справедливих цін - введення цифрового обліку ресурсів і встановлення смарт-лічильники.
«За роки незалежності ми експлуатували комунальну інфраструктуру Радянського Союзу, проте вона давно застаріла. Можна й надалі її ремонтувати, можна терпіти мільйонні збитки від втрат і крадіжок, а можна встановити смарт-лічильники, які раз і назавжди наведуть лад у сфері ЖКГ», – зазначає Дмитро Озеров.
Нагадаємо, проект цифровізації має на меті зробити тарифи справедливими для населення, оскільки нова технологія дозволить контролювати споживання води, виявляти протікання, вчасно на них реагувати. Такий облік та контроль допоможе споживачам платити виключно за спожиті ресурси, не відшкодовуючи збитки комунальних підприємств через боржників, крадіжки, втрати.
Дмитро Озеров переконаний, що вже за кілька років є можливість впровадити неупереджений та справедливий облік в українській житлово-комунальній сфері.
Нагадаємо, в Україні глобальний оператор Sigfox почав діяти на початку цього року в таких містах, як Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро. А загалом праццює у 73 країнах світу.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

Олександр СКІЧКО

Про те, що країна може перейти із «зеленої» до «жовтої» карантинної зони

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У Ротмістрівці День села перенесли на 17 вересня, а Березняки і Балаклея планують святкувати 25 вересня

16 вересня 2021, 16:29

2021 09 16 denУ щедрі вересневі дні День міста і День села відзначають багато громад Черкащини. У Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді також запланували святкувати День села на 18 вересня


Цікаво
Розсекретять документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року

16 вересня 2021, 17:27

2021 09 16 fbrПрезидент США Джо Байден підписав розпорядження, яким доручив Міністерству юстиції розсекретити документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.