Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У харчуванні школярів будуть зміни

 

В українських навчальних закладах незабаром діятимуть нові сучасні стандарти у харчуванні дітей та підлітків.
Як повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я, новий санітарний регламент диктує нові вимоги та значні корективи до організації харчування в закладах освіти. В документі вказано, які продукти можна і потрібно використовувати при приготуванні шкільної їжі, а які категорично заборонені.
Серед іншого, змінено підходи до організації харчування. У школах дозволяється організовувати кейтеринг, який повинен відповідативсім принципам та вимогам безпечності харчових продуктів на базі системи HACCP. Також вимоги документа базуються на принципах здорового харчування, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
Зокрема, передбачено низку обмежень за вмістом солі, цукру та жиру з урахуванням сучасних тенденційщодо здорового харчування та рекомендацій ВООЗ.
У санітарному регламенті визначено перелік харчових продуктів, які забороняється продавати у шкільних буфетах і шкільних автоматах та встановлені групи харчових продуктів, які повинні бути в щоденному шкільному раціоні учнів – злакові, овочі, фрукти та ягоди, молочні продукти.
Крім того, врегульовано питання організації харчування дітей з особливими потребами. Тепер у разі, якщо є довідка від сімейного лікаря чи педіатра про певні дієтичні потреби дитини, власник закладу зобов’язаний організувати окреме харчування з урахуванням рекомендацій лікаря.
Харчування – сніданок, другий сніданок, обід, підвечірок, вечеря– має містити харчові продукти таких груп: зернових продуктів або картоплі, фруктів або овочів, молока або молочних продуктів, м’яса, риби, яєць, горіхів, бобових, насіння, а також жирів.
Повинно бути організовано щонайменше одноразове гаряче харчування. Разовість харчування встановлюється закладом освіти залежно від віку здобувачів освіти, типу закладу освіти та особливостей організації освітнього процесу в закладі освіти.
Калорійність сніданку має становити близько 25-30%, обіду близько 30-35% від добової потреби в енергії, відповідно до норм харчування, середня норма розраховується з урахуванням вимог вікової групи учнів.
Сіль має використовуватися тільки йодована і в процесі приготування їжі.
Не менше ніж один раз на тиждень має готуватися риба.
Дозволено використовувати вершкове масло, що містить не менше ніж 72% молочного жиру, та рафіновану олію, що містить понад 50% мононенасичених жирів і менш ніж 40% поліненасичених жирів.
При одноразовому харчуванні повинна бути щонайменше одна порція молока або молочних продуктів, або молочної страви. В залежності від разовості харчування в закладі освіти повинно бути три різноманітні порції молока або молочних продуктів, або молочних страв на день.
Процес реформування системи харчування в закладах освіти просувається швидко – фахівці почали створювати орієнтовні меню.
До створення прикладу якісного меню залучили фахівців Міністерства охорони здоров’я, кулінара Євгена Клопотенка, представників громадських організацій, експертів у галузі харчування та дитячих лікарів – ендокринологів і дієтологів.
Група працює над створенням зразків меню з рецептами страв та технологічними картками, які відповідають оновленим вимогам і нормам харчування для дітей усіх вікових груп.
Смачне. Корисне. Збалансоване. Все це – про нове меню для закладів освіти.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юлія ФОМІЧОВА

 

Про Тясмин, річку мого дитинства

 

Валерія БАНДУРКО

Про втілення в життя суспільно важливих проєктів

 

Валерій КАПЛУН

Про закриття Шевченківської лікарні і громадські слухання

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Більше 10 мільярдів гривень податків надійшло до бюджету нашого краю

21 вересня 2021, 14:26

З початку року платники податків в нашій області сплатили до бюджетів усіх рівнів 10,4 мільярди гривень податків.


Суспільство
У Тернівському ліцеї провели насичений подіями «Олімпійський тиждень»

26 вересня 2021, 14:13

2021 09 26 tigdenУ Тернівському ліцеї, як і по всій Україні, проходив «Олімпійський тиждень».


Цікаво
Українській національній валюті 25 років

26 вересня 2021, 15:41

2021 09 26 grivnyaЗ почуттям гордості зазначаємо, що на аверсі 5-гривневої банкноти подано портрет гетьмана Богдана Хмельницького, на реверсі -церкви Святого Пророка Іллі в Суботові, що стала його усипальницею.


Афіша
Смілян запрошують на фестиваль повітряних куль

25 вересня 2021, 11:26

2021 09 25 kuliСмілян запрошують на фестиваль повітряних куль"Монгольф'єрія", який відбудеться 26 вересня в обласному центрі.