Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Не ведіться на фейки від російських «лікарів»

 

Не ведіться на фейки, особливо від російських «лікарів», «правозахисників» та інших «експертів». Припиніть заносити в українські соцмережі російські фейки. Вам їхніх танків бракує?
Частина українських користувачів, пише сайт «По той бік новин», який розвінчує фейки, як та сорока, що кидається на все, що блищить. Мийте руки і дотримуйтеся інформаційної гігієни. І хоча б інколи вмикайте критичне мислення.
Знову мусимо спростовувати набір брехні від чергового російського «лікаря» з показовим прізвищем Масковскій. Раді проігнорувати, та не можемо — українці розвісили вуха і дослухаються до кожного слова цього невігласа.
Наговорив він багацько дурниць. Спростуємо найпоказовіші твердження, після яких навіть ку́рці стане зрозуміло, що вірити йому не можна. Щоправда він не завжди уточнює, про які саме вакцини говорить. Якщо про “спутнік” — то нехай собі базікає на здоров’я. Тільки як це стосується України, де немає цього препарату?
“Вакцини не випробовували на тваринах”
Це неправда. Через нагальну потребу в умовах пандемії компанії Pfizer і Moderna отримали дозвіл на паралельне випробовувати своїх вакцин і на тваринах, і попередньо на людях під час проведення першої фази випробувань. Вакцини випробовували на мишах та макаках https://go.nature.com/3yyfUXy, https://go.nature.com/3Ap7IJw Це, однак, не означає, що випробування на тваринах були пропущені або що вакцини небезпечні https://reut.rs/3fItWyp
“До складу вакцини входить токсичний алюміній”
У деяких вакцинах дійсно є алюміній. Без нього і деяких інших речовин більшість вакцин не працює. Солі алюмінію використовують у вакцинах близько 70 років.
Найбільш розповсюдженими джерелами алюмінію є вода та їжа. Він є і в дитячих сумішах, і навіть в грудному молоці матері.
Хай там як, не треба лякатися — його додають у мікроскопічних кількостях. Наприклад, у звичайній дозі вакцини міститься всього 0,2 мг алюмінію, що менше, ніж важить одна насінинка маку. Впродовж майже 60 років не помітили серйозних реакцій, крім місцевих – на кшталт набряку в місці уколу та почервоніння. Вакцину з таким складом широко застосовували протягом десятиліть без будь-яких інцидентів https://bbc.in/3jEt9Qf
Деякі вакцини проти COVID-19 (наприклад, Sinovac Biotech) теж містять невелику кількість алюмінію (гідроокис алюмінію — для пришвидшення і підсилення дії активного компонента). Але його так мало, що він не становить жодної шкоди — у звичайній питній воді або продуктах харчування може міститися така ж кількість цієї сполуки https://bit.ly/3d9IRk1
Щодо складу решти вакцин проти COVID-19 та їхнього призначення докладно читайте на сторінці Міністерства охорони здоров’я України в fb https://bit.ly/3uP7Kb8
“Доведено, що мРНК і ДНК вакцини можуть викликати перепрограмування гена людини, що може викликати онкопатології і безпліддя”
Якщо звичайна вакцина містить у собі інактивований вірус, то РНК-вакцина — це набір «інструкцій» (послідовність мРНК), які допомагають клітинам побудувати стійкі до хвороби антитіла.
РНК-вакцина не може змінити генетичний код людини через приєднання до її ДНК. Деякі віруси, такі як ВІЛ, вбудовують свій генетичний матеріял у ДНК своїх господарів за допомогою спеціялізованих ферментів. РНК-вакцини не містять цих ферментів. Тому немає ризику, що їхній генетичний матеріял змінить ДНК людини https://bit.ly/3aPyShC
“Вірус не був виділений»
Буквально кілька днів тому ми спростовували аналогічну брехню від іншої російської фейкометки, ім’я якої навіть не хочемо згадувати, бо «Stop making stupid people famous». Якщо коротко, то вірус не тільки виділили, а й навіть сфотографували. Докладніше за посиланням https://bit.ly/2VDlg5B
“Вірус СНІДоподібний”
Кілька останніх досліджень щодо впливу ВІЛ та SARS-CoV-2 показують, що вони мають певну схожість. Але ці результати не означають, що SARS-CoV-2 подібний до ВІЛ. Це дуже різні віруси. Вони передаються по-різному. Вони відтворюються по-різному. Вони по-різному викликають захворювання https://bit.ly/3ivR6Kd
“У період епідемії вакцинуватися не можна”
Всесвітня організація охорони здоров’я НЕ радить відтерміновувати щеплення на період пандемії https://bit.ly/3fKaYr1
«Будь-які переривання рутинної (планової — відповідно до національного календаря щеплень) імунізації, навіть на короткий період, призведуть до підвищення ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій або зростання кількості випадків захворювань, яким можна запобігти шляхом вакцинації».
“Принудительная вакцинация была осуждена на нюрнбергском процессе”
Нюрнберзький кодекс був створений у 1947 році в Нюрнберзі, Німеччина, після суду над групою лікарів-нацистів, звинувачених у проведенні нелюдських і часто смертельних експериментів над в’язнями концтаборів без їхньої згоди.
Після завершення так званого "суду над лікарями" 16 осіб були визнані винними. Нюрнберзький кодекс був розроблений у відповідь на жахи цього експерименту з метою захисту людей у медичних дослідженнях. Кодекс, і особливо його акцент на інформованій згоді, справив глибокий вплив на права людини та медичну етику. Він складається з 10 принципів, перший з яких полягає в тому, що будь-які експерименти на людях можуть проводитися тільки за добровільної згоди https://bit.ly/3fJUBLg
Інші принципи передбачають, що експеримент повинен бути на благо суспільства і не може проводитися, якщо є вагомі підстави вважати, що це може призвести до смерті або інвалідизації.
Вакцини проти COVID не підпадають під цей кодекс, оскільки пройшли випробування з дотриманням усіх етичних норм, були схвалений і зараз виробляються і використовуються у всьому світі. Докладний роз’яснення читайте на сайті фактчекерського проєкту Full Fact https://bit.ly/2U3psuH
Якщо вам бракує побрехеньок, що просто жити не можете — помрійте краще про золото Павла Полуботка https://bit.ly/3xcAsDl Але заклинаємо вас — не ведіться на фейки, особливо від російських «лікарів», «правозахисників» та інших «експертів». Російське — вбиває!

scroll back to top

Коментарі  

Боря
+1 #1 Боря 16.08.2021, 09:54
“До складу вакцини входить токсичний алюміній”. Теперь мне ясно почему не сработал детектор в аеропорту. После прохода человека. Такими методами будут вылавлевать не вакцынированых. Люди одумайтесь.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія БАНДУРКО

Про втілення в життя суспільно важливих проєктів

 

Валерій КАПЛУН

Про закриття Шевченківської лікарні і громадські слухання

 

Татуся Бо

 

Про те, чи повинні школярі прибирати парки замість уроків

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Більше 10 мільярдів гривень податків надійшло до бюджету нашого краю

21 вересня 2021, 14:26

З початку року платники податків в нашій області сплатили до бюджетів усіх рівнів 10,4 мільярди гривень податків.


Суспільство
До нашого краю повертається період тепла

25 вересня 2021, 10:04

2021 09 25 pogodaМеридіональні синоптичні процеси на поточному тижні стали причиною похолодання. Середня за добу температура у нашому регіоні відстає від норми на 3-5º.


Цікаво
80 років тому в Києві почалася таємна операція НКВС «Пекельна осінь»

24 вересня 2021, 18:27

2021 09 24 nkvsРівно 80 років тому сталося страшне злодіяння московських комуністичних окупантів та їхніх українських посіпак. 24 вересня 1941 року древній Київ здригнувся від болю й жаху.


Афіша
25 вересня відбудеться Кубок Сміли з мотокросу

24 вересня 2021, 13:26

2021 09 24 crossЦієї суботи на стадіоні РПЗ відбудеться крута подія