Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15 вересня 2021, 17:33

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У більшості освітніх закладів Сміли виявлені порушення

 

Фахівці Смілянського управління Держпродспоживслужби провели перевірки готовності освітніх закладів у місті та в об’єднаних територіальних громадах до нового навчального року.
Про це повідомляють в обласному управлінні Держпродспоживслужби.
«Комісія обстежила 63 дитячі освітні заклади. Зокрема, побувала у 31 дитсадку, у 29 школах, у 2 інтернатах, в 1 закладі професійно-технічної освіти. Порушення виявлено у 55 випадках», – розповідають фахівці Держпродспоживслужби. І додають, керівникам закладів надані пропозиції стосовно створення належних умов виховання та навчання дітей, про результати перевірок поінформовані управління освіти, молоді та спорту Смілянського виконавчого комітету, відділи освіти, культури, молоді та спорту об’єднаних територіальних громад.

 


Більшість наданих пропозицій на сьогодні виконано. За період підготовки проведено заходи з питань підвищення рівня готовності загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних навчальних закладів до початку навчального року, належного стану безпеки життєдіяльності учнівської молоді та дітей дошкільного віку, виконано великий обсяг робіт – проведено поточні та капітальні ремонти навчальних корпусів, спальних приміщень, виробничих майстерень, бібліотек, актових, спортивних зал, приміщень харчоблоків тощо.
У ході комісійних обстежень із представниками адміністрацій навчальних закладів, персоналом фахівці управління провели 63 бесіди, 7 лекцій щодо дотримання вимог санітарного законодавства при забезпеченні навчального процесу, організації харчування, проведення періодичних медичних оглядів.
Усунення недоліків та виконання рекомендацій у повному обсязі знаходиться на контролі Смілянського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

scroll back to top

Коментарі  

Ірина
0 #1 Ірина 25.08.2021, 22:45
Цього б всього могло і не бути, але завдяки мудрому керівництву міста в особі куратора Карло Тетяни Анатоліївни появилось, буде і надалі плодитись і розмножуватись. Тому що раніше всі були тупі і непрогресивні. Тільки дурачки дотримуються санітарно - гігієнічних вимог. Це ж цілком нормально з 63 об'єктів грубі порушення в 55. Це ж всього 63-55=8 відсотків.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

Олександр СКІЧКО

Про те, що країна може перейти із «зеленої» до «жовтої» карантинної зони

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У Ротмістрівці День села перенесли на 17 вересня, а Березняки і Балаклея планують святкувати 25 вересня

16 вересня 2021, 16:29

2021 09 16 denУ щедрі вересневі дні День міста і День села відзначають багато громад Черкащини. У Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді також запланували святкувати День села на 18 вересня


Цікаво
Розсекретять документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року

16 вересня 2021, 17:27

2021 09 16 fbrПрезидент США Джо Байден підписав розпорядження, яким доручив Міністерству юстиції розсекретити документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.